Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Help
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare
mdA!
ajutooor, va rog, pana nu imi arunc calculatorul pe scari, ca fereastra nu am.
cum conving windows media player-ul sa imi arate un videoclip? pentru ca bestia incarca video clipul, dar imi reda numai sunetul, nimic din imagine.
oare sunt eu nebuna si wmp nu stie sa arate imagini?
sunny26
din ceea ce spui rezulta un singur lucru: nu ai codecurile bune instalate(u know what a codec is, right?)
da un search si vezi ce codecuri gasesti!
Endgegner
Poate iti lipseste un codec pt a putea sa vezi clipul.Incearca cu Nimo Codec Pack. Much fun.
mdA!
ohmy.gif nu cred ca va imaginati cat de complet a-tehnica sunt... dar multumesc oricum pentru efortul de a raspunde.
fiind calcul de la serviciu nu pot sa bantui pe dc++ si nici sa instalez diverse.
credeam/ speram sa fie o simpla chestiune de setari. multumesc, oricum.
mememe
Alexa lasa dc++ ia de aici codecuri :
instalezi normal dai deci numai next next si ai tot ce iti trebe ..

k lite codec pack click pe link

nu are virusi nu are nimic , download ..save ... install
rebel
Ce versiune de WMP ai instalată?
mdA!
sorry.gif nu stiu, ca nu scrie nicaieri. i realy look stoopid, right?! sorry.gif

@mememe multumesc da'... nu ma lasa sa instalez. zice ca-s mica si toanta si ca n-am drepturi. cred ca tre' sa le fac ochi dulci baietilor de la IT ...
Mara
Alexa, in Help -> About WMP -> Version wink.gif mwah1.gif
mememe
Chiar daca nu cred ca va mere incearca si asta :video lan
player cam pt orice tip de media existent la ora acutala , doar ca na daca nu te lasa sa instalezi nimic .....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.