Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
Eclectic
O fo o mini intalnire forumistica la Timisoara, unde je m-am simtit tare bine. Pacat ca unii (in nici un caz Ghostu', doamne fereste rofl.gif ) n-au mai ajuns.

Da' no... fu bine si ashe.

Si sa vedem ceva poze...

Prima e cu je si mecla mea inteligenta. Atentie la afisul de pe usa camerei lui Serenity. devil.gif
Eclectic
Si Serenity catand prin frigider... Si n-am gasitara berea, asa ca a trebuit sa asteptam sa se raceasca aia abia luata. sad.gif
Eclectic
Fata harnica si gospodina desavarsita, dom'le, nu asa, oricum. ohyeah.gif
Eclectic
Da' nici eu nu m-am lasat mai prejos, sa fie clar ! rofl.gif
Eclectic
Ei bine, da... Domnilor, pregatiti-va...
I-am pozat pisicuta lui Serenity. king.gif Iat-o:

Eclectic
Inima mare, suflet nobil, biata fata n-a rezistat si mi-a cusut tricoul pe care il cumparasem cu o zi inainte si pe care reusisem sa-l rup. A, sa nu uit... L-a cusut cu ata roz. wub.gif roflmao.gif

Eclectic
Eh, si a venit vremea serii, cand ne-am intalnitara cu mutulica. Desi abia venit de pe meleaguri straine, si-a facut timp sa se vada si cu noi. smile.gif Spre deosebire de altii (nu, cum sa fie vorba de ghost ? harhar.gif )

Eclectic
Iar aici, Mutulica si eu am decis sa facem o poza cu o mina serioasa, adecvata cadrului in care ne aflam. devil.gif
Eclectic
Da, fireste ca am facut poza cu fata, nu ? cool.gif
Eclectic
Si le-am facut si lor o poza.
Eclectic
Iar aici, eu si Mutulica... fumam. ohyeah.gif
Eclectic
Din pacate, astea sunt cam singurele poze care au iesit deocamdata. Sa ne rugam ca, peste vreo saptamana, cand Serenity va avea din nou acces la calculator, sa le poata descarca si pe celelalte.

Stay tuned ! laugh.gif
bdl
Neaparat trebuie sa ajung prin timisoara..... spoton.gif
mutulica
numa ca sa comentez ca m-a batut asta la biliard de mi-a sunat apa in cap...
si ca eu nu am vazut pisicuta lu Sere' decit in poze
rofl.gif
Tyra
Abia acum am vazut topicul deschis aici... Of... Vroiam sa vin la cursele de masini din Timisoara si am crezut ca sunt pe 25... IULIE. Au fost in iunie sad.gif Daca ma trezeam mai devreme, ma intalneam si eu cu voi... cry.gif
mutulica
tyra - cred ca mai repede vine timisoara la tine, decit tu aici...
Oiski-Poiski
cam cu intarziere am gasit intalnirea voastra smile.gif , mai da ce mandrii sunteti rolleyes.gif sa nu va deochem mwah1.gif
ati baut bere in Timisoara fara mine devil.gif , am sa tin minte chestia asta tongue.gif
Cla
Obraznicie, asa-i, Poiski? tongue.gif Si taman in Piata Unirii. rolleyes.gif
Frumos daca v-ati simtit bine, la cofe. Pozele-s faine smile.gif
Mai faina-i Serenity harhar.gif
Eclectic
QUOTE
numa ca sa comentez ca m-a batut asta la biliard de mi-a sunat apa in cap...


No... iarta-ma daca-mi cer scuze. M-au inspirat fetele de langa noi. wub.gif

QUOTE
Daca ma trezeam mai devreme, ma intalneam si eu cu voi...


Las' ca or mai fi intalniri. smile.gif

Oiski, vis urat, te asteptam. mwah1.gif

The rest is silence. devil.gif
mutulica
QUOTE (Barrie @ 4 Jul 2005, 11:09 PM)
No... iarta-ma daca-mi cer scuze. M-au inspirat fetele de langa noi. wub.gif

care fete ca nici nu le-ai vazut cind jucai biliard smile.gif
Eclectic
Minti, ma ! Alea pe care le-am certat ca din cauza lor am gresit. roflmao.gif
mutulica
care mah?
ca pina la biliard iti faceau ochii ca fliperele, da' cind ai pus mina pe batz... gata
Eclectic
Cum imi faceau, ma, ochii ? rofl.gif Oricum, nu era vina mea,ca, la cat de frumoase is timisorencele, ma indragosteam sincer la fiecare 5 minute... wub.gif
black ice
Eh, ti-am zis eu ca-i frumos pe meleagurile ardelene. smile.gif
Tin minte cand am fost plecat peste hotare vreo trei luni. Cand m-am intors, prin Oradea si eu ma indragosteam sincer la fiecare intersectie. biggrin.gif
dascalita
Taaare mi-au placut copiii astia !Serenity,ai fost o gazda admirabila!Nici cu baietii nu mi-e rusine!Toti sunteti niste frumosi si nebunatici! mwah1.gif
genicon
Coane, maine poimaine aflu ca mancai ciocolata cu mutulica... tongue.gif Vezi ca ne suparam biggrin.gif

Pese: oPsedatii stiu de ce biggrin.gif
Eclectic
Coane, stii bine ca esti singurul barbat cu care mananc ciocolata, nu ? roflmao.gif
mutulica
bah Geni... chiar asa?
acuma stiu de ce a cerut Barrie copyright la virginitate... se face si pitic, si urmeaza sa umble la alba ca zapada...
ia fa-te tu cenusareasa odata
Eclectic
De ce, mutulica ? Ai gasit vreun pantofior ? rofl.gif

Da, bine ca mi-am adus aminte... I-am cerut voie lui mutulica sa fiu si eu virgin si a incuviintat, asa ca... innocent.gif
mutulica
a lui era adidasu ala puturos?
Eclectic
Daca era la mine in picior, nu. Doar ciorapii i-am incurcat o data. roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif
mutulica
Cu cine i-ai incurcat? cu Geni?
Eclectic
Da, a fost un moment... de mare anvergura. A fost o piatra de incercare pentru relatia noastra. roflmao.gif
mutulica
ahaaa... am inteles... acolo pastrati voi ciocolata...
incepe sa nu imi mai fie ciuda ca nu impartiti cu mine
Serenity
Daaa.. am o pisicuta tare jucausa, dupa cum s-a putut observa rofl.gif Si , intr-adevar, am fost o gazda foarte buna. Am turnat apa intr-un ibric biggrin.gif thumb_yello.gif

Barrie, maica, de ce nu zisasi? Ti-as fi imprulutat si eu niste sosete.. Din alea cu danteluta si floricele.. Sau, la alegere, alte piese vestimantare laugh.gif

Marcus
QUOTE
Ti-as fi imprulutat si eu niste sosete.. Din alea cu danteluta si floricele


Aici e coltul oPsedatilor? rofl.gif
Eclectic
QUOTE
Barrie, maica, de ce nu zisasi? Ti-as fi imprulutat si eu niste sosete..


Ete na... Pai atunci le aveam pe ale mele. Si ce piese vestimentare zici ca mi-ai fi imprumutat ? sorry.gif

Marcus, harhar.gif
mutulica
sunt socat!!!! adica sere era dispusa la concesii si nu le-a facut in unirii?
Eclectic
De, dom'le, fata neserioasa... rofl.gif
Antont
Deci, in primu rind scuze ca n-am mai ajuns, da' ti-am eSplicat Barrie cu ce m-am ocupat nuaptea aia(pt curiosi/curioase, nu era vb de femei sau secs tongue.gif ). In al doilea rind, am o mare nedumerire, dupa ce m-am uitat la prima poza, aia cu afisu' de la usa lu' Sere. Nedumerirea consta in urmatoarele care este: Coane, cum de te-a lasat sa intri blink.gif rofl.gif ?
In al treelea rind, si io vriau sa fiu virgin evil.gif . Si in al patrulea si nu ultimul rind, bine am (re)venit si astept detalii picante despre intilnire, detalii care nu pot fi spuse aici pt a nu leza sensibilitatea si principiile morale ale unor bieti cititori care n-au nici o vina. Si daca nu ezista asemenea detalii,shame on you aia care ati participat la intilnirea cu pricina harhar.gif rofl.gif ....
Eclectic
Deci discutia de azi te-a inviat ? ohyeah.gif

QUOTE
Deci, in primu rind scuze ca n-am mai ajuns, da' ti-am eSplicat Barrie cu ce m-am ocupat


Da, ma, da, sa zicem ca esti iertat.

QUOTE
Nedumerirea consta in urmatoarele care este: Coane, cum de te-a lasat sa intri  ?


Pai nu se descurca sa descuie usa. roflmao.gif

QUOTE
si astept detalii picante despre intilnire,


YM iti spune ceva ? tongue.gif

Si da, ma, bine ai revenit. Hai, ia renu' ! rofl.gif
Antont
Bine ca ejti tu destept tongue.gif ....Care ie faza cu renu', ca am lipsit de la lectia aia rofl.gif ?
Sere, mai zi si tu ceva harhar.gif
Serenity
Ghostule, taica, nu stii de ren??! yikes.gif Nu pot pentru ca sa cred asa ceva.. nonono.gif rofl.gif Barrie, fa bine si remediaza situatia asta delicata ca asa nu mai merge treaba.. tongue.gif

Si sa stii ca te trecuram absent mad.gif rofl.gif Pentru motivare, astept plimbarea aia cu albinutza.. laugh.gif

P.S: Revin cu niste poze.. wink.gif
Serenity
In timp ce poetului i se scurgea privirea dupa iubirile vietii lui ce treceau pe langa terasa…

(am impresia ca dupa aia bonda de uitai in momentul ala, nu?.. rofl.gif )
Serenity
… virginul si-a propus sa nu lase vrabia din mana pentru ciora de pe gard si sa stea cu ochii pe blondele de la masa noastra care, fie vorba-ntre noi, aveau tendinta sa se faca nevazute laugh.gif
Serenity
Dupa o munca asidua de aruncat cu privirea, Barrie reuseste in sfarsit sa agate ceva..


Sa fie aceasta adevarata lui dragoste? Stay tooned and find out.. ohyeah.gif
Serenity
"Sa recomand un hotel ieftin sau sa le pun camera de oaspeti la dispozitie..?" hmm.gif

Ramasi la masa, ceilalti doi comenteaza.. Virginul este evident socat de indrazneala cu care poetul a reusit sa se apropie de aceasta splendoare autohtona in timp ce pocitania face remarci rautacioase.. ohyeah.gif
Serenity
Suparat sa constate ca musafirul a venit sa-i fure femeile, piticul il provoacala duel.. Cei doi isi masoara virginitatile..

P.S: In ciuda aparentelor, fotografa nu, repet, NU era beata.. laugh.gif Aparatul era de vina wink.gif
mutulica
beton, ce ma mai uit dupa blonde rofl.gif
Kitty
Dementiali rofl.gif
@Sere esti o mishtoaca laugh.gif
@Mutu miss ya...cand vii in buc sau in Severin hug.gif
@Barrie ...ia renu harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.