Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce Roz?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
genicon
Astazi, mergand in minunatul metrou bucurestean alaturi de Alina, am facut o descoperire senzationala, d-aia de te loveste puternic si nu iti mai da pace. Asa ca mi-am zis sa intreb aici, ca mintea mea obosita n-a reusit sa gaseasca raspunsul...
Deci... Gazeta Sporturilor e roz!! De ce, fratilor, de ce? E o publicatie adresata in special BARBATILOR si eu refuz sa stau cu ceva roz in mana, cu cateva exceptii, normal sorry.gif (pt oPsedati, nu ma refeream la porcosenii (mdeah...) ci la... aa... altceva tongue.gif)
Anyway... poate esplica cineva lu mine de ce e roz? blink.gif
Kitty
ca sa nu fie verde harhar.gif
Aramis
Da, fiule, asta intradevar e o problema fundamentala a omenirii/populatiei masculine romanesti rofl.gif !
punctt
QUOTE
Gazeta Sporturilor e roz!!


ohmy.gif Chiar este roz? .... pai.... poate vor sa fie la moda!! glases.gif ... ori ... poate au sperat... ca asa o vor citi mai multe femei!! rofl.gif
genicon
Ce sa stiti voi, fetele! tongue.gif Da-v-ar Cosmopolitan... (am facut o lunga pauza incercand sa gasesc o culoare "masculina" si n-am gasit. Completati dupa bunul plac punctele conform instructiunilor) tongue.gif

Instructiuni - culoare masculina. tongue.gif biggrin.gif
Aramis
sau poate ca saracii nu au destul tus cas ao faca rosie wink.gif
Sau incearca sa intre in contact cu latura lor feminina biggrin.gif

edit: imi pare rau sa te dezamagesc, geni, dar Cosmo e "pictat" din cand in cand si in culori masculine (cu toate ca habar nu am ce's alea -> in fine, revistele pt noi au toata gama de culori, na! sac!)
Sushi
Nu inteleg. Culorile sint impartite pe sexe?
De ce sa nu fie roz? Daca era lila deschis cu dungutze portocalii era mai bine? Noaaa veizi?
genicon
Nu prea reusesc faza cu latura feminina, ca era fatza lu Jiji pe una dintre pagini... tongue.gif biggrin.gif

@Carmelita: Daca era lila cu dungulite portocalii era clar ca se-mbatasera toti cu o seara inainte tongue.gif biggrin.gif
Aramis
Jiji e si el feminin! (nu ma luati in seama, foamea face ravagii si nu mai sunt coerenta!)
mutulica
o fi editata de pantera roz
genicon
Si mie mi-e foame... biggrin.gif

Pese: Sau o fi fost Ioanitoaia in inspectie la editura si s-a reflectat lumina in chelia lui (am citit eu un studiu care dovedea ca lumina reflectata din chelie e roz... wink.gif )
mutulica
poate ioanitoaia e chiar pantera...
Kitty
si ciocolata invelea staniolul in marmota smile.gif
genicon
Nu cred, Ioanitoaia e mason sigur!

Edit: Sau capul lui Ioanitoaia, sa nu mai iasa gazeta roz.

Pese: Sa stiti ca n-am nimic cu bietul om, da' e singurul pe care stiu cum il cheama de-acolo... tongue.gif
Kitty
Comunistii sunt de vina tongue.gif
mutulica
e mason? aaa... pai de aia...
la tara, de obicei gazeta ajunge sa se confunde cu Zewa... si de aia a bagat in oferta culoarea roz
Catalin
Dragii mei, este inca o actiune a Unicornului Roz Invizibil! Pocaiti-va cat inca mai e timp!!
mutulica
astept cu interes sa isi termine unicornul lucrarea, si sa avem gazeta roz invizibila
Serenity
Nu stiu cum si din ce cauza, dar mi-a sarit in ochi subiectul asta.. tongue.gif

QUOTE
poate esplica cineva lu mine de ce e roz? blink.gif


Ca sa se asorteze cu permisul de conducere doof.gif Evident.. blink.gif




genicon
Pai deh... cand am pus intrebarea inca nu aveam marker roz... tongue.gif
mutulica
marker roz invizibil sper
genicon
creca da, ca nu scrie... rofl.gif
mutulica
ai subliniat cu el in gazeta... nebunule... acum sa vezi ca o sa fie si mai invizibila
Serenity
QUOTE
creca da, ca nu scrie...


yikes.gif rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.