Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Apel Umanitar
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Probleme Sociale
mariana_64
Ma numesc Mariana, am 41 de ani si am o mare rugaminte la cei care ma pot ajuta. M-am nascut cu luxatie congenitala bilaterala de sold. La varsta de 5 ani am stat in ghips un an si doua luni. Dupa doua nasteri prin cezariana am fost operata de doua ori - orteotomie chiari pe st. - operatii nereusite cu mari complicatii iar acum sunt diagnosticata cu coxartroza bilaterala forma foarte grava secundara pe displazie luxanta, tulburarari grave de statica si mers, polidiscopatie T-L secundara, inegalitate pelviana iar de acum 3 ani piciorul drept mi s-a scurtat si subtiat cu 4 cm. Mi s-a recomandat cat mai repede cu putinta o proteza totala de sold deoarece aceasta boala te imobilizeaza rapid la pat, insa eu nu pot sa fac aceasata operatie deoarece nu am banii necesari, drept pentru care am deschis un cont curent la Banca Comerciala Carpatica S.A, sucursala Rm. Valcea - cod IBAN: RO94CARP000ROL0390801886 (lei), RO15CARP000USD0390801886 (USD), RO40CARP000EUR0390801886 (EURO)
Pot fi contactata la numerele de telefon 0040350407304 sau 0040746575182.
Va multumesc mult si Dumnezeu sa va ajute!
IoanV
han.gif Mariana.
Cred ca vei gasi un sprijin si de la noi, cei care ne mai abatem pe la han.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.