Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Tangouri
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
Contessina
Cine mai asculta tango acum?Imi amintesc ca in copilarie aveam o caseta cu "Tangouri celebre" pe care o puneam mereu pana s-a incurcat banda.
bdl
Bunica mea asculta tangouri.....cum intri , a doua alee la stinga , parcela nr 666 devil.gif
Cla
Persoana cu cel mai sexy avatar, toxic.
"Tango! Doi pasi in fata , unul in spate ..." wink.gif
Contessina
QUOTE (bdl @ 23 Jun 2005, 03:50 AM)
Bunica mea asculta tangouri.....cum intri , a doua alee la stinga , parcela nr 666 devil.gif

Bunica ta are gusturi bune dar din pacate nu sunt ereditare.Ce ti-e si cu genetica asta!
genicon
Din cand in cand mai ascult si eu tangouri. Preferatul meu este Parazitii - Iarta-ma. spoton.gif
bdl
QUOTE (Actilyse @ 23 Jun 2005, 08:40 AM)
QUOTE (bdl @ 23 Jun 2005, 03:50 AM)
Bunica mea asculta tangouri.....cum intri , a doua alee la stinga , parcela nr 666  devil.gif

Bunica ta are gusturi bune dar din pacate nu sunt ereditare.Ce ti-e si cu genetica asta!

Ai dreptate, nu te pot contrazice, asa m-am nascut, cu gena dansului lipsa.....in schimb am doua gene de scobit in nas... tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.