Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Interesant Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Contessina
Pe cine vedeti voi ca fiind extrem de interesant?
Nu sunt admise autopropunerile.
nefertiti-old
Initiezi o a doua editie a superlativelor? rofl.gif
Mrs. Rogers
Interesant , foarte interesant .
Cine e cel mai cel? Eu nu intru suficient de des pe han ca sa ajung sa ii cunosc bine pe toti insa exista cineva care mie mi-a lasat impresia unui om profund , echilibrat si inteligent . Nu dau nume fiindca e doar o idee pe care mi-am facut-o despre cineva , poate corespunde sau nu realitatii. Si apoi , dupa cum ma gandesc eu , persoana respectiva nu ar vrea sa fie nominalizata . smile.gif
Sushi
QUOTE (toxic @ 23 Jun 2005, 02:43 AM)
exista cineva care mie mi-a lasat impresia unui om profund , echilibrat si inteligent

sorry.gif sorry.gif sorry.gif ma faci sa rosesc sorry.gif
Cla
biggrin.gif Te-ai ars, Carmelita! Exista oare asa ceva pe Han?? rofl.gif
Felina
Carmelita laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Edit: Claule, cu cine s-a ars Carmelita? blink.gif
Catalin
QUOTE (toxic @ 23 Jun 2005, 02:43 AM)
Interesant , foarte interesant .
Cine e cel mai cel? Eu nu intru suficient de des pe han ca sa ajung sa ii cunosc bine pe toti insa exista cineva care mie mi-a lasat impresia unui om profund , echilibrat si inteligent . Nu dau nume fiindca e doar o idee pe care mi-am facut-o despre cineva , poate corespunde sau nu realitatii. Si apoi , dupa cum ma gandesc eu , persoana respectiva nu ar vrea sa fie nominalizata . smile.gif

Mersi, mersi, dar nu e nevoie sa fii timida! rofl.gif
Felina
Catalin, sa fim rezonabili, cred ca la mine s-a referit! roflmao.gif
Cla
QUOTE (Felina @ 23 Jun 2005, 11:15 AM)
Claule, cu cine s-a ars Carmelita? blink.gif

Īntreab-o pe ea rofl.gif
Pt. EGO recomand Kid Rock.

My name is Kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid Rooooooooooooooooooooooooock... wink.gif biggrin.gif
Contessina
QUOTE (toxic @ 23 Jun 2005, 02:43 AM)
Interesant , foarte interesant .
Cine e cel mai cel?  Eu nu intru suficient de des pe han ca sa ajung sa ii cunosc bine pe toti insa exista cineva care mie mi-a lasat impresia unui om profund , echilibrat si inteligent . Nu dau nume fiindca e doar o idee pe care mi-am facut-o despre cineva , poate corespunde sau nu realitatii. Si apoi , dupa cum ma gandesc eu , persoana respectiva nu ar vrea sa fie nominalizata . smile.gif

Intrucat nu ne vom intalni niciodata ( cred) putem da nume , cred ca cei nominalizati nu se vor supara , ba poate chiar vor fi flatati.Sunt multe persoane interesante pe aici.Deocamdata ii numesc doar pe Darth Reavan si Catalin.Si ca sa nu nominalizez doar barbati , si Oiski -poiski care e supersimpatica.
mutulica
sti ce se spune despre o femeie cind nu poti spune ca e frumoasa, dar incerci sa fii politicos totusi?
ca e interesanta
Contessina
Acest cuvant nu reprezinta un eufemism, cel putin aici.
mutulica
ce e aia eufemism?
Contessina
Cand zic despre tine ca esti simpatic, aia tongue.gif e un eufemism
mutulica
adica un pleonism?
Contessina
pleonism, da tongue.gif
Tyra
rofl.gif roflmao.gif Ma scuzati ca sunt off topic, dar n am putut sa ma abtin!
genicon
Revenind on topic, cel mai interesant forumist de pe acest forum este eu pentru ca daca n-as fi eu pe acest forum, pe cuvant ca nu as mai posta pe acest forum!
Kitty
Nu esti tu pt ca ai un mare defect...esti modest tongue.gif
mutulica
genicon modest e tot un pleonism, nu?
Tyra
Se aude o onomatopee?
Nu! Cred ca e vorba de o cacofonie.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.