Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Mica Publicitate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri
simonsays
Ziarist debutant, nemediatizat suficient , telegenic, par cret, viril, dornic de aventura si neprevazut caut rapitor irakian , serios, de orice sex, posesor de: Kalasnikov , locuinta proprietate personala, camera separata, baie cu apa calda, mic dejun inclus, TV, camera video digitala, patura de pus pe perete cu femei dezbracate sezand pe iarba langa un lac cu lebede negre. Ofer 10 usd /ora de rapire plus 100 tichete de masa Hungastro. Rog numai oferte serioase.


Organizatie terorista fundamentalista irakiana , specializata in rapiri realistice , legaturi profesionale cu televiziuni renumite, cautam clienti amatori de distractii exotice Oferim cazare, masa si sedinte foto - video cu profesionisti . La cerere se pot executa si decapitari trucate, mutilari cosmetice, sangerari abundente cu vopsea rosie, etc. Orice fantezie macabra va va fi satisfacuta . Se asigura negociatori profesionisti cu oficialitatile tarilor de cetatenie. Transport dus -intors inclus . Sejur de doua saptamani langa Bagdad : 15.000 USD Sejur de o luna : 25.000 USD (include si vizitarea bazelor militare americane din Irak)


Persoana fizica irakiana , intermediez contracte de rapire - eliberare. Lucrez numai cu rapitori autorizati, atestati de Asociatia Rapitorilor Profesionisti din Bagdad. Inscrierile se fac la adresa de e-mail : holliday_inncest@irak.com
Michelle
Barbat heterosexual ,necasatorit, 30 ani,inalt,constitutie atletica,brunet cu ochi albastri,alura sportiva,sexappeal, posesor Ferrari ,vila cu piscina situata in cartier rezidential,conturi in banci elvetiene...nu caut nimic,vreau doar sa ma dau mare.
actionmedia
Vreau sa-mi cumpar un Pugeot 407 dar nu imi ajung banii. M-am gandit ca ar fi o solutie sa ii cer. Este masina pe care o visez! Oricat aveti, sau sunteti dispusi puteti vira in contul in LEI : RO79 INGB 0000 9999 0028 3505 Orice suma este binevenita si inregistrata de Dumnezeu iar eu va voi purta adanca recunostinta. Va multumesc !

Gasit azi, aici
cipdecip
Preot caut slujba.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.