Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Chiar Trebuie Sa-mi Pierd Calitatea De Membru?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
ella17
Am si eu o nelamurire. Am citit in regulament ce trebuie sa intru cel putin o data pe luna,insa ce fac daca pe o anumita perioada de timp chiar nu am cum sa intru pe net(mai mult de o luna), si deci nici pe acest forum? sad.gif Daca chiar nu se poate face nimic, ma resemnez si-mi fac un nou cont cand ma intorc, dar totusi m-am gandit sa intreb mai intai. unsure.gif dunno.gif
Eclectic
Eu zic sa stai linistita, ca n-o sa-ti pierzi nici o calitate. wink.gif
ella17
Deci nici cea de membru al acestui forum? jamie.gif
Eclectic
Cu atat mai putin. mwah1.gif
Mihai
Bine ai venit la Han! han.gif

Dupa cum te-a asigurat Barrie (ohyeah.gif), nu este nici o problema in cazul in care nu poti vizita Hanul pentru o anumite perioada. Observatia respectiva se refera la membrii ce nu au mai trecut pe aici de mai mult de sase luni. Si chiar si in acest caz, acestia vor fi atentionati prin email de eventualitatea stergerii contului in caz de inactivitate. smile.gif

O sedere cat mai placuta in cadrul acestei comunitati! smile.gif
ella17
Stiti, mie chiar imi pare rau ca nu o sa pot vizita hanul acum cand l-am descoperit si eu. Imi place , e atmosfera placuta wink.gif O sa-mi fie greu cat n-o sa pot trece pe aici...but...i'll be back soon..i hope cry.gif
hug.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.