Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Scame In Buric
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Sushi
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 02:51 PM)
aha, porti lycra; deci esti d'aia de-i pute picerele .. ia stai tu mai incolo, asa.... ohyeah.gif

mad.gif

Port lycra da' am un tric: apa si sapunul. Le recomand calduros! devil.gif
flori
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 01:46 PM)
deh.. femeile.. tot femei... rusinoaaase.. mie-mi spui ... ohyeah.gif pai ma flori, buNbacu din buric nu este produs de om (decat poate in cazul Felinei .. numa' ea stie ce anume produce, si prin ce orificiu rofl.gif ), este colectat !! ... din buNbacu de la tricou ... rofl.gif cum ar veni, buricu' nostru este negru de pe plantatie ! roflmao.gif

Pai in cazu asta n-ar fi rea ideea cu centrele de colectare si poate se pune si Romania pe piciore cu industria textila, ca reiese de aici ca nu ducem lipsa de Scamosi! rofl.gif
simonsays
QUOTE (Carmelita @ 14 Jun 2005, 03:53 PM)
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 02:51 PM)
aha, porti lycra; deci esti d'aia de-i pute picerele .. ia stai tu mai incolo, asa.... ohyeah.gif

mad.gif

Port lycra da' am un tric: apa si sapunul. Le recomand calduros! devil.gif

ai si tu o problema cu recomandatul apei si sapunului... am mai vazut cateva dom'soare sfatuind la fel; deci fetele, aveti complexe majore... daca fostii sau actualii vostri nu se spala, apai discutati cu ei, sau .. gasiti voi o metoda, dar nu va mai faceti de ras, va rog mult... wub.gif ohyeah.gif ohyeah.gif
simonsays
QUOTE (flori @ 14 Jun 2005, 03:55 PM)
reiese de aici ca nu ducem lipsa de Scamosi! rofl.gif

nu draga, de COLECTORI, nu de Scamosi .. rofl.gif
Sushi
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 02:57 PM)

ai si tu o problema cu recomandatul apei si sapunului...

Asta e a doua problema ce mi-o depistezi azi! Serios, faci treaba mai buna ca un psiholog. Nota de plata sa nu mi-o trimiti ca totusi n-o platesc. Am eu, asa, un principiu, sa nu achit facturile. Asta ar fi atunci problema numero tre, nu? Daca bine mai tin eu minte cum se numara pe romaneste. Daca nu atunci is deja 4 probleme! Noaaa ca sa vezi ce reiese! Este pe undeva vreun sub-forum pentru problemisti?
Felina
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 02:57 PM)
dar nu va mai faceti de ras, va rog mult... wub.gif ohyeah.gif ohyeah.gif

tu vorbesti de rasu' ala care vietuieste in padure? ala care face scame in urechi? rolleyes.gif
flori
QUOTE (simonsays @ 14 Jun 2005, 03:00 PM)
QUOTE (flori @ 14 Jun 2005, 03:55 PM)
reiese de aici ca nu ducem lipsa de Scamosi! rofl.gif

nu draga, de COLECTORI, nu de Scamosi .. rofl.gif

Pai ce-ar fi sa o propunem ca idee pentru afaceri parca era un topic pe-aici! spoton.gif
Edit:
A si s-ar putea sa se numeasca " colectori de bumbac din buric"
daca este "taietori de fruze la caini" de ce nu! Ba chiar mi se pare o activitate mai utila rofl.gif
simonsays
QUOTE (Carmelita @ 14 Jun 2005, 04:02 PM)
Serios, faci treaba mai buna ca un psiholog.

nu domle, sint o catastrofa totala, in toate domeniile in care cica ma "pricep" laugh.gif sint curios cum dumnezeu sint acolo unde nu stiu ... rofl.gif

flori ... hmm.gif suna bine.. ne deschidem si un club, asa... laugh.gif
Michelle
Carmelito ,da' ce te jenasi fata ca porti lycra tongue.gif ? ce stie barbatii astia ce e lycra si cum se comporta ea in contact cu un corp de femeie ?...crezi ca sunt atenti la chestiile astea?cind ei nu stiu cum sa faca sa-si scoata pantofii si sa nu li se vada gaura din ciorap laugh.gif sau atzele de la chiloti ...de unde si scamele aferente rofl.gif ca sa nu mai amintim de scortisoara hh.gif
...eu nu vad bine sau simon vrea sa ne simtim complexate ca folosim prea multa apa si sapun...mai jamie.gif pai lista e mai lunga aici ...noi folosim dragi baieti si gel de dus si gel intim si lotiune de corp si pasta de dinti si deodorant si crema antiperspiranta si crema de maini si crema cu filtru UV si lotiune tonica si gel scrub si milioane de alte creme si smacuri carora voi nu le cunoasteti rostul si menirea ...risipa e la ea acasa cind e vorba de toaleta noastra ...nimic nu ne sta in cale! smile.gif
simonsays
dupa cum am mai spus.. Michelle, daca al tau nu foloseste apa si sapunul.. nu generaliza biggrin.gif

ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif ma intreb .. oare ce soi de mascul ai acasa, de ai atata .. eSperienta hmm.gif
Sushi
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 12:53 PM)


ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif

Din cauza burtii? blink.gif
Michelle
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 01:53 PM)
dupa cum am mai spus.. Michelle, daca al tau nu foloseste apa si sapunul.. nu generaliza biggrin.gif

ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif ma intreb .. oare ce soi de mascul ai acasa, de ai atata .. eSperienta hmm.gif

...al meu poarta tanga...dar sunt deschisa la toate oPtiunile laugh.gif
Eclectic
Tanga ? ohmy.gif
Bine ca n-are chiloti cu ata in p&¤a. rofl.gif
simonsays
QUOTE (Carmelita @ 15 Jun 2005, 01:55 PM)
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 12:53 PM)


ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif

Din cauza burtii? blink.gif

asa e la al tau ? rofl.gif

fetele, va repet, nu generalizati pe han "atribute" proprii sotilor vostri spoton.gif
Oiski-Poiski
Problema este ca nici una dintre noi nu zice "ca la sotul meu" insa unii inteleg ce vor ei ca sa se ascunda in spatele adevarurilor tongue.gif tongue.gif universale , interstelare , mondiale, cred ca ma repet wink.gif .
Eclectic
Ma, eu zic sa nu mai meditezi atat, ca nu-ti face prea bine. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Oiski-Poiski
Barrie, eSact la asta ma gandeam si eu.Atata meditatie mi-a dat chiar si dureri de cap si daca continui tot asa cine stie ce adevaruri mortale mai descopar si mai bine sa nu le stim pe toate.
Sushi
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 01:10 PM)
QUOTE (Carmelita @ 15 Jun 2005, 01:55 PM)
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 12:53 PM)


ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif

Din cauza burtii? blink.gif

asa e la al tau ? rofl.gif

Da' ma ca mie-mi place om rotunjor nu barbat caprior!
Mara
roflmao.gif

Mi-ai adus aminte de o sat-mareanca tare draga mie, la fel vorbeste! mwah1.gif
Oiski-Poiski
roflmao.gif roflmao.gif sa aiba pe ce pune mana laugh.gif laugh.gif
Eclectic
Adica sa aiba de ce se tine cand %/&¤&% ? sorry.gif
simonsays
QUOTE (Carmelita @ 15 Jun 2005, 04:02 PM)
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 01:10 PM)
QUOTE (Carmelita @ 15 Jun 2005, 01:55 PM)
QUOTE (simonsays @ 15 Jun 2005, 12:53 PM)


ps. chilotii nostri nu ajung la BURIC rofl.gif

Din cauza burtii? blink.gif

asa e la al tau ? rofl.gif

Da' ma ca mie-mi place om rotunjor nu barbat caprior!

iar mie mi-ai adus aminte de o amica.. "lasa draga, l-am luat, il pun la ingrasat, sa nu se mai uite altele la el ... doar eu" rofl.gif mde, daca ea il placea si obez.... roflmao.gif
Sushi
Da' acuma serios, cum se explica ca barbatile are scame la buricule si femeile nu?
mutulica
la femei buricul este convex iar la barbati este concav
Afrodita
Si uite-asa, cu eSplicatia asta extrem de stiintifica, ne-o inchis mutu gura la toti laugh.gif Numai pentru 6 ani rofl.gif

Da' venii eu sa scot de la naftalina, nu de alta, da' am vazut recent la TV ca o mare dama din lumea televiziunii britanice, o recunoscut live la o emisiune cum o colectat ea scamele din buricu' lu' barbac'su pentru fo doi ani jumate, asa si cand o luat-o de nevasta, de bucurie le-o mancat in fata lui sa-i arate ce mult il iubeste blink.gif blink.gif Asa ca, mai multe scame din buric ca mandra aia, zau ca nu stiu alta femeie sa fi avut!! rofl.gif
Michelle
Tipa aia avea scame pe creier, daca le-a si mincat. Sau numai scame, fara creier.
N.V.
QUOTE(Eclectic @ 13 Jun 2005, 12:03 PM) *
Adica e o nedreptate, domnule. De ce femeile nu au scame in buric ? Si vreau si explicatii stiintifice, dar si cele "filosofice" sunt binevenite. Deci ?


Deci e clar, actele femeii ăleia nu fac altceva decāt să īntărească dincolo de orice discuţie caracterul ştiinţific al acestui topic. Ceea ce iniţial părea a fi doar o nemulţumire s-a dovedit īntr-un final a fi un complex al scamelor, (de)generat probabil de evoluţia ştiinţei şi tehnicii care au dus la corijarea invidiei freudiene faţă de falus. Dar totuşi, diferenţele īntre sexe nu se pot estompa doar pe baza tratamentului hormonal, căci administrarea acestora nu duce la acumularea de scame īn buric (doar am meditat 6 ani asupra constatării că buricul la bărbaţi e concav, iar la femei e convex). Cred astfel că nu e hazardat a susţine că invidia faţă de falus a fost substituită cu invidia faţă de scame (scame envy).

blink.gif

rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Afrodita @ 29 Mar 2011, 01:41 AM) *
de bucurie le-o mancat in fata lui sa-i arate ce mult il iubeste blink.gif blink.gif


Ce femeie tampa, sa mor io! Daca baga si ea un tricou de bumbac organic, un pulovar de lana, mai ziceam, da' scame...scame, bre?! blink.gif
Erwin
Mare-i grădina Ta, Doamne! Şi mic e gardul! rofl.gif
Oiski-Poiski
Nu vad de ce radeti de asa o chestie importanta.Asa de importanta ca un anume Kruszelnicki a capatat in anul 2002 premiul Ig-Nobel pentru cercetarile sale pe altarul scamelor din buric.Printre cele mai importante concluzii ale marelui cercetator:
- scamele din buric constituie dintr-un amestec de scame ale hainelor purtate , par cazut din diverse parti ale corpului uman, celule moarte ale pielii (asta da meniu de cinci stele ce l-o mancat aia care a strans scamele lu barbatu-su)
- femeile au mai putine scame in buric ca au mai putin par si mai subtire decat barbatii.In schimb barbatii mai in varsta au cel mai mult .
Yvonne
S-au facut si studii pe subiectu asta ? unsure.gif Ar mai fi si scamele dintre degete ramase de la sosete....de gandit la asta.... rofl.gif
Oiski-Poiski
QUOTE(Don Quijote @ 31 Mar 2011, 09:39 AM) *
Ar mai fi si scamele dintre degete ramase de la sosete....de gandit la asta.... rofl.gif



Eiiii, atunci chiar ca e vorba de un meniu de sapte stele, ba chiar opt.Ce vorbesc eu ? Musiu, asa un meniu capata toate stelele de pe cer.
Yvonne
QUOTE(Oiski-Poiski @ 31 Mar 2011, 10:41 AM) *
Eiiii, atunci chiar ca e vorba de un meniu de sapte stele, ba chiar opt.Ce vorbesc eu ? Musiu, asa un meniu capata toate stelele de pe cer.



Chiar am nevoie de un strop de lamaie..... rofl.gif
Oiski-Poiski
QUOTE(Don Quijote @ 31 Mar 2011, 09:48 AM) *
Chiar am nevoie de un strop de lamaie..... rofl.gif



Aaaaa, ce rafinata esti.Ma tot gandeam eu ce lipseste la un meniu "scame dintre degete ramase de la sosete" (am mai putea adauga , dupa ce ai facut inconjurul lumii cu aceleasi sosete) ? Ce lipseste ? Un strop de lamaie , dom`le .Si viata merge inainte.
Felina
rofl.gif rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Oiski-Poiski @ 31 Mar 2011, 10:58 AM) *
Ma tot gandeam eu ce lipseste la un meniu "scame dintre degete ramase de la sosete" (am mai putea adauga , dupa ce ai facut inconjurul lumii cu aceleasi sosete) ? Ce lipseste ?


Incaltat cu cizme de cauciuc! ohyeah.gif
Yvonne
Mi-am amintit de Suskind in Parfum, unde se vorbeste cam un capitol despre mirosurile partii dorsale - ca sa ma exprim frumos -si unde se detaileaza aroma, consistenta, acestuia dupa apartenenta sociala, spalare, nespalare....sa mentionez ca romanul imi place foarte mult.
Da daca tot veni vorba de " senzatii tari ".....
Cred ca dublez doza de lemon.
Cucu Mucu
QUOTE(Don Quijote @ 31 Mar 2011, 01:58 PM) *
Mi-am amintit de Suskind in Parfum, unde se vorbeste cam un capitol despre mirosurile partii dorsale - ca sa ma exprim frumos -si unde se detaileaza aroma, consistenta, acestuia dupa apartenenta sociala, spalare, nespalare....sa mentionez ca romanul imi place foarte mult.


rofl.gif Iti dai seama cate cururi a miros ala cand isi documenta romanul? roflmao.gif
Yvonne
QUOTE(Cucu Mucu @ 31 Mar 2011, 02:20 PM) *
rofl.gif Iti dai seama cate cururi a miros ala cand isi documenta romanul? roflmao.gif



...si nu numai..... rofl.gif , da a iesit ceva bun.
Afrodita
rofl.gif rofl.gif Vai de viata mea, chiar ca ce meniu a avut mandra aia, bleah!! rofl.gif

Da' ma bucur ca s-a activat iarasi acest minunat subiect referitor la scamele din si de pe corpul uman si mirosurile aferente ale orificiilor minunate ce le detinem rofl.gif roflmao.gif

Ca tot veni vorba de partea dorsala: mereu m-am intrebat o chestie... Aia care dau cu limba stiti voi unde in timpul actului sexual, oare ce gust simt? Si da, la partea din dos ma refer, in limbaj pupular numita cur rofl.gif Oare aflu raspunsul in romanul ala citat de DQ? rofl.gif
Yvonne
[quote name= Oare aflu raspunsul in romanul ala citat de DQ? rofl.gif
[/quote]


Nu il afli rofl.gif , da sant metode mai practice si la indemana ooh.gif . Oare aia care limburesc pe acolo spala obiectu munci inainte ? doof.gif sau il spala prin practica si anume lingere ? rofl.gif
Afrodita
Pai si daca-l speli inainte, cand limburesti mai adanc, nu simti nimic deosebit? Eu asta ma intreb! Nu ma intrebam de nespalati, io ma refeream la oameni normali si curati, care indraznesc sa se limbureasca prin cele locuri dosnice rofl.gif

Ah, pai daca n-aflu despre limbureala din romanul ala, n-are rost sa ma agit cu el, ca de mirosuri is cat se poate de constienta rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Afrodita @ 31 Mar 2011, 03:58 PM) *
Pai si daca-l speli inainte, cand limburesti mai adanc, nu simti nimic deosebit? Eu asta ma intreb! Nu ma intrebam de nespalati, io ma refeream la oameni normali si curati, care indraznesc sa se limbureasca prin cele locuri dosnice rofl.gif

Ah, pai daca n-aflu despre limbureala din romanul ala, n-are rost sa ma agit cu el, ca de mirosuri is cat se poate de constienta rofl.gif


Bai, or fi punand partenerul sa faca niste clisme cu apa de gura sa nu le miroasa dosul! roflmao.gif
Afrodita
rofl.gif rofl.gif roflmao.gif Nu esti normal roflmao.gif

Da' mersi ca ma tii amuzata biggrin.gif Ca am nevoie biggrin.gif
Cucu Mucu
Ati hopservat ca zambaretii aia care fac pe ei de ras, fac miscari sincron pe toata pagina? Ai dreacu, ce coordonare!!!!


Bre, zici bre cu orangiul ala sau m-ai uitat?
Yvonne
QUOTE(Cucu Mucu @ 31 Mar 2011, 04:15 PM) *
Bre, zici bre cu orangiul ala sau m-ai uitat?



Cu mine vb, bre ? Am o oferta da ...cam ofensatoare si mai bine tac. ohyeah.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Don Quijote @ 31 Mar 2011, 04:26 PM) *
Cu mine vb, bre ? Am o oferta da ...cam ofensatoare si mai bine tac. ohyeah.gif


Nu, bre, cu tine! Mai tine-te putin! rofl.gif
Cucu Mucu
Ce-ar fi daca s-ar fabrica apa parfumata pentru clisme? Eheiii, ce arome ar fi in autobuz: mmm, vecina s-a basit trandafiri, ooo, baba ai s-a basit iasomie! roflmao.gif
Yvonne
Vorbeai singur. Vorbeste, vorbeste.....exista si diagnostic si tratament pentru asta. ohyeah.gif
Yvonne
QUOTE(Cucu Mucu @ 31 Mar 2011, 04:42 PM) *
Ce-ar fi daca s-ar fabrica apa parfumata pentru clisme? Eheiii, ce arome ar fi in autobuz: mmm, vecina s-a basit trandafiri, ooo, baba ai s-a basit iasomie! roflmao.gif



Si uite-asa ai putea sta cu nasu pe unde-ti place rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.