Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Se Obtine Dom'le O Sponsorizare?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Mickydutza
Acusica urmeaza sa plec in India pentru un an in traineeship si inca nu am reusit sa il gasesc pe ala care ma ajute cu o sponsorizare. acuma intrebarea mea ar fi cam pe unde ar trebui sa umbli ca sa ai mai multe sanse?
daca va intrebati de ce am pus acest topic aici e pentru ca este despre forumisti, si anume despre un Mickydutz..
dupa ce am umblat si am intreba in dreapta si in stanga m-am gandit ca de multe ori am gasit raspunsul la intrebarile mele pe han...so here I am again... biggrin.gif
simonsays
cum se obtine o sponsorizare ca persoana fizica ? hmm.. esti in toate mintile ?

..ai o sansa daca te angajeaza cineva imediat cum vii, si semnezi un pre-contract de exclusivitate (adica te vinzi pt 3 sau 5 ani); sau, daca, cumva ai o pila la stat, iar activitatea care urmeaza sa o desfasori este una de viitor pt bugetari, mai ai o posibilitate; in caz contrar... la munca ! si acolo se spala vase...

.. sau vorbeste cu karinna... pt. un "traineeship" s-ar putea sa te ajute... spoton.gif
Mickydutza
faza e ca pe timpul cat stau acolo am asigurata cazare, masa si bani de buzunar. problema e cu drumul...departe tare si tara asta....smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.