Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce-mi Place Mie Vara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Oiski-Poiski
Ca sa-mi calmez nervii nervosi mi-am impus sa ma gandesc la ceva frumos si asa am ajuns la intrebarea de ce-mi place mie vara ?

- e cald si port purta si fuste rolleyes.gif
- putem sa griluim
- miroase a concediu
- mergem cu bicicletele
- jucam mini golf
- inghetata de la italianul din colt drool.gif
- rosiile au gust de rosii
- exista cirese si pepene


De ce nu-mi place

- TANTARII
- TANTARII
- TANTARII

De ce va place voua vara ?
Si nu ziceti ca va place mai mult iarna ca acu vine vara , la toamna va voi intreba de ce va place toamna ohyeah.gif si asa mai departe
Ovidius
Imi place pentru ca
- port imbracaminte lejera
- merg la strand
- ies in aer liber

Nu-mi prea plac:
- tantarii
- caldurile excesiv de mari.

PS: Abia astept sa vina iarna ca sa merg la ski spoton.gif
nefertiti-old
- ca pot umbla lejer imbracata, mai ales acasa laugh.gif
- ca pot dormi cu geamul deschis
- ca pot sa ies la cate o terasa
- ca e totul verde, mai putin cladirile gri din Bucuresti hh.gif
- ca ma gandesc ce departe e iarna cu frigul ei cu tot
- ca sunt muuuulte fructe
- ... si muuulte flori

Poate ca mai sunt... unsure.gif
mutulica
imi place ca pot sa inot in aer liber
Kitty
imi plac serile de vara si parca stele sunt mai frumoase, ploile de vara, mirosul dupa ploile de vara, ca ma bronzez si arat ca o tiganca tongue.gif ca pot vedea marea si ma pot balaci in voie, ca pot purta hainele in care ma simt bine si comoda

Nu-mi plac tantarii pt ca oricat de multi oameni ar fi cu mine ei tot la mine trag hh.gif
nefertiti-old
Am uitat ploile de vara. smile.gif
Olaf
Imi place:
- imi ia mai putin timp sa ma imbrac tongue.gif
- pot sa stau in ploaie
- strand
- pot sa dorm in padure, daca ma apuca biggrin.gif
- gratare drool.gif

Nu-mi place:
- caldura mare
- tantari
- alte insecte
Sushi
Ador soarele. Oricit ar fi de cald nu ma deranjeaza. Doar sa fie soare, lumina, caldura.
Felina
Pentru ca am super-senzatia ca fac baie in soare.
Ca pot sa mananc prune coapte doar pe jumatate direct de la sursa.
Ca alerg pe dealuri dupa fluturi.
Ca-mi intra tocurile in asfalt si asta ma distreaza la nebunie.
Ca pot sa merg pe strada foarte dezbracata.
Ca pot sta pe plaja dezbracata.
Ca pot sa beau racoritoare cu gheata.
Ca m-am nascut vara.
si multe altele
Antont
Mie imi place vara in primu' si'n primu' rind pt ca pot sa ma dau cu frumusetea mea de Kawa wub.gif tongue.gif , evident, al doilea motiv ar fi ca pot sa stau la terase ca pensionaru' si sa balesc vazind fumeile sumar imbracate, normal (ca sa nu mai vorbesc de ce vezi pe plaja drool.gif ) rofl.gif ....Altceva nu-mi vine in minte, daca gasesc ceva va spun....daca nu, fac copi-peist la vreo poza sau poiezie spoton.gif roflmao.gif ....
Pese:
Fetele, puneti si voi poze cu ce faceti vara evil.gif rofl.gif
Carmi
Asta te multumeste? rolleyes.gif in caz ca nu ma baneaza Mihai pt indecenta in poiana....da din cate am inteles aici se poate face si topless sorry.gif
user posted image

pese am mai slabit ohyeah.gif
Felina
Of! Mi-a luat-o Carmi inainte, si inca mult mai dezbracata!
de ce-mi place mie vara
flori
Din pacate nu pot sa pun aici poza cry.gif deci cautati raspunsul la imagini pentru alte topicuri!
Sushi
mie de asta:
http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=327240
Sushi
beeeei da de cind o revenit sutienele de plaja la moda? io nu port ca ma tem ca mi se infoaca!
Felina
QUOTE (Carmelita @ 9 Jun 2005, 05:06 PM)
[...] infoaca!

blink.gif
cum adica? hh.gif
Mara
Cred ca se incing in sutien. rofl.gif
Sushi
pai da ... daca se incing si se topesc????
Carmi
sutienul se poarta fetelor...si cel putin ai motive sa te duci la tipi si sa-i rogi sa-ti dea jos sutienul...ca se infoaca lucrurile devil.gif
Antont
Pupici, fetele mwah1.gif , bravo, faine poze spoton.gif ....Carmi, tu ejti prea imbracata la plaja, fa ceva tu draga drool.gif ohyeah.gif rofl.gif ....Carmelita, nu te mai juca cu Photoshopu', ca patratu ala alb nu se potriveste deloc in poza tongue.gif rofl.gif ...
Si pentru ca n-am gasit nici o poiezie sau poze cu floricele, uite asta e unul din motivele pt care imi place mie vara wub.gif ohyeah.gif
user posted image
Carmi
Imi faci mie oCservatie ca-s prea imbracata si tu cu ditamai costumu de pele...tztztz
mai lasa si tu dihaniile cu motor si reprofileaza-te pe sutiene (sau furat sutiene tongue.gif )


ps: intre timp am eu grija de albinele...care este ohyeah.gif spoton.gif

pepese: buey ai floricele in poza!!!
Antont
Pai nah, costumu ie necesar, protectia inainte de tuate tongue.gif rofl.gif ....Anyway [off-topic], nu de mult, intr-o seara cind era cald tare(am facut o esceptie), am iesit pe Borsului sa ma distrez un pic, echipat nu (adica blugi tricou casca), si pe la 180 aveam senzatia ca ma bate cineva cu biciu', pe bune rofl.gif [/off-topic]
QUOTE
mai lasa si tu dihaniile cu motor si reprofileaza-te pe sutiene (sau furat sutiene  tongue.gif )

Ai vreo sugestie evil.gif rofl.gif ?
QUOTE
ps: intre timp am eu grija de albinele...care este

Eh, vedem, negociem .... roflmao.gif
QUOTE
pepese: buey ai floricele in poza!!!

Este ca sint un sensibil si un romantic incurabil? rofl.gif
Carmi
QUOTE (Ghost @ 9 Jun 2005, 05:53 PM)
si pe la 180 aveam senzatia ca ma bate cineva cu biciu', pe bune rofl.gif

Deci si altele se ocupa cu biciul!! hah mwah1.gif eu te bat si fara 180 jamie.gif

Acuma cu sutienele sugestiile... sorry.gif galeria ta de admiratoare ma vede stii tu?


Negocierile pe private ok? (smaili care se uita in dreapta si stanga sa nu fie vazut de cineva)

mwah1.gif Romanticule!
SORIN
Daca-mi place ceva vara e asta:

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=327306

ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif

Sorin.
Felina
QUOTE (SORIN @ 9 Jun 2005, 07:00 PM)
Daca-mi place ceva vara e asta:

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=327306

ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif

Sorin.

Deci iti plac barbatii? Bine de stiut, sa te tai de pe lista. rolleyes.gif
SORIN
Daca asta ai inteles....no problem spoton.gif

Sorin.
contraste
Mie imi place vara pentru ca nu imi mai ingheata gandurile
Pentru ca sufletul meu nu mai agonizeaza in iarna, caci iubesc caldura si infloritul.Iarna ma usuca sufleteste si imi incarcereaza in gheturi toate gandurile si simtirile...
N.V.
Imi plac furtunile puternice de vara cu tunete, fulgere si vant puternic. Imi place mirosul proaspat de iarba si frunze. Imi plac noptile caldute cu vant racoros. Imi plac valurile marii. Imi place bataia vantului pe fasul cortului.
Imi place vara pentru ca e departe de iarna sad.gif
surzi
pentru ca sunt in splendoarea mea energetica, asta suprapunandu-se de minune cu vacanta.......ma duc acasa, stau la terasa, merg cu bicicleta, lenevesc in hamac sub meri, urc Ceahlaul, il mai si cobor, baile in mare noaptea, inghetata, fuste delicate, vaslit in Cismigiu.......iar vara asta.....mi s-a propus si un ...... pescuit biker.gif iuuuuuuuuuuupi

jude
Imi place vara pentru ca (Doamne,parca scriu o compunere de clasa I):e muuuult soare,adica ideal ar fi sa fie mult soare,care imi da energie,ma binedispune mai mult decat o lada de energizante.Pentru ca nu trebuie sa port kilometri de tesaturi pe mine.Pentru ca ma pot plimba prin parcuri pana seara tarziu si daca am noroc,pot respira o ploaie calda.Pentru ca scap de griji, de vesnicul "pana maine trebuie sa termin aia si aia".Si pentru ca ultimele doua veri au fost generoase cu mine-am fost fericita.Sper sa se repete. wub.gif
Serenity
Imi place vara pentru ca urasc iarna.. Iar vara nefiind ca iarna, nu e frig deci e cald biggrin.gif Ce frumoasa este vara! thumb_yello.gif

Acum serios, lista, in cazul meu, ar fi mult mai scurta daca intrebarea ar fi fost doar "ce nu-ti place vara?". Nu-mi plac noptile in care nu pot adormi de caldura, nu-mi place cand mama se plange de probleme din cauza temperaturilor foarte mari, in general consecintele temperaturii asupra starii de sanatate, nu-mi plac emisiunile estivale (care numai ma chiunie) si piesele "de sezon", inghesuiala de peste tot (strand, plaja, etc.). Cu tantarii ma inteleg bine.. laugh.gif

La capitolul "imi place" sunt incluse toate lucrurile care au fost deja amintite (mai putin plimbarea cu albinutza Ghostului tongue.gif ) si inca un milion de alte chestii.. O lista ar muuult prea lunga, asa ca ma aPtsin.. biggrin.gif
Cla
Mie-mi place vara pt. ca nu e frig si poti sa stai in parc cum vrei.
Si eu urasc iarna, Serenity wink.gif Si mai ales cand aluneci prin gropi rofl.gif
Fetele se plimba fara sutien, si daca ai noroc, si fara chiloti rofl.gif
Si nu-i bai daca mai si vine o ploaie de vara, ceva apa nu strica smile.gif
mutulica
imi place ca tot ploua si le uda tricourile la fete
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.