Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Urmatoarea Intalnire In Bucuresti?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
Arktu
Desi am ratat cu brio intalnirea de 1 Apr. si eu si Melinda, sper sa recuperam cumva urmatoarea. Ma tot uit pe aria asta de o vreme incoace si nu vad nici o miscare in acest sens asa ca m-am gandit sa fac eu miscarea. Ce parere aveti?

Ar fi frumos sa fie terasa deschisa la Beraria Germana Becker Brau si sa mergem acolo intr-un weekend insorit, nu?
Eclectic
QUOTE
Ma tot uit pe aria asta de o vreme incoace si nu vad nici o miscare in acest sens asa ca m-am gandit sa fac eu miscarea.


Pai nu aici tre' sa te uiti, ci... Eh, oPsedatii stiu de ce.
Oricum, la cat bem in timpul saptamanii, in weekend mai facem si noi o pauza. ohyeah.gif
ilie
Buna propunerea smile.gif propun miercuri la 5, ca poate se prelungeste 3 zile si sa nu depaseasca weekendu' wink.gif
mdA!
miercurea ASTA la ora 5???? pai.. asa s-ar putea sa pot si eu....
nefertiti-old
Lasati si voi macar la 5.30...
Michelle
QUOTE (alexa @ 23 May 2005, 01:42 PM)
miercurea ASTA la ora 5???? pai.. asa s-ar putea sa pot si eu....

La cinci?! ce asta-i ora de oameni normali?
nefertiti-old
Pai io ce zic, asta-i ora matinala rau! laugh.gif
Kitty
Poate ajung si eu cu Genicon....asta daca ne anunta Barrie pana atunci ce s-a stabilit exact! tongue.gif
simonsays
hai pe joi, miercuri am sedinta pana tarliu ... rofl.gif
black ice
da, hai pe joi, sa ajung si eu...
colectionara
Astept sa va hotarati si probabil ajung smile.gif.
nefertiti-old
Pai sa ramana pe joi, pe la 5.30-6, dar ziceti si unde. unsure.gif
Eclectic
Deci joi ? laugh.gif
SORIN
Iar va faceti de cap fara mine sad.gif sad.gif

Sorin.
Eclectic
Pai misca-ti si tu candva posteriorul incoace. tongue.gif
SORIN
As vrea eu, da mi-e frica ca ma invatati la brostiiiiiiiiiii rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Eclectic
Clar... adevarul e ca banuiam eu ca tu esti un baietel inocent. rofl.gif
Arktu
Pai daca ma ducea capu' faceam un poll de la inceput. Eu propun Beraria Becker Brau dar intr-o zi in care nu au taxa de intrare. Care zi, nu stiu.
surzi
tongue.gif deci pe joi......
ilie
Hai pe joi pe la 17.30 (sic!).
simonsays
QUOTE (Arktu @ 24 May 2005, 12:02 PM)
Pai daca ma ducea capu' faceam un poll de la inceput. Eu propun Beraria Becker Brau dar intr-o zi in care nu au taxa de intrare. Care zi, nu stiu.

pai scoate palma din kuur si da un telefon acolo, si intereseaza-te spoton.gif

else

se face in.. Piranha ? rofl.gif
Eclectic
Da, si io as zice ca e mai bine in piranha, ca e mai aproape pentru multi. wink.gif
surzi
bere in piranha?......cu cat mai aproape, cu atat mai gustoasa tongue.gif
simonsays
so ??? numai azi nu-i maine....
Eclectic
Deci da... e tot mai clar... So ? Merem sau nu merem ? Ca noi oricum merem. laugh.gif
mdA!
count me in! ........ cred.
ilie
Deci ramane la 17.30 la becker brau?
Poate ar trebui ca cine vine sa anunte si cineva sa faca o rezervare de masa/e. Cineva mai infipt asa. wink.gif
Eclectic
Pai nu ramasese Piranha ? hh.gif
simonsays
ba, pana in ora 14, daca nu ziceti ce si cum, io ma duc acasa... tre sa dau de mancare la pesti ohyeah.gif
ilie
Eu vin si acolo, dar dupa cat se pare nu prea e dorinta...
S-ar putea sa dam pirania aia la pestii lui Simonsays laugh.gif
nefertiti-old
Mey, as veni si io, daca v-ati hotari unde. Si daca nu ploua. laugh.gif
Eclectic
Pai na... ramane in Piranha la ora 5:30. Chiar daca ploua nu e problema, ca exista si locuri acoperite. Vorbesc eu cu Geni si Kitty. Cine mai vine ?
surzi
Eu vin in mod sigur , poate o trag si pe matz dupa mine thumb_yello.gif
simonsays
Freemann.. pana la pestii mei, te rog ! rofl.gif

ma.. numarati inca unu ... asa, de proba... ohyeah.gif
icarus
Poate ajung si eu, pe la 8.
simonsays
noah, Arktule taica, nu mai zici nimic ?? voi nu veniti ma ?? ce dracu ...

hai cupii, numero:

1. barrie
2. freemann
3. nefertiti
4. surzi
5. alexa
6.7. kitten / geni
8. icarus (la 8 laugh.gif )
9. smee

restu ?? dati cu sucsemnatu, sa vedem, piranha sau lucky ? (in beker nu s-a obositn nimeni sa sune, sa stim daca e cu intrare sau nu, asa e ? ohyeah.gif )
Eclectic
Deci tocmai ce am vb cu kitty si geni. Noi trei votam lucky. spoton.gif
nefertiti-old
Doamne, greu va hotarati ca locatie. Mie sa-mi faceti harta rolleyes.gif .
Eclectic
Deci, dupa consultari, a ramas in Lucky. La orele 17:30. See you then. cool.gif
nefertiti-old
Mie nu-mi place in Lucky hh.gif .
ilie
Eu s-ar putea sa intarziez, dar ma strofoc sa ajung.
mdA!
eu o sa incerc sa incerc sa pot..... poate reusesc. smile.gif
Serenity
Stiu eu ca sunteti oameni faini si nu va veti refuza placerea de-a va delecta putin cu suferinta noastra.. Eu, una, astept cu nerabdare tortura - nu uitati de poze!! ohyeah.gif sad.gif tongue.gif
nefertiti-old
Pofta-n cui la poze, ca n-a facut nimeni! sad.gif Si ne-a prins o bunatate de ploaie pe terasaaa!!
Serenity
Rusine sa va fie obrazului tongue.gif laugh.gif
simonsays
QUOTE (Serenity @ 26 May 2005, 06:37 PM)
Eu, una, astept cu nerabdare tortura - nu uitati de poze!! ohyeah.gif sad.gif tongue.gif

deci: s-au facut poze !!! (prima tortura); deci: nu vi le aratam inca ! (a doua tortura); a treia tortura este speciala pt Serenity, si no s-o afle si restu lumii, asa ca... harhar.gif
Michelle
QUOTE (simonsays @ 27 May 2005, 10:36 AM)
QUOTE (Serenity @ 26 May 2005, 06:37 PM)
Eu, una, astept cu nerabdare tortura - nu uitati de poze!! ohyeah.gif sad.gif tongue.gif

deci: s-au facut poze !!! (prima tortura); deci: nu vi le aratam inca ! (a doua tortura); a treia tortura este speciala pt Serenity, si no s-o afle si restu lumii, asa ca... harhar.gif

De ce inca nu? le prelucrati sa aratati mai bine decit in realitate ? ohyeah.gif ...
Mara
1. Nu cred ca se poate sa aratam mai bine ca in realitate, pentru ca realitatea e crunta. hh.gif
2. Nu se pot prelucra, se pot cel mult crea. laugh.gif
Sushi
inseamna ca simon ne-a mintiIIIIiiiiiiiiiiiit si o sa pateasca ce-a patit Pinnochio: o sa-i taiem nasu'!
Eclectic
Aluia nu i-a crescut ? hh.gif Sau esti pusa pe taiat ? ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.