Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Test Interesant
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
skysurfer
Probabil ca multi dintre voi ati mai facut acest test, insa pentru cei care nu au avut placerea, m-am gandit ca ar fi cazul ca sa va mirati un pic. Nu or fi chiar 98 % insa in mod sigur peste 75% vor da acelasi raspuns.


Test

Te-ai intrebat vreodata daca creierul tau functioneaza normal sau esti diferit de ceilalti??
Ok, fa acest test (dureaza doar un minut), si vei afla raspunsul.
Urmeaza instructiunile si calculeaza mintal, dar nu trece mai departe pina nu ai raspunsul calculului. La sfirsitul testului vei afla ce te intereseaza!

Poti incepe sa mergi in jos, dar incet!





















Incepem!

Cit face...

15+6

























3+56





















89+2
































12+53

































75+26






















25+52



































63+32























Da, sint doar niste sume, dar asta e de fapt exercitiul. Mai un pic de rabdare...






































123+5































GINDESTE-TE REPEDE LA O UNEALTA SI LA O CULOARE!
























Mergi mai departe!

















Īncă un pic!





















Si inca putin...

























Te-ai gindit la un ciocan rosu, asa-i?

















Daca nu te-ai gindit la asa ceva, faci parte din cei 2% din populatie care gindesc cu totul altfel... 98% din cei care au facut (sincer) testul au raspuns "un ciocan rosu"...

Te pune pe ginduri, nu-i asa? Trimite si prietenilor tai si afla ce au raspuns!
Eclectic
Mda, evident ca am zis grebla verde. blink.gif rofl.gif
Catalin
Cleste albastru...
Olaf
lopata galbena laugh.gif
skysurfer
Ma gandeam eu ca sunteti anormali. rofl.gif
Ma acolo zice repede repede primul lucru care iti vine in minte. Ca daca stai sa te gandesti prea mult s-ar putea sa alegi bormasina verde praz cu percutie orange. Ce naiba doar eu sunt normal pe aici ? laugh.gif
edit: la mine la serviciu din 30 de insi 11 au raspuns altceva restul... normal. biggrin.gif Eu- normal. Pe cei 11 ii banuim de rasism, autism, motociclism si alcoolism. biggrin.gif
Eclectic
Dar nu e vorba sa fii normal, ci doar previzibil. cool.gif
Sushi
QUOTE (skysurfer @ 19 May 2005, 10:40 AM)

Te-ai gindit la un ciocan rosu, asa-i?



La topor m-am gindit sad.gif Rosu.

Auzi da io n-am calculat toate chestiile alea. Poate de aia nu mi-o iesit ciocan?
Mara
lopata gri rofl.gif
simonsays
culoarea in general e "rosu" .. dar aia cu unealta e .. generica; la mine a fost o sapa... rofl.gif o fi vorba de ..vocatie ?? hmm.gif roflmao.gif
simonsays
QUOTE (skysurfer @ 19 May 2005, 11:50 AM)
Ce naiba doar eu sunt normal pe aici ? laugh.gif

dream on, boy .... spoton.gif
Eclectic
QUOTE
o fi vorba de ..vocatie ??


Vreau sa zic ca nu, dar te tradeaza fata... rofl.gif rofl.gif
skysurfer
Bai ma lasati, voi stricati media. Nu-mi spuneti ca aici s-a adunat 2% din Romania ca nu cred. Ca sa va explic: No offense dar la faza cu sapa, lopata... cred ca ati stat cam mult pe la tara. rofl.gif
Cred ca important e ca sa se citeasca primul meu mesaj inainte ca altfel va influenteaza restul.
Eclectic
Si je cu grebla ? Sunt un pasnic lord englez si inca nu mi-am dat seama ? rofl.gif rofl.gif
skysurfer
Nu tu esti un calugar shaolin care aduna frunzele din Gradina Ming din spatele templului Ling. roflmao.gif
Olaf
Si daca ziceam ciocan, cleste, nicovala insemna ca am stat prea mult prinferarii? blink.gif Bine ca n-am zis motostivuitor...
ypsilonalpha
Io am raspuns intr-adevar "ciocan rosu" spoton.gif , dar stiam testu' => deci nu se pune ...

In schimb stiu pe cineva care a raspuns "osciloscop negru" rofl.gif
skysurfer
Daca spuneai ciocan era clar ca esti obsedat sexual. Stii bancul cu ciocanul libanez, nu? tongue.gif Mie de-aia mi-o fi iesit asa.
edit: Ypsi dar prima oara cand l-ai facut ce ai raspuns?
abis
Si la mine a fost "ciocan rosu", deci sunt normal. cry.gif
Mare dezamagire...
Mara
blink.gif ma simt ofensata. Pai bine, bre, eu care-s concetateana de-a ta? Sa-mi zici mie ca am stat cam mult pe la tara? tongue.gif laugh.gif
skysurfer
Lasa abis ca e bine sa fii normal. biggrin.gif ASteptam sa vad daca mai e cineva ca mine ca mie imi era frica sa nu fiu singurul cu "mansarda" tencuita. laugh.gif
edit: Mara, fetita, din moment ce ai plecat din Constanta ai renuntat la normalitate. Acum cred ca asta iti doresti, sa ajungi sa ai si tu gradina ta si sa dai cu sapaliga la praz si la arpagic.
Potrivit rationamentului meu, inseamna ca eu imi doresc ciocane? Brrr... vreau si eu osciloscop negru...
Apropos, cam ce unealta e osciloscopul negru? blink.gif
Eclectic
Osciloscopul negru e o ruda indepartata a menghinei cu bulbuci care se trage direct din seringa cu arbore cotit. rofl.gif
skysurfer
Ma gandeam eu dar nu stiam sigur daca era vorba de arbore cotit sau vibrochen. Si oricum cu el se sapa, nu? Adica asta e intrebuintarea lui ca obiect, nu? Clar.
simonsays
cica, din tot poporu', s-au gasit DOI normali ... rofl.gif na, bine-asaaa... roflmao.gif
dead-cat
ciocan pneumatic si alb/violet huh.gif
Mara
Adica lila? laugh.gif
dead-cat
nu. cind am vazut "culoare" mi-a venit in minte un fular cu Poli Timisoara. asa ca nu ma pot decide daca alb sau violet. huh.gif
surzi
o cheie franceza argintie.....se pare ca eu nu dau in cap, doar strang rofl.gif ...manevre complicate dom'le
Olaf
laugh.gif Da' cine-a zis ca nu poti sa dai in cap cu cheia franceza? Am vazut chiar jocuri in care cheia franceza era arma...
Oricum, prefer stransul... spoton.gif sorry.gif
surzi
eu doar am continuat jocul psihanalitic ..... mwah1.gif ....se pare ca si tu sorry.gif
mdA!
si io-s normala! am raspuns "tesla rosie". habar nu am de ce draq m-am gandit eu taman la tesla, dar macar am ramas intre unelte.,... am mai facut testul acum o mie de ani - il uitasem... dar cred ca atunci tot tesla si tot rosu a fost raspunsul.
........
simonsays
cred ca de fapt barbatii se tot gandesc la "surubelnita cu cap rosu" din dotare, si vor sa se transforme in cine stie ce unealta majora, iar femeile.. da.. vorba bancului .. ciocane libaneze .. tot cu cap rosu ... rofl.gif

sky, esti un pervers; mai ai putin si ajungi oPsedat, doamne-fereste... ohyeah.gif
gypsyhart
hmda...eu l'am facut mai demult....si mi'a iesit.....normal:D
Acuma insa am zis "arc albastru"....se vede ca tot la arme mi'e gandul.....
simonsays
o, tu, razboinic ratacit pe cararile timpului ... sorry.gif roflmao.gif
skysurfer
Vad ca se intaresc randurile de libanezi laugh.gif . Apropo de ciocane, surubelnita se zice: screwdriver jamie.gif ? Adica screw like... Oh My God . Abia acum am realizat asta. rofl.gif
Serios mai, ma asteptam sa fie vreo 2-3 care sa nu gandeasca normal, dar sunteti cam multi mai cu sapaligi si cazmale si altele. Pana la urma si surubelnita cu cap rosu merge. Ar fi ceva de genul : Red Head Screw driver . smile.gif
SORIN
Am dat si eu testu...si uite la ce m-am gandit hh.gif hh.gif hh.gif

user posted image

Sorin.
simonsays
Sorine, al dreaq sa fiu de nu e calendaru pe anu trecut... hai ma tata.. e VECHI... rofl.gif
SORIN
Vechi, da buuunnnnnnnn.................aaaaaaaaaaaaaa???????????? rofl.gif rofl.gif

Asa-a eu mai de-modat...imi plac modelele vechi roflmao.gif roflmao.gif

Sorin.
Serenity
Surubelnita... roz.. blink.gif rofl.gif
nefertiti-old
Surubelnita/rosu hh.gif
jet li
Tarnacop roz smile.gif
mutulica
bormasina verde...
daca e cu roto percutie poati fi asimilata cu un ciocan... daca as fi daltonist ar iesi ca sunt normal
Lotte
eu m-am gandit la ciocan albastru rolleyes.gif
mutulica
la naiba... acuma vad ca Andicapatu s-a gindit tot la bormasina verde...
sa tina bormasina, eu iau suportul pentru tratament... sufar de virginitate cronica si tre sa ma tratez
Michelle
cind am facut testu' asta prima oara ..(ca acum stiind despre ce e vorba m-am tot gandit la ceva original dar n-am gasit)...am zis ciocan verde ...oi fi fost ecologista intr-o viata anterioara?? tongue.gif
Olaf
Poate fusese rosu initial... tongue.gif 6.gif
punctt
... rofl.gif rofl.gif Eu m-am gandit la... o........ lopata.....ROSIE!!

hmm, deci sunt aproape de adevar. Daca stau mai bine si ma gandesc... si o lopata poate fi pe post de ciocan. Nu? Ce!! nu pot bate un cui cu o lopata?!! tongue.gif
Marcus
Absolut! Normalitatea e doar un punct de vedere thumb_yello.gif

Citind ce s-a scris mai sus, ma abtin sa spun la ce unealta m-am gandit. hh.gif (culoarea... albastru rolleyes.gif )
fargakos
Grebla verde...
Felina
tesla / rosu
pare-mi-se mie ca-s mai multi anormali decat normali la Hanul Ancutei laugh.gif
Aramis
Stiam testul smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.