Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Temperament
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Sushi
tocmai am facut un test de temperament si "mi-a iesit" ca-s campioana la idealism! Voi ce parere aveti de testele astea, reflecta sau nu adevarul? Si daca reflecta, cam cit la suta?
Oiski-Poiski
Daca sunt facute de profis cred ca poarta un mare sambure de adevar smile.gif .
Mie mi-a iesit o data ca sunt campioana la romantism ohyeah.gif .


Sushi
lasa sa mai treaca ceva ani si-om fi amindoua campioane la reumatism!
Mara
Eu una sunt colerica, dar candidez intens pentru campionatul de reumatism si, tinand cont de faptul ca ma dor oasele de la 14 ani (cica sunt in crestere rofl.gif ) si continua sa doara si acum, la 28 (ma dau meteosensibila whistling.gif ) cred ca v-am luat pe amandoua! yeah.gif
Felina
QUOTE (Planorista @ 13 May 2005, 12:05 PM)
tocmai am facut un test de temperament si "mi-a iesit" ca-s campioana la idealism! Voi ce parere aveti de testele astea, reflecta sau nu adevarul? Si daca reflecta, cam cit la suta?

Pai da' si mie testu' si-ti spun parerea mea dupa ce aflu rezultatele despre mine. ca cica ma cunosc bine cool.gif .

dar iti spun sigur ca daca e din cel cu trei variante de rasouns la intrebare, adica DA, NU, POATE, e pentru tampitei, nu-i serios.
Sushi
Io asta l-am facut http://keirsey.com/german.html
Felina
Tu razi de mine! wacko.gif

Ti-am mai explicat odata ca singura limba straina pe care o cunosc e japoneza veche! nonono.gif
Sushi
hai mai ca nu e asa de greu, e numa un pic de jermana, nu doare... faci vreo 2 ani cursuri da' stii ca dupa aia faci testu si afli cum esti! - adica termina psihic devil.gif
Felina
QUOTE (Planorista @ 13 May 2005, 03:35 PM)
hai mai ca nu e asa de greu, e numa un pic de jermana, nu doare...

nu doare??
dupa der-die-das n-am mai putut sa ingurgitez decat ihshuldiganzibite ca nu mi-am facut tema ohyeah.gif .

oricum, ihlibedih (asta e o injuratura in japoneza)
Felina
QUOTE (Planorista @ 13 May 2005, 12:05 PM)
Voi ce parere aveti de testele astea

Hmm... parerea mea ca testele in limba nemteasca nu-s bune de nimic devil.gif
Olaf
Da, in fond, nu se pot aplica decat unui procent relativ mic din populatia planetei. Testele ar trebui sa fie universale, nu?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.