Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Fkk
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Oiski-Poiski
Nu prea am fost sigura unde sa postez subiectul asta da cred ca in poiana e bine adoptat ohyeah.gif .
Deci tinand cont ca vreau sa fac la anul concediul intr-un oras care are un cartier dedicat celor care se ocupa cu FKK va intreb : Ati face asta ? Sa traiti goi pusca , deci nu numa la strand ? La magazin, bar, etc.etc.
Am vazut o data un reportaj la teve cu ceva asemanator si sincera sa fiu era sa mor de ras.Stiu ca asa ne-a facut natura si nu este rusine bla, bla, bla.Totusi era f.f.f.f comic . Statea reporteru si-l intervia pe unul, destul de in varsta, si scuze da i se vedeau toate cele rofl.gif rofl.gif rofl.gif .
Deci, ati face asta ?

E mai OK asa ??? Ca sa nu se mai dea apa la moara wink.gif
Sushi
oh nu! Imi iubesc garderoba mult prea mult si am investit bani in ea si multa munca. Sau hai, daca la haine as renunta pentru o vreme ok, dar la pantofi nicidecum!
Da sa stii Oiski ca nudismul e un stil de viata asa ca aia nu se prea uita cui ii atirna. Toata chestie e ca la nudisti nu stii vreodata cit e ceasul exact ca la unii e 6, la altii 12, la altii 3... tongue.gif
simonsays
ummm.. Oiski, si UNDE ERA PROBLEMA daca ii atarna pana la pamant ?? jenant erea daca i se ascundea in *ur... rofl.gif
Oiski-Poiski
Simon , eu nu am zis ca era o problema, (am zis si scuze sorry.gif , reportajul nu era facut la modul hai sa ne batem joc, insa recunosc ca pe mine m-a distrat sorry.gif ) insa mie mi se pare interesant cum unii pot sa o faca.
Eu una nu as putea.
Simon, nu ai raspuns la intrebare (ca asta era scopul ), tu ai trai dezbracat ?

simonsays
pai scopul era tocmai sa NU raspund la intrebare ... rofl.gif si nu trebuia sa iti editezi postul, era extrem de funny .. mwah1.gif

hmm.. da, as trai dezbracat (desi e o senzatie extrem de bizara sa iti fluture toate alea... am incercat-o la mare, in Costinesti, de mult, si mai nou in Vama...), nu vad care ar fi problema, atata timp cat te integrezi intr-un grup, de placere; societatea ne impune sa umblam acoperiti, dar daca s-ar schimba regulile... probabil destul de multi ar umbla goi - nu, nu in Romania, unde constiparea mentala frizeaza absurdul.
Mara
Eu nici la strand n-am stat goala de tot, d'apoi in la cumparaturi sau la restaurant! rofl.gif Si nu cred ca sunt "constipata mental" ( harhar.gif ), nu mi-e rusine de corpul meu, pur si simplu ma simt mai bine cu haine. Am vazut si eu un reportaj despre asemenea comunitati si am avut aceeasi reactie: rofl.gif . Pai e ridicol, la naiba! Mai ales ca nu era vreun fat-frumos intervievat, ci un domn trecut de saizeci de ani. A, si parca era si sotia prin fundal... Ma scuzati, dar nu mi-as dori sa vad suncile atarnande ale altora, ca-mi ajung ale mele. rofl.gif
Oiski-Poiski
Pai tot aud urmatoarea faza : Cand ti-e frica de o persoana sa ti-o inchipui dezbracata si-ti trece frica .
Ma gandesc ca daca om ajunge toti sa umblam dezbracati mi-o fi tot mereu frica ca mai mult de dezbracat nu exista , sau ??? hh.gif
Olaf
laugh.gif Pe mine nu m-ar deranja, da' sa nu-i vad pe ceilalti... rofl.gif
Si totusi, ce te faci in lunile lungi de iarna? unsure.gif

QUOTE
mai mult de dezbracat nu exista , sau ???

23.gif devil.gif :smiley care jupoaie: rofl.gif
Oiski-Poiski
Ia uitati-va si voi www.naturist.de
Poate facem un concediu in grup rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Hai ca pe plaja mai merge sa-i vezi insa prin magazine etc. wink.gif .Hmmm, nu cred ca as rezista laugh.gif
SORIN
QUOTE
Statea reporteru si-l intervia pe unul, destul de in varsta, si scuze da i se vedeau toate cele   
.

Esti sigura ca ala de i se balanganea pana la pamant in timpul interviului, nu era magaru lui Marius?? Stii tu...ala din Grecia hh.gif hh.gif

Interesant la ce firma de condoame apeleaza Moshu rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Oiski-Poiski
Chestia cu magaru ar fi posibil, era un magar batran.Da nu pot stabili 100 % ca eu nu am vazut magaru din Grecia.
M-ai derutat blink.gif .
Antont
Oiski, io zic sa te duci, si sa faci poze la tuate nudistele alea care ie bune ohyeah.gif drool.gif spoton.gif rofl.gif , asa ca sa ne faci in ciuda rofl.gif ......
Oiski-Poiski
M-am gandit si eu, da problema e de unde fac eu rost de ochelari de soare a la Agent 007 care fac si poze.Ca e cam greu sa ma plimb printre pieile goale imbracata si cu un aparat foto de gat.
rofl.gif
Antont
Dar de ce? Eu as face-o rofl.gif ...
Oiski-Poiski
Mai, nu ma gandeam ca-mi vrei raul acum cand ziceam sa impart castigul la Lotto cu voi cry.gif

Da e vreunul printre noi care practica nudismul din convingere ????????????
Sushi
QUOTE (Oiski-Poiski @ 13 May 2005, 11:53 AM)
Da e vreunul printre noi care practica nudismul din convingere ????????????

Crezi ca sint si din aia care-l practica de nevoie? rofl.gif
Oiski-Poiski
Pai da, ma gandeam ca o fi vreunul asa de sarac ca n-are ce sa puna pe el ohyeah.gif .

In reportajul de care vorbeam zicea una ca la inceput a venit acolo ca prietenul practica asa ceva si pana la urma s-a lasat convinsa, la asta ma refeream.
Sushi
Am vazut si eu reportajul dar mai demult. Ce m-a impresionat neplacut a fost o nudi-mama care se plingea ca proprii copii nu-i inteleg sufletul sensibil de FKKista si se rusineaza cu ea, o reneaga dar ma rog, acuma-s adulti deja si asa ca si ea poate face ce doreste si ii face placere.
Felina
M-am nudismit si eu asta vara la Vama. Doamne ce bine a fost! Ce senzatie de libertate!

Nu vreau goala si prin magazine ca s-ar putea sa-mi raceasca... nuditatea ohyeah.gif .

P.S. imi amintesc cu lux de amanunte persoanele de pe plaja. Ce ciudat, ca memoria mea e de obicei destul de lenesa rolleyes.gif .
Sushi
Intr-o discutie in privat Felina m-a convins ca merita sa ma nudizez si eu vara asta!
Mara
Felina, ia convinge-ne si pe noi!!! laugh.gif
sbal
Sau macar demonstreaza-ne ca nu ne minti...
mutulica
mie spuneti-mi pe unde va nuditati... nu vin numa cu ghostu
simonsays
mey astia, oPsedatii.. n-ati auzitara ? Vama ... spoton.gif

QUOTE
Pai tot aud urmatoarea faza : Cand ti-e frica de o persoana sa ti-o inchipui dezbracata si-ti trece frica
parca era asa: "cand o persoana incearca sa te intimideze prin atitudine, imagineaza-ti-o stand pe closet, cu pantalonii in vine" ; si parca alde Churchill a zis-o ... hmm.gif

SO, CAND MERGEM IN VAMA ? REPEDE, SA STIU CAND BAG CONCEDIU !! rofl.gif si mergem undeva mai spre bulgari, ca pe plaja veche sint numai textilisti acuma.. ohyeah.gif
Michelle
Sa intelegem ca in felul asta vrei sa scapi de frica ce te stapineste cind ii intalnesti pe ceilalti forumisti roflmao.gif ...sau vrei sa nu le mai fie lor frica de tine? pls.gif
simonsays
ha ???
mutulica
QUOTE (simonsays @ 16 May 2005, 11:18 AM)
mey astia, oPsedatii.. n-ati auzitara ? Vama ... spoton.gif

nu tu, fetele...
Sushi
QUOTE (Felina @ 13 May 2005, 12:27 PM)
M-am nudismit si eu asta vara la Vama. Doamne ce bine a fost! Ce senzatie de libertate!

La vama la romani? Ca io sapta viitoare pe vremea asta is in ro si sa stiu ca daca se poa' face nudism la vama nu-i rau. Da cind ma despoi? Inainte sau dupa ce ies din avion?
Felina
Inainte! o sa-ti fie de folos la vama, salvezi niste timp

6.gif
sbal
La vama Bors sau la Nadlac?
Sushi
De obicei intru pe la Petea dar inca n-am stiut ca se poate nudiza c-o faceam! Lunea viitoare ma dezvestimentez pe aeroport in capitala cu sefu cel mare ohyeah.gif
Michelle
QUOTE (Planorista @ 16 May 2005, 09:32 PM)
De obicei intru pe la Petea dar inca n-am stiut ca se poate nudiza c-o faceam! Lunea viitoare ma dezvestimentez pe aeroport in capitala cu sefu cel mare ohyeah.gif

Sa chemam si presa ? spoton.gif
Sa fie un happening cam asa ca la sosirea Ciociolinei?
mutulica
daca tii mortis, uite aici oferta de linie aeriana
user posted image
Sushi
QUOTE (Michelle @ 16 May 2005, 08:36 PM)
Sa chemam si presa ? spoton.gif

Lasa ca deja avem programata intilnirea cu presa.

Mutulica iti multumesc din inima! Ii sun acuma si rezerv loc la geam!
mutulica
spune repede data si ruta, ca mai venim citiva
simonsays
QUOTE (Planorista @ 16 May 2005, 09:44 PM)
Mutulica iti multumesc din inima! Ii sun acuma si rezerv loc la geam!

hani, avieonu zboara; practic degeaba iei locu de la geam, ca tot n-are cine sa te vaza... (apropo, am inteles ca ejti blonda.. daca vrei sa ajungi la bucuresti, locurile de la geam de obicei merg la moscova... ohyeah.gif )

acuma.. daca vrei sa iti arati nudizda goala in Vama peste o saptamana... sa iei si termosu cu apa calda.. s-ar putea sa iti inghete... laugh.gif nudul, nu termosul rofl.gif
Oiski-Poiski
Simioane, falsa informatie, nu e blonda laugh.gif .
Si iar s-ar putea sa te inseli ca pana saptamana viitoare s-ar putea schimba vremea tongue.gif si nu i-ar mai trebui termos.Poate o sampanie sa sarbatoreasca in pielea goala cu baietii care nu o cred blonda rofl.gif
harhar.gif
simonsays
umm... atunci bucata aia de poza pusa de Felia... pe cine reprezinta ? sau s-a deghizat intre timp, si e bruneta ? laugh.gif

cat priveste vremea de la mare... hmm... la ce ploi ne tot anunta astia, tare mi-e teama ca o sa faca plaja sub umbrela de ploaie spoton.gif
Michelle
poza aia o reprezinta pe Felia ...cum zici tu...i.e.n ...acu' nici ea nici planorista nu sunt blonde tongue.gif ...una e bruneta ,cealalta e roscata ...facem poze luni si le publicam pe site biggrin.gif
Felina
Simoane, sa apari cu un miel. Auzi! Felia! Hm...
simonsays
okay puiule, vin cu mielu ... tu ai cerut.. rofl.gif

Michelle, faceti si niste poze asa, mai pentru cunoscutii oPsedati .. si le astept pe mail... devil.gif

mwah1.gif
mutulica
sa faceti poze in avionul cela...
Oiski-Poiski
Neaparat , de acord , aprob rofl.gif rofl.gif Daca nu faceti pozele in avionul acela nici nu vrem sa le vedem harhar.gif
simonsays
ok, deci.. unde sint pozele ? Nuushiiiiii !!! PO-ZE-LE !! ACUM !!! rofl.gif
Michelle
Ntz...ntz...ntz...ce face nerabdarea din om ! laugh.gif
simonsays
na, ce face ? rofl.gif
Michelle
un o P s e d a t!!
Sushi
Ma perche solo uno??? Noa las ca bine-i si asa, l-om imparti...
simonsays
umm.. fetele.. despre ce vorbiti voi acolo ? pe cine impartiti ? drool.gif rofl.gif
Michelle
QUOTE (Planorista @ 18 May 2005, 01:19 PM)
Ma perche solo uno??? Noa las ca bine-i si asa, l-om imparti...

Hmm...deocamdata era adjudecat ...da' daca ai ceva buun de dat la schimb ...voi reconsidera situatia laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.