Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:S-a Insurat Ghostu?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Mara
Desi in articolul de mai jos se incearca abaterea atentiei publice de la subiectul esential (Supremul s-a insurat cry.gif ), punandu-se accent pe abilitatile prezente si viitoare ale domnitei sale vrajitoare, cu durere am suflet trebuie sa va informez ca... s-a mai nenorocit unul dintre noi. Convingeti-va singuri, ziarele nu minte. rofl.gif rofl.gif rofl.gif

user posted image
simonsays
ohyeah.gif na, ca s-a mai nenoricit unu... rofl.gif deci asta inseamna un pretendent mai putin, in caz ca divortezi tu, mara, nu ? wub.gif rofl.gif

Supremu, sa-tz traiasca frantzuzoaica, mancatziash, zii nu nevasta-ta sa face si ea un descantec ceva, sa dezvortzeze mara mai repede, si leaga-i cununiile la capu patului la mine, mancatzias, traitziar ... spoton.gif
Eclectic
Haorde, cata egzema
S-a cam nasulit broblema
La caruta n-ai o roata,
Ghostu', socheres tu, tata !
ausländer
eu nu spun nimic la topicul asta, ca poate ma calca Ghost cu bicla... pardon.. albinuta lui... rofl.gif
genicon
rofl.gif

Ce sa zic, coane, mancatz-ar albinutza, va doresc chasa den hal mai bun chirpici, cat mai multe turnuri stralucitoare pa hacoperis si multz phuradei supremi ca tine, care este. (copirait Supremu, mancatza-as!)
simonsays
oare daca si-a gasit stapana, nu ne doneaza noo albinutza... ? hmm.gif
Cla
Cred ca nevasta-sa s-a facut verde la fata cand l-a vazut... biggrin.gif
Madam Ghostkawasaki rofl.gif ...sau Kawaghosti?? blink.gif ... doesn't matter, trec prin gropi, la fel ca toti casatoritii... rofl.gif
Sa-ti pastrezi casca pe cap, mai ales daca vii noaptea de la birt tongue.gif rofl.gif

bop.gif "La gong e ora unu"
"Ce bine ca n-am venit deja la 12" rofl.gif
Antont
roflmao.gif


Haoleo mincavas, sa muara andi ce ramasi in urma cu stirile mundene zinteti, baaaaaaa....deja am ji dat devortzu care ezte ca mam loat cu scumpatatea numa de ochi pna-ului, sai traiasca famelia, ca za nu platiasca mercedesa banii aia la empozit ca jupoaie zece piei de pe noi, mincaniar discriminarea de banditi care ie si nu vrea sa intram la ieuropa ca are ciuda pa noi ca havem aur si bijuterii sa muara toti dusmani de ciuda....Bahto delo spoton.gif

Pese:
Voi sinteti dementi ohyeah.gif rofl.gif spoton.gif .....Mara, te iubesc la fel de pur ca intotdeuna, cu tuate ca sint om divortat, ca m-a lasat nevasta ca cica sint prea timid sorry.gif mwah1.gif rofl.gif ......
mutulica
haoles baoles... ce facusi oPsedatule... pe cine ai dat tu boNboanele
rofl.gif

sa ma duc la soacrata Omida, scumpetule care esti
Cla
Ghostule, noi ni-s dementi, oPsedati si tu virgin?? blink.gif
Insoara-te cu albinutza, aia macar e fidela spoton.gif
Serenity
Haoleu sari-mi-ar ochii, vericule! Si nu ne chemasi tu la paranghelie, halitz-as ghiulu' tau da aur.. Pa' cu vrajitoarele-tz gasisi sa sa te-mbarligi, fah? Acu' ca lasasi phiranda cu ochii-n soare si buzele umflate ai grije sa nu face adevarata mama Solentza descantec de barbatie ca n-o mai dregi cu nici o doftorie d-a vanata.. Hai sa ne traiesti si sa te-nmultesti si sa trimiti phuradeii la scoli, fah, ca si ei vor ca sa invete mancatz-as..

rofl.gif
mutulica
has morocar la trinta, vezi mai ca ati gresit, virginul nu a fost chemat la nunta
Cla
QUOTE (Serenity @ 3 May 2005, 07:31 PM)
Pa' cu vrajitoarele-tz gasisi sa sa te-mbarligi, fah?

Exista altele?? rofl.gif tongue.gif
Ai grija ca fetele muteaza in femei.
I-am zis lu' fiu-meu: "Daca ai chef sa te insori, uite-te bine la soacra-ta: asta-i nevasta-ta peste 10 ani" tongue.gif spoton.gif
simonsays
umm... cred ca deja se umfla in pene alde fecioara lu' mercedeza... iti dai seama... a ajuns "shtiri pa hinternet, mancatziashi..." .. a crescut cu 10 clase ! rofl.gif ; na, ca le dam o sansa si copiilor rommales sa ajunga departe... noi si aia de fac experiente pe maimute... ohyeah.gif
Kitty
bre io m-am speriat cand am vazut acolosa Scumpatatea...ca intr-un timp imi zicea cineva "Scumpa" da' mi-am adus aminte ca nu-s io ca nu ham 15 hani tongue.gif
Asa ca bine ca ai divortat Supreme mancatzi-as ochisorii tai! Socheres, socardau si mucles!
mutulica
asta inca nu-i nimic... stati sa apara copii supremului. sa vedeti cind s-or nasta kawaskiu, sau yamahutza
ce circ cind o sa-i cheme Scumpatatea la masa
rofl.gif
Cla
Sa vezi ce chestie cānd īs toti la māncat de sarmale cu casca pe cap...
Hells Bells... roflmao.gif
Cla
QUOTE (Ghost @ 3 May 2005, 05:48 PM)
Haoleo mincavas, sa muara andi ce ramasi in urma cu stirile mundene zinteti, baaaaaaa....deja am ji dat devortzu care ezte ca mam loat cu scumpatatea numa de ochi pna-ului, sai traiasca famelia, ca za nu platiasca mercedesa banii aia la empozit ca jupoaie zece piei de pe noi, mincaniar discriminarea de banditi care ie si nu vrea sa intram la ieuropa ca are ciuda pa noi ca havem aur si bijuterii sa muara toti dusmani de ciuda....Bahto delo  spoton.gif

roflmao.gif ...nu esti normal roflmao.gif
Oiski-Poiski
Ghostule, acuma ca esti plin de bani si aur imi pare rau da trebe sa te scot de la castigul Lotto, nu face nimica ramane mai mult pentru ceilalti spoton.gif .

denise
Mara, dar cu insuratoarea, nu i-a scazut cumva valoarea de piata Ghostului? hmm.gif
Mara
Denise, asta a fost primul meu gand, dar vazand cat il baga lumea in seama... de fapt e cea mai buna reclama. ohyeah.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
n-o sa va vina sa credeti

am facut rost de poza cu nasul
Mara
Si asta fix cand cauta ultimul mertzan pentru finul! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Oiski-Poiski
Valeu Ghostule, ai incurcat-o, ai vazut ce urat se uita nasu ? Daca o inseli pe Scumpatatea ai mierlit-o rofl.gif .
Cla
Ce pacat ca esti maritata, Mara, ti-ai fi luat un cascador ca lumea spoton.gif...
genicon
Din cate vad io, nasu-i peste. E-te prin ce cercuri umbla Ghostu si zicea ca nu stie nimic de fetele alea din Herculane... tongue.gif
mutulica
Geni- vezi ca pe fetele din herculane le-a dat la stiri. acuma se muncesc cu nu stiu ce spirala yan pe platoul coronini rofl.gif

Later edit: dintr-o sursa de incredere am aflat cum a mersdarul ce s-a dat la nunta
Serenity
Si in exclusivitate, o poza in care reporterii nostri au reusit sa surprinda paranghelia ce-a urmat dupa frumoasa ceremonie. Masa a fost una bogata, cu doua feluri de mancare constand in zeama de ceapa si seminte iar pe dreapta se pot vedea puradeii Supremului halind ca descreieratii ca doar e pe banu' lu' tata.. In stanga, frumoasa Sucumpatate sufland in supa. A urmat o serie de minunate melodii interpretate de sex-simboluri autohtone precum Sorinel Pustiul, Catalin Bengosul si Octavian Valabilul, totul culminand cu prestatia privighetorii noastre de mahala, nimeni altul decat Guta Imparatul. Marea surpriza a venit insa din partea soacrei mici care a tinut sa dedice personal tinerilor indragostiti o celebra piesa de dragoste intitulata sugestiv "Se marita ***** (fata) mea" in timp ce lacrimi de fericre curgeau pe fetele invitatilor lasand dare in urma lor..
Antont
yikes.gif yikes.gif yikes.gif ...Si cind te gindesti, pina acu' aveam si eu senzatia, ca puate cindva, la virsta a treia ma insor, alea alea, bla-bla.......Da' pozele astea mi-au taiat tot chefu ohyeah.gif .........NUUUUUUUUUUUUUUU VREAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rofl.gif roflmao.gif rofl.gif

Pese:
Bahtalo rofl.gif !
mutulica
tu leit mai frend... tu leit...

sa-ti traiasca fhamhelia mincatzash
Eclectic
Ei bine, socrul ghostului a decedat. Iata ce piatra bengoasa are la mormant rofl.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=315368
denise
hmm.gif Auzi, dar cine l-a mostenit pe al' batran? Ca Ghostu zicea c-a bagat divort... Moare de ciuda.
SORIN
QUOTE (Barrie @ 12 May 2005, 02:43 PM)
Ei bine, socrul ghostului a decedat. Iata ce piatra bengoasa are la mormant rofl.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=315368

Da stiti cum a decedat socru??? Uita asa:

user posted image


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Cla
Nasol cry.gif Da' specia aia de Tirasoacrosaurus Rex trebuie exterminata.
Aaaarnooooold, be back!!
Clinty, come and make my day!! tongue.gif spoton.gif
evil.gif rofl.gif
Antont
o poza recenta, dupa divortu' supremului spoton.gif rofl.gif
user posted image
Mara
Mda, numai ca ai ratat mostenirea lui tata-socru asa ca... tot degeaba! rofl.gif
Antont
Numa' la mostenire iti sta capu', si io care ma gindeam ca ma iubesti duar pt farmecul meu rofl.gif
Mara
Sigur puisor, cum ai putea crede altceva??? blink.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Antont
ehhh sorry.gif rofl.gif
harhar.gif
SORIN
Stau si ma uit cu stupoare la Subremu asta care-si bate joc de fetite hh.gif hh.gif Le ia tinerele verzi necoapte, le calareste de le sar capacele si cand imbatranesc putin la bord, le arunca ca pe niste ciorapi thumb_yello.gif

Si cand ma gandesc ce baietel simpatic era ca.......copil rofl.gif rofl.gif Nu credeti??? Uite -l aici cu mamica lui:

user posted image

Sorin.
mutulica
ce-o mai fi facand fericita familie? s-or fi impacat? sau de aia si-a schimbat supremu' numele, ca sa scape de plata pensiei alimentare
Carmi
Mai s-ar putea sa se fi impacat....

user posted image
Serenity
Tocmai mi-a fost adus la cunostinta un fapt care cu siguranta ne va amari sufletele tuturor si care explica absenta prelungita a Supremului...

"Maria Mercedesa , cumnata Magistralei , ruda cu Fane Bordura , neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinio Romario Huan Carlos Supremul Miramar sufera de el . Aceasta maladie este incurabila ... pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima, pentru a poleii cu aur si ultima surla din cele 29 de la palatul sau. Pt fiecare depunere mama Omyda va va ghici in ness, cafea, 3 in 1, Red Bull Ufo si alte alea. Daca stergi acest mesaj, jur ca ai inima de piatra.. inima de leuuuuuuu!!"
mutulica
te pomenesti ca a fost implicat in furtul stralucirii
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.