Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Apare Un Nou Ziar De Sport!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
tolstoievski
La jumatatea lunii viitoare va aparea pe piata romaneasca singurul cotidian cu adevarat de sport.
Intr-o lume becalizata si corleonizata, o publicatie noua va incerca sa uite de divizia secsi si de scuipaturile fotbalistilor din divizia H.
Se va scrie despre toate sporturile importante din aceasta tara sau de pe mapamond.
Sport Total va fi ziarul in care vei putea citi articole, cronici si clasamente din tenis, volei, baschet (incluziv NBA), box, arte martiale, etc ... pe linga fotbalul tratat corect, nu in maniera manelistica de acum...
Sa fie intr-un ceas bun si spor la citeala!
nefertiti-old
Mda, mai intai sa-l vedem.
March
Chiar ca simteam lipsa unui nou cotidian de sport. tongue.gif Care sa spuna adevarul adevarat din lumea sportului laugh.gif
dead-cat
QUOTE

pe linga fotbalul tratat corect, nu in maniera manelistica de acum ...

vorba lu fotbal vest: "nu-i vestiaru seif de banca" biggrin.gif
Kyklos
Sport Total nu a castigat deloc teren...se vede in sondaje acelas lucru putem spune si despre cotidianul FANATIK aflat la coada plutonului .

Ziare cu subiecte si reportaje sterile .
mutulica
nici nu l-am vazut pe la tarabe
Kyklos
Daca nu mai apare pe piata nu stiu daca e de bine sau de rau , dar un singur lucru e cert ...site-ul e functional : Sport Total
mutulica
site-ul e ok, dar nu nemaipomenit, si cel putin din ce am vazut eu .. nu e cu mult mai destept decit oferta gsp sau prosport
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.