Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Virusii De Computere... Or Fi Buni.. Ori Fi Rai ..
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
simonsays
Deci, sa incepem cu dreptul : http://www.bitdefender.ro/bd/site/virusinf..._id=1&v_id=293# ; dupa cum se oPserva, oamenii satui de manele, scot virusi care sterg prostiile astea. intrebarea relativ la obiect ar fi: o fi bine, o fi rau ? disputa destul de slaba; daca il scoatem din categoria "virus" , e clar ca e de bine ! spoton.gif sau nu ? hmm.gif in mod clar, virusul se adreseaza acelei categorii de useri de mail care stau toata ziua si trimit si primesc in prostie mailuri cu tot soiul de cretinataturi, de la amici; asa ca, cei care va simtiti cu musca pe caciula, beware ! ohyeah.gif sau nu, daca cumva aveti manele prin computer... rofl.gif

PS. nu v-as sfatui sa descarcati tools-ul antivirus; lasati-l sa se raspandeasca... spoton.gif
PPS. in caz ca l-ati muscat, si totusi aveti aberanta dorinta de a-l sterge, am si eu rugamintea de a-l arhiva inainte, si de a-mi trimite o copie. sar'mana laugh.gif
abis
La faza asta aia de la BitDefender sunt niste nesimtiti... Cum sa detecteze si sa stearga ei asemenea virus? De fapt asta nu-i virus, e comoara nationala! rofl.gif
Olaf
Stii ce i-ar mai trebui virusului astuia? Suport tehnic si service-packuri, in caz ca isi schimba astia numele fisierelor sau ca mai apar "artisti"...
simonsays
mda, cica umbla zvonu ca aceasta piesa e must; must have ! rofl.gif

apropo, am facut rost de soft .. ohyeah.gif
Antont
Felicitari creatorului aceztui soft de curatare a hdd-lui de mizerii spoton.gif rofl.gif .Rulzzzz, baaaaaa! rofl.gif
SORIN
QUOTE
in mod clar, virusul se adreseaza acelei categorii de useri de mail care stau toata ziua si trimit si primesc in prostie mailuri cu tot soiul de cretinataturi, de la amici; asa ca, cei care va simtiti cu musca pe caciula, beware
!


Coane...eu sunt ala cu manelele, prostiile si musca pe caciula hh.gif A dracu sa-i fie daca-ti mai bag ceva, nici tie si nici gastei de handicapati de pe aici rofl.gif Nici cada-mi musti caciula nu-ti mai trimit poze de la urmatoarea intalnire forumista rofl.gif rofl.gif

Railor ce sunteti.....

Sorin. drunk.gif drunk.gif drunk.gif
georgeones
Sa stiti ca eu am fost infectat cu virusul asta , bine pe mine nu m-a afectat ci pe fratimiu laugh.gif ,a descarcat un fisier de pe mail si l-a rulat si se pare ca in decursul mai multor zile a scanat calculator si a sters aproape toate manelele scapand numai unele care aveau nume mai ciudate .
simonsays
poi georgele, zii care sint titlurile alea de piese, sa le trimitem lui nenea creeatorul de soft, sa le introduca in "search-ul" lui .. spoton.gif

Sorine.. ce sa zic.. la ce asalt mi-ai facut pe mail cu alea-alea... bine ca are google filtru antispam si antivirus.. rofl.gif si ce zici tu de "urmatoarea intalnire" ? ne dai sperante ? biggrin.gif
axel
Dar tu zii cati ai implantat pana acum, si eventual cate manele au fost sterse spoton.gif
simonsays
tu axel, se face puscarie pt asa ceva .. .doar nu ma crezi in stare sa virusez computere... jamie.gif devil.gif
Mara
rofl.gif
simonsays
soro, respira, sa nu te-neci ! devil.gif rofl.gif
Mara
Respir, sefu, respir! Orice numai sa nu-ti aduci aminte de adresa mea. evil.gif rofl.gif
simonsays
pai ma, stii care e faza faina, nici macar nu trebuie sa il trimiti tu undeva; doar il rulezi, si el, baiat destept, se trimite singur ! devil.gif
softul perfect: licenta free, se instaleaza si se configureaza singur, doar dublu clic pe el, si atat ! rofl.gif vorba lui Olaf, ii mai trebuie service-pack, din cand in cand, sa fie mai greu detectabil ... rofl.gif mie alde Kaspersrky abia azi dimineata mi l-a gasit ... devil.gif
simonsays
ce tragedie... m-a chemat un coleg la el.. ca cum ca i-a venit un mail ciudat, cu un fisier atasat "alice_goala.jpg.exe"; ce sa faca cu el ? rofl.gif si eu ca bulangiu' i-am zis "deschide-l, e o tipa misto" rofl.gif

pacat ca antivirusu a si sarit de fund in sus.... cry.gif roflmao.gif
Invincible
Intr-adevar, e tare, tare de tot. Asteptati-va la riposta! jamie.gif
bufnitza
Ahhh ! De s-ar inventa asa ceva , si infecta-m-as cu el ! Ca eu nu am nevoie , da' l dau pe sestache in cartier si poate o sa am si eu o dimineata , dupa-amiaza , seara linistite !!! spoton.gif
simonsays
bufnita, au esti blonda, au ai ceva probleme de intelegere... deci EXISTA ! s-a inventat !!! ohyeah.gif
Invincible
Pai poate bufnitza o fi manelista si se referea la mine.... insa nu-i exclusa nici varianta cu "blondoran"... spoton.gif
Nightwind
Pacat ca nu se transmite direct prin retea ...
axel
QUOTE (Invincible @ 27 Apr 2005, 11:46 AM)
Intr-adevar, e tare, tare de tot. Asteptati-va la riposta! jamie.gif

Care riposta?
Cocalarii nu-s in stare sa scrie virusi spoton.gif
Olaf
Ba da: "Va rog sa va stergeti catev fisiere da pa hard...mancavasi" rofl.gif
Vornicum
QUOTE (simonsays @ 27 Apr 2005, 12:03 PM)
bufnita, au esti blonda, au ai ceva probleme de intelegere... deci EXISTA ! s-a inventat !!! ohyeah.gif

Ori e isteata, bruneta si bine crescuta si nu vorbeste urat cu magarii. cool.gif

PS: Topicul asta n'are treaba cu realitatea. Asa cum realitatea isi baga piciorul in viata unora. wink.gif
Kitty
huh? brow.gif
Vornicum
Topicul asta e naspa. Stiam eu ca trebuie sa traduc si pentru cei care nu intelege.
Eclectic
QUOTE
Ori e isteata, bruneta si bine crescuta si nu vorbeste urat cu magarii.

PS: Topicul asta n'are treaba cu realitatea. Asa cum realitatea isi baga piciorul in viata unora.


Ei, na... Chiar ai reusit tu sa ai contacte cu realitatea ? Cum a fost ? Te-a durut ?

QUOTE
Topicul asta e naspa. Stiam eu ca trebuie sa traduc si pentru cei care nu intelege.


Te-a intrebat cineva ceva ? Cine esti tu, sa stabilesti care topic e naspa si care nu e ?
Vornicum
Noi sa fim sanatosi, poetescule. wink.gif

Eclectic
Pai tu nu prea esti. unsure.gif
Vornicum
Ma duc sa mananc ceva, ca diseara am antrenament.
Buey, ce se mai aude cu hostatecii aia, care este, mai sunt?
genicon
QUOTE (Vornicum @ 2 May 2005, 03:37 PM)
Stiam eu ca trebuie sa traduc si pentru cei care nu intelege.

Auzi, baiatu? Ai vreo problema? Te doare ceva? Te mananca ceva? Daca da, zi-mi mie si ii transmit eu lui Kitty.

Pese: "cei care nu intelege" esti tu, pare-mi-se mie. Ia tradu-ti din kurda direct in limba ta: Lumea nu ma vrea aici. Deschide sondaj, daca nu crezi, fa-ti 15000 de clone, si tot vor fi majoritare voturile cu "nu-l mai vrem"
Pese1: Eu iti recomand sa mai si citesti ceva, sa mai si inveti ceva, o carte despre buna purtare, despre maniere... ca prea mult sport si antrenamente am auzit ca te tampesc...
rebel
Eu zic că de n-o daţi parte-n parte nu rezolvaţi nimic biggrin.gif
simonsays
QUOTE (Vornicum @ 2 May 2005, 03:29 PM)
QUOTE (simonsays @ 27 Apr 2005, 12:03 PM)
bufnita, au esti blonda, au ai ceva probleme de intelegere... deci EXISTA ! s-a inventat !!! ohyeah.gif

Ori e isteata, bruneta si bine crescuta si nu vorbeste urat cu magarii. cool.gif

PS: Topicul asta n'are treaba cu realitatea. Asa cum realitatea isi baga piciorul in viata unora. wink.gif

bei pansatule, te-a intrebat cineva ceva ? adica degeaba mi-a dat Mihai avertizare.. am avut dreptate: te bagi ca chilotu in fund... sint in dilema cum sa-ti zic: tanga sau andi; ba bolnaviorule, ia-te ma de manuta, si arunca-te de pe bloc, ma ! permite-mi ca, cu ocazia sarbatorilor pascale, sa reiterez rugamintea lui Catalin: alupigus ma ! de la toata lumea pe care ai scarbit-o !!!
Eclectic
Ba, vornicel onanist, sa stii ca si pe mine m-ai scarbit. Te astept ?
Invincible
QUOTE (axel @ 27 Apr 2005, 11:28 PM)
QUOTE (Invincible @ 27 Apr 2005, 11:46 AM)
Intr-adevar, e tare, tare de tot. Asteptati-va la riposta! jamie.gif

Care riposta?
Cocalarii nu-s in stare sa scrie virusi spoton.gif

Eeee..., tata-tata, ce sa-ti spui eu... poate n-or stii ei sa faca de-alde alea, dar banii ii invart cu lopata. estem?!
asa... si de-as fi eu programator, si daca m-ar acoperi aia pe mine cu bani, mi-as scrie toata muzica pe CD-uri, si sa te tii de programare...

OFF TOPIC
Mai Vornice, da ce-ti casuna pe bietu topic? Ce-ti facu? Te-am citit numai pe Bachus, ca-mi cam da mana sa ma inscriu pe acolo, si mi-ai placut; chiar m-am bucurat cand m-au intrebat astia daca sunt ruda cu tine; si acum vii tu si faci de-alde astea. Pai cum?

Asa... lume-lume...iaca, vestire: nu-s neam cu Vornicu', nici clona lui nu-s.
Nu stiu ce apucaturi are. Doar atat va spui: eu dau la cap doar cand sunt calcat pe coada.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.