Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sondaj: Care Este Zodia Dumneavoastra?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Dincolo de Ratiune
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Marcus
M-am gandit sa facem un sondaj referitor la zodii si sa vedem care este zodia predominanta de la Hanu Ancutei. cool.gif

Eu sunt in zodia Leului. Deci Leul conduce cu un vot. spoton.gif
nefertiti-old
Pe cine conduce, daca esti singur inca? rofl.gif rofl.gif
surzi
Lasa, tocmai am intrat in avantaj cu fecioara mea rofl.gif
Olaf
Ha! S-a schimbat raportul de forte! tongue.gif
mutulica
eu sunt capricorn... la noi conteaza calitatea nu cantitatea tongue.gif
nefertiti-old
Hop, inca o fecioara, acu' clar conducem. laugh.gif rolleyes.gif
Onix
Tot Fecioara, dar am apasat din greseala pe Null vote. juggle.gif
Cla
Shit, n-am ce vota... rofl.gif
23 August, ora 22.00... ceva intre leu si fecioara... sau leu virgin... sau cam asa ceva din astia 2, cred ca mai degraba cel din stânga...: dunno.gif

user posted image

habar n-am... huh.gif dunno.gif
Stai maa, ca-i o noua zodie, acum stiu: In 23 August la 10 seara e zodia Habarnist spoton.gif rofl.gif
OMU'BUN
Eu sunt berbec si din cate stiu avem destui pe forum...

Cla, da' de ce te mustruluieste soata in halu' ala? Iar te-ai imbatat aseara?
IoanV
Care aseara? Acum, ca uite, nu poate sta in picioare.
Eu sunt gemeni. Singura zodie care in care se poate spune 1 = 2.
jkd
taur. capos.
Serenity
Ader si eu la clubul persoanelor nascute in zodia Berbecului cu speranta ca ma incadrez in standarde si promisiunea solemna de-a nu-mi face de rusine turma biggrin.gif

P.S: Beeee! laugh.gif Berbecii stiu de ce.. spoton.gif



Cla
QUOTE (OMU'BUN @ 17 Apr 2005, 03:06 PM)
Cla, da' de ce te mustruluieste soata in halu' ala? Iar te-ai imbatat aseara?

Asta chiar ca pica la tzanc, vezi ce-am patit ieri... spoton.gif sorry.gif

rofl.gif

QUOTE (IoanV)
Care aseara? Acum, ca uite, nu poate sta in picioare.

M-am dres deja... spoton.gif
Eclectic
Cica leu. cool.gif
milimetru
Vărsător...

Nu-mi place deloc cum sună numele zodiei mele în româneşte; mă duce cu gîndul la... nu m-ar mai duce!... cry.gif Mai bine "aquarius", e mai simpatique... rolleyes.gif
matz
Pesti biggrin.gif , cei din urma vor fi eventually cei dintai ....
Cla
Milimetrule, ok ok... nu prea suna bine si "Aquarius" chiar ca-i mai fain smile.gif
Dar nevasta-mea a fost "Wassermann" si am intrebat-o de ce nu-i "Wasserfrau"?? dunno.gif
Habar n-a avut sa-mi spuna... rofl.gif

Ma intreb insa de ce nu-i mutulica "Fecioara"?? blink.gif
bufnitza
O varsatoare = aquarius = Wasserfrau . rofl.gif
cactus
QUOTE (mutulica @ 17 Apr 2005, 02:42 PM)
eu sunt capricorn... la noi conteaza calitatea nu cantitatea tongue.gif

10. Capricorn [ 4 ] [14.29%]

JUST !!!! si noi , capricornii, rulz forever in tot universu´ ca noi suntem teribili, mishti, inteligentzi, curajosi, generosi, si, bineintzeles, modeshti...
Sushi
Regia Apa Canal laugh.gif
Invincible
Cu votul meu, gemenii au egalat berbecii si capricornii.
Mara
Sunt primul sagetator care voteaza??? La naiba, stiu sigur ca suntem mai multi: flower, menthoru', Tear... pe unde umblati, ca ne cotropesc astialalti? laugh.gif
skysurfer
Stati linistiti ca tot Berbeci conduc. jamie.gif SI eu tot Berbec sunt. Cred ca am cam 90% din caracteristicile zodiei. Febletea mea sunt Fecioarele. (Zodia si nu numai tongue.gif). Acum pe bune, desi prin Horoscop spune ca nu ma potrivesc deloc cu Fecioarele, ele sunt cele care ma atrag cel mai mult. rolleyes.gif
Berbecii la conducere, cu coarnele inainteeee!!!! Beeeee...
flori
QUOTE (Mara @ 21 Apr 2005, 09:27 AM)
Sunt primul sagetator care voteaza??? La naiba, stiu sigur ca suntem mai multi: flower, menthoru', Tear... pe unde umblati, ca ne cotropesc astialalti? laugh.gif

Am sarit si eu in lupta cu sageti bine ascutite tongue.gif "sagetatori din toate tarile uniti-va!" roflmao.gif
ilie
Sagetator, hai ca m-am unit.
Chime of Night
Si inca un pestisor... smile.gif
Dark Angel
Inca un Sagetator la apel. Sa traiti!

Just for the record: sagetatorii astia sunt cam zdruncinati la mansarda...eu am inca vreo trei colegi sagetatori...cel putin barbatii sunt dementiali.
Mara
Asa, unitate sub semnul sagetii! Usor-usor ii terminam. laugh.gif

mwah1.gif Flower. Dar nici cu femeile nu mi-e rusine... wink.gif
gypsyhart
Balanta....mai atipica uneori laugh.gif
KodiaK
skysurfer, sa ne luam de mina. Tot berbec cu prietena tot fecioara biggrin.gif
loretta
Gemenii predomina..avand in vedere ca suntem 2 la 1 wink.gif
skysurfer
KodiaK atunci iti urez rabdare (pentru facut curat si ca sa induri critici) dar te si felicit pt ca stiu ca sunt deosebite. Adevarate printese. Fara suparare fetelor sorry.gif
Tear
Intaresc si eu gasca Sagetatorilor, dragii mei Mara, flori, flower si freeman. Intr-adevar, barbatii nostri sagetatori sunt dementiali, al meu e tot Sagetator, asa ca va dati seama ...
Da, nici cu barbatii gemeni nu mi-e rusine... Mansarda lor e sus de tot...
Mai, berbecilor, voua va plac Fecioarele doar daca v-au fost...fecioare ! Eu nu pot intelege cum un berbec accepta criticile permanente ale fecioarei. Doar o mare dragoste sa-i uneasca. Sa va fie drumul luminat, indiferent de zodie !
Onix
QUOTE (Tear)
Eu nu pot intelege cum un berbec accepta criticile permanente ale fecioarei.

Tear, hai ca nu suntem chiar asa de rele. wink.gif Compensam noi cumva partea critica. smile.gif
Tear
Categoric, Onix ! Aici n-am amintit de sensibilitatea si feminitatea deosebite ale Fecioarelor, de puterea lor de a razbate si despre spiritul lor ascutit. Cine stie sa aprobe !
Jazz
S-a mai adaugat un vot la Capricorni... mwah1.gif Nu-i asa ca suntem cooli?

PS: Mutulica, n-as fi crezut ca esti Capricorn! Zau! rofl.gif Si unul virgin... Ce raritate, dom'le...
Olaf
QUOTE (Tear @ 22 Apr 2005, 10:54 AM)
Categoric, Onix ! Aici n-am amintit de sensibilitatea si feminitatea deosebite ale Fecioarelor, de puterea lor de a razbate si despre spiritul lor ascutit. Cine stie sa aprobe !

Intr-adevar, imi cultiv sensibilitatea si feminitatea, pentru a fi o mai buna sotie/prietena tongue.gif rofl.gif

PeSe: Asta-i discriminare, dom'le!

44.gif
denise
QUOTE (Onix @ 22 Apr 2005, 11:33 AM)
QUOTE (Tear)
Eu nu pot intelege cum un berbec accepta criticile permanente ale fecioarei.

Tear, hai ca nu suntem chiar asa de rele. wink.gif Compensam noi cumva partea critica. smile.gif

laugh.gif Critice? Fecioarele?! Nici vorba! tongue.gif

PS. Am votat aiurea - am apasat pe vot nul
Onix
N-am avut curaj sa neg asta. laugh.gif Stiu eu ce stiu.

QUOTE (denise @ 22 Apr 2005, 04:38 PM)
PS. Am votat aiurea - am apasat pe vot nul

Me too. sad.gif

Olaf, pentru Feciori este valabila doar partea a doua a descrierii facuta de Tear. laugh.gif
contraste
Eu nu pot fi scorpion, pentru ca sunt... scorpiuta !
OMU'BUN
Care este zodia dumneavoastra?
1. Berbec [ 7 ] [12.96%]

2. Taur [ 2 ] [3.70%]

3. Gemeni [ 5 ] [9.26%]

4. Rac [ 5 ] [9.26%]

5. Leu [ 3 ] [5.56%]

6. Fecioara [ 3 ] [5.56%]

7. Balanta [ 3 ] [5.56%]

8. Scorpion [ 4 ] [7.41%]

9. Sagetator [ 6 ] [11.11%]

10. Capricorn [ 5 ] [9.26%]

11. Varsator [ 5 ] [9.26%]

12. Pesti [ 6 ] [11.11%]

Voturi Totale: 54

Nu va spuneam eu mai devreme? wink.gif
Dani
QUOTE (OMU'BUN @ 23 Apr 2005, 12:08 AM)
Nu va spuneam eu mai devreme? wink.gif

Acum sunt destui si in zodia Pesti jamie.gif

Chime of Night
There's something fishy around here... ohyeah.gif
Scarlett
rac hh.gif
Olaf
QUOTE
There's something fishy around here...

QUOTE (Scarlett @ 23 Apr 2005, 08:52 AM)
rac  hh.gif

Tot "seafood"?. rolleyes.gif rofl.gif
Chime of Night
QUOTE

Tot "seafood"?


Nu prea ti-s dragi adancimile se vede... smile.gif
Tear
QUOTE (Olaf @ 22 Apr 2005, 03:30 PM)
QUOTE (Tear @ 22 Apr 2005, 10:54 AM)
Categoric, Onix ! Aici n-am amintit de sensibilitatea si feminitatea deosebite ale Fecioarelor, de puterea lor de a razbate si despre spiritul lor ascutit. Cine stie sa aprobe !

Intr-adevar, imi cultiv sensibilitatea si feminitatea, pentru a fi o mai buna sotie/prietena tongue.gif rofl.gif

PeSe: Asta-i discriminare, dom'le!

44.gif

Olaf, scuze pentru discriminare ! Feciorii au alte...caracteristici, in afara de cea cu critica, mai mult sau mai putin sustinuta de gura lor bogata. Le place sa faca promisiuni, desi de cele mai multe ori stiu ca le va fi greu sa se tina de cuvant. Sufletul lor e mare, chiar daca sunt saritori numai daca au de castigat. Olaf, daca ma gresit, am facut-o doar... ca sa nu discriminez pe nimeni...Nu mai continui, ca deja am spus prea mult. Toate zodiile au calitatile si defectele lor.
Vexx
Gemeni drunk.gif
Yvonne
Berbec frusty.gif king.gif
Invincible
Propun ca toti gemenii sa-si faca clone si sa voteze... sau... propun sa avem dreptul la doua voturi. Eu zic, ca asa-i corect. ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.