Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ceva Nou In Fiecare Zi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
night_watch3r
ieri am ajuns sa ma contrazic cu o tipa, tare rau de tot pe tema asta.
aud multe fete spunand: "Nu am mai stat cu el pt ca nu-mi oferea ceva nou in fiecare zi.", ceea ce mi se pare o mare vrajeala.
o fata ajunge sa spuna asta si din cauza ei. 50% din vina e a ei. daca vrei ceva nou in fiecare zi, trebuie sa stii si ce vrei, nu? pe cand asta e un raspuns general.
daca vezi ca nu-ti ofera ceva nou in fiecare zi, fa ceva in privinta asta, numai nu renunta la relatie asa de usor. in viata trebuie sa lupti pt ce vrei. invata-l sa-ti faca "ceva nou"!
Yvonne
Da draga, da asta presupune inteligenta si bun simt din partea dinsei, ori tu nu vezi ca lumea e plina de BLONDE....
cactus
Sorry, iubitzi, daŽ nici alealalte nu-s mai breze; night...etc (ca tare-i lung) are perfecta dreptate; dar pe langa inteligentza mai trebe so fii si deshteapta; daca n-ai inspiratzie mai trebe sa shtii si de UNDE sa te inspiri cu toate ca se spune ca imaginatzia feminina nu are limite...sau are ?
Yvonne
Da mey Cactusule tepos. Deviza unora este "noi dorim,noi nu gandim"
Asa ca _la ordinele noastre BITE. rofl.gif spoton.gif ( asta este numai pentru cactus)- care este.
rofl.gif Nu da cu sticla pe fereastra. Ziua-i luuuuuunga...... mwah1.gif
axel
QUOTE (night_watch3r @ 16 Apr 2005, 09:59 AM)
aud multe fete spunand: "Nu am mai stat cu el pt ca nu-mi oferea ceva nou in fiecare zi.", ceea ce mi se pare o mare vrajeala.

Dar ea (fata care ajunge sa spuna chestia aia) merita ceva nou in fiecare zi?
Yvonne
Sigur nu.E genul care bate din picior si CERE. Din plictiseala ca nu stie ce sa faca cu ce a primit pana atunci. Sau sa fie prostie? : nonono.gif
bufnitza
Nu prea cred ca era relatie ...
Mi se pare absurd , ce vrea fata . Posibil sa nu merite ceva nou .
Si , mai ales, te oferi pe tine , cu ginduri si sentimente .
simonsays
hmm.. va cam grabiti; monotonia distruge cel mai adesea relatiile. "in fiecare zi" poate insemna si "sa sparga tiparul"; sa faca si altceva: un film, o iesire numai in 2 la munte (12 ore, nu o saptamana), sa ii aduca flori mai des, sa o surprinda cu un cadou, cu o sarutare, cu ceva ... nou ! smile.gif servici-casa-servici-casa (sau un unele cazuri scoala-acasa-terasa_cu_amicii-acasa-scoala-acasa-terasa_cu_amicii-acasa.....) te tampeste. sint unii (si unele) care accepta asa ceva, insa, cand se poate si altfel.. dece nu ? wink.gif
indubitabil
... sau poate doar sa fie acolo cand te doare spatele si sa te mangaie sau sa-ti maseze picioarele dupa o zi de stat pe tocuri...
sunt atatea lucruri care fac sa reziste o relatie, sunt atatea gesturi marunte care nu-ti dau voie sa te plictisesti.. Si, asa cum spune Simon, sa pleci in doi pentru a regasi gesturile marunte care te-au unit cu EL, cu Ea. Dar daca nu te uneste nimic, te plictisesti. EL, Ea - un clovn pentru a te distra ca sa nu te plictisesti? Inseamna ca nu era nimci intre ei. Clar!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.