Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Opsedatii Stiu De Ce
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Eclectic
S-a tot auzit expresia asta in ultima vreme: oPsedatii stiu de ce. Unii sunt stresati de ea (Kitty harhar.gif ) Intrebarea e simpla. Ce stiu oPsedatii ? De fapt, ce credeti voi ca stiu oPsedatii ? devil.gif
cactus
Cine-s oPsedatii ??? dunno.gif
Eclectic
Sa fii oPsedat e o stare de spirit. rofl.gif
cactus
Aha - atunci io-s oPsedat rau de tot... hh.gif hh.gif
mutulica
eu am stari de oPsesii compulsive, cu interactiuni maniacale poTcoase, care se manifesta mai ales cind consum boNboane

chiar daca stiu de ce, nu imi amintesc
Kitty
Stiu totul in materie de oPsesie...asta inseamna ca atunci cand noua ne e greu sa spunem unele lucruri carora lor le vine mai usor spunem: "oPsedatii stiu de ce" Ca sa nu intram nici noi in clubul lor harhar.gif
cactus
Eu sunt taaaare oPsedat de ASTA...

http://photobucket.com/albums/y82/free12ca...rrent=beach.jpg

Felina
QUOTE (cactus @ 7 Apr 2005, 12:22 PM)
Eu sunt taaaare oPsedat de ASTA...

http://photobucket.com/albums/y82/free12ca...rrent=beach.jpg

La mai ghimpatule ca o sa-ti treaca. n-ai incotro ohyeah.gif
Oiski-Poiski
Io sunt tare oPsedata de avatarul lu Cactusu .De cand l-am vazut prima data si pana in prezent am dezvoltat o stare de neliniste , respir tot mai greu si am pe langa asta si o stare de frica ca as putea avea astma.

cactus
DE CE ??? Că-i un tâmpiţel retardat taaaare simpatic... spoton.gif
simonsays
QUOTE (cactus @ 7 Apr 2005, 09:04 AM)
Aha - atunci io-s oPsedat rau de tot... hh.gif hh.gif

ai vrea tu.. dar esti la ani lumina de oPsedati ... ohyeah.gif

cel mai aproape a fost Mutulica; indeed, e ceva care se traieste, nu se esplica spoton.gif
cactus
OK - atunci nu sunt oPsedat... asta e ; care este...daca zici tu...
divido


barrie,

nu confunzi tu oare? smile.gif

vrei un meaning pentru "opsedatii stiu de ce" si apoi intrebi " ce stiu opsedatii de fapt? "

iti spun eu ce stiu ei: "stiu de ce" rofl.gif
simonsays
divido, e prea complicat ce spui tu acolo; rezuma asa: "bai Barrie, iar vorbesti suPt influenta alcoolului ?? " rofl.gif
Eclectic
QUOTE
divido, e prea complicat ce spui tu acolo; rezuma asa: "bai Barrie, iar vorbesti suPt influenta alcoolului ?? "  rofl.gif


Tu vorbesti, ma, care te alcoolesti in timpul orelor de program ? rofl.gif
genicon
Bai, da sunteti offtopic! Stiu eu de ce! tongue.gif laugh.gif
Cla
huh.gif H... ha?? blink.gif ...grmpflalaaaaaa... drunk.gif
divido

guys, come on!

Barrie, spuneam doar ca nu inteleg de vrei sa stii....

de fapt.... poate tu ar trebui sa ne explici cum sta treaba cu "reason-why-ul" opsedatilor smile.gif
simonsays
divido, noi am inteles ce vrei sa zici ... spoton.gif

treaba cu reasonu sta.. deci .. umm.. da ! rofl.gif
Kitty
exact asa stiam si eu rofl.gif
mutulica
simon... din cite stiu drunk.gif e numele tau... deci, e clar esti manga
stiu eu de ce rofl.gif
Kitty
si eu stiu rofl.gif desi n-am nici o treaba cu voi oPsedatii ohyeah.gif
mutulica
daca stii, si nu esti oPsedata... e clar! ai fost corupta cu boNboane...
oPsedatu ala de Ghost a facut inflatie de ele
Kitty
No WAY! nici macar nu le-am vazut la culoare...cu boNboane inca n-am fost mituita...cu bomboane da biggrin.gif
mutulica
atunci .. ramine ca esti oPsedata
Kitty
io?? se prea poate rofl.gif da' pe cuvantu' meu daca vedeti vreo boNboana de la mine harhar.gif
mutulica
ahaaa... deci a ajuns oPsedatul cu mobra la tine... ai boNboane.... ahaaaaaa!!!!!
Kitty
si sic ca nu va dau harhar.gif
mutulica
ii dau eu lui in spinare, ca nu iarta nimic p'aici cu boNboanele lui
simonsays
QUOTE (mutulica @ 7 Apr 2005, 08:44 PM)
simon... din cite stiu drunk.gif e numele tau... deci, e clar esti manga

ia uite bre, incearca cineva sa imi faca o dedicatie (alde Mihaitza), am si eu o aspiratiune la nemurire, si vine unu ca tine sa imi spuna ca sint beat-cui.. ntz ntz.. ce educatie... rofl.gif

apropo, pe Kitten a corupt-o Geni; nus daca cu boNboane sau cu acadeaua (aka "carnatu ala tare"; e vorba de ALT carnat, perversilor rofl.gif ) lui personala, e treaba lor; noi vrem doar poze ! spoton.gif
Kitty
@Simon vb pe Ym de poze...nu mai spune si tu la toata lumea!! rofl.gif Si nu m-a corupt nimeni wink.gif Asta ca sa se stie! M-am bagat in rahat singura ohyeah.gif
genicon
Multzam mult, ma simt onorat de-a dreptul. Preferam sa mi se zica "poTc oPsedat" decat "rahat".... blink.gif
Kitty
>:P harhar.gif
simonsays
rofl.gif da' ce ma Geni, s-a bagat in tine ?? eu stiu ca de obicei se intampla invers... hmm.gif rofl.gif
Kitty
bey!!! Ia gata.... ca ma supar si fac urat brow.gif
Si nu va mai dau nici boNboane harhar.gif
mutulica
oPsedatii incepe sa nu mai stie chiar tot. stie de ce ... dar nu cine cu cine, si cine pe cine...

intelept ce m-am facut, ptiu sa nu ma deochi
genicon
De fapt, poate oPsedatii nu stie nimic, insa se dau ei ciumegi si zic ca stie... poate ca nici nu e oPsedati, cine stie? biggrin.gif
Antont
.....Pe care le-am baut blink.gif rofl.gif
Io stiu ce stie oPsedatii, da' nu pot zice ca ma rusinez blink.gif roflmao.gif ......
Glumesc, ma rusinez pe dracu, sint un poTc fara pic de rusine rofl.gif , da' nu zic ca sint al draq rofl.gif .....Oricum, oPsedatii jtie ohyeah.gif spoton.gif ....
mutulica
toti stie, si vezi ca ciumeg e arhaism... unii e benGoshti tongue.gif
genicon
Eu vad ca numai oPsedatii posteaza aici, nimeni altcineva. Oare de ce? Poate stiu ei ceva...



Nu?
Kitty
rofl.gif
genicon
Mutulica, pe bune acum... zi-mi si mie ce-i aia "jalapenos". Pe bune daca stiu asta... tongue.gif
mutulica
ce oPsedat mai esti si tu smile.gif
jalapenos sunt ardeii iuti la mexicani
Eclectic
Ma doare capul. Sunt mahmur. oPsedatii stiu de ce.
Cand m-am trezit, intr-un buzunar aveam niste ramasite de dresuri. oPsedatii stiu de ce.
Nu mai beau !!!!!!!!!!!!!!!! oPsedatii stiu de ce.

rofl.gif
simonsays
..umm... taci dracu din gura... !!

oPsedatii stiu dece ! ohyeah.gif
Eclectic
brow.gif
Bine ca esti tu dashtept !

osdc cool.gif
Kitty
oPsedatii stiu o laie! harhar.gif
SORIN
Dar o face ca de oAie thumb_yello.gif Sa vezi ce te trag de mustati cand te prin, Pisoi thumb_yello.gif

Sorin.
Cla
E o dilema: oPsedatii habar n-au de ce stiu de ce tongue.gif
Nici eu... rofl.gif
SORIN
Bai cum sa sti tu?? Odata, Clarence, Cla, Leu, Mustata, Marius, Mariana si Marina rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Dilimache thumb_yello.gif

Sorin.

ps...pup you mwah1.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.