Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Recunoasteti Imaginea
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Am stat vreo o ora sa "search" topicul cu acelasi titlu. Sincer, nu l-am mai gasit. Stiu ca exista, ca doar eu l-am deschis acum vreo jumatate de an.
Mdeci , trecand peste aceasta, pun imaginea:

user posted image

PS: Forumistul cu acelasi nume ( ca si trupa cu acelasi nume ) este rugat sa ma ajute. wink.gif
tongue.gif rofl.gif

devil.gif
Sunny
e cumva tipul de la guns'n'roses happy.gif
Vornicum
AXEL rose

Toti care poarta numele asta sunt plini de talente . Pacat ca's ascunse talentele astea. rofl.gif
ausländer
fara suparare, Vornicum, da' dumnealui ii zice AXL Rose. fara E
Vornicum
user posted image
"Eu vreau sa mor impuscat, nu otarvit. Cand vad in filme p'aia care se lasa otraviti, imi plange inima cat sunt de fraieri. Pe mine daca vrea sa ma omoare careva, sa ma impuste!"
rofl.gif rofl.gif
Vornicum
user posted image
Jj - Cand o sa ma inchida ,eu cu capul sus, imi chem familia. Eu si acolo o sa conduc, sunt un conducator
Moderator - Ca si Spartacus?
Jj - Spartacus ??

jkd
gigi e naiv, dar nu prost.
in 10-11 luni cat am lucrat pt el... cred ca stiu destule.
in plus ca OM e mult deasupra multor indivizi pe care azi ii avem la conducere... trust me...
eu am plecat de la al pt ca a accespta noua dreapta si pt ca amentinut niste indivizi idioti la conducere... dar voi contnua sa il respect pt credinta si idealismul sau...
e slab ca om poltic desi a acumulat cunostinte imense intr-un timp scurt... probabil daca ramane in politica (ceea ce eu am indoiesc) va mai invata... sunt destule jogodii in tate partidele care nu ii calca pe urme lui GB... nu se ridica nici la degetul lui mic
anyway pozele sunt haioase...
Vornicum
Nu asa vad eu de aici...
jkd
asta e parerea ta... adesea ne formam o imagine despre cineva subiectiva...
nu iti cer sa fi de acord cu mine. eu am parerea mea si nu o schomb doar pt ca nu am fost de acord dpdv politc cu GB...
Mickydutza
hm..io mi-s mai inceata...da' cam care ar fi ideea topicului asta? ca de recunoscut imaginea.... hh.gif
ausländer
QUOTE (Vornicum @ 12 Apr 2005, 05:56 PM)
Nu asa vad eu de aici...

Locuiesti cumva in Lima, Vornicum? tongue.gif
Endgegner
Dom' Jj, asta-i ok sau comand una din Irak?


user posted image
ausländer
woooow, Pacala... asta zic si eu pui de sniper. daca bate la 2 km, o cumpar eu. am niste "viitoare victime" in lista.

Arma e Sauer. Nu stiu modelul.
Endgegner
Alex, bine recunoscut. Ca client fidel al firmei Sig-Sauer recomand S 205 Phantom (vezi imaginea). Pentru potentiali Hitmen-i recomand cu caldura SSG 3000 pt simplul fapt ca un silencer poate fi montat fara probleme. Reduce bataia la ceva mai mult de un km dar...
Pentru luptele de strada (verstehnyx cu manelisti) recomand SIG 550 Commando, as tested at the Las Vegas Gun Store, 2900 East Tropicana Ave., Las Vegas, NV 89121
unsure.gif
Vornicum
user posted image

Din ce videoclip este extrasa imaginea si cine interpreteaza piesa?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.