Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire In Capitala
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
In 7,8,9,10 voi fi in delegatie in Bucuresti pentru un training.
Vreau sa stiu daca se organizeaza o intalnire a poienasilor atunci si cine vine.
cactus
QUOTE (Vornicum @ 1 Apr 2005, 06:32 AM)
In 7,8,9,10 voi fi in delegatie in Bucuresti pentru un training.
Vreau sa stiu daca se organizeaza o intalnire a poienasilor atunci si cine vine.

Formidabila semnatura ti-ai pus - cool, ma
Vornicum
Sunt tanar , bre tatae, gandesc ca si unu'. spoton.gif
SA inteleg ca NU ai treaba in capitala...
cactus
QUOTE (Vornicum @ 1 Apr 2005, 07:30 AM)
Sunt tanar , bre tatae, gandesc ca si unu'. spoton.gif
SA inteleg ca NU ai treaba in capitala...

nope si nici nu se arata de vreo delegatzie...ca io m-as duce. Ar iesi un tambalau fain daca ne-am intalni acolo...
Vornicum
LAs' ca o sa vina altii. Mizez pe aparitia femeilor faine. spoton.gif
axel
QUOTE (Vornicum @ 1 Apr 2005, 08:51 AM)
Mizez pe aparitia femeilor faine. spoton.gif

Vmiseaza...
cactus
QUOTE (axel @ 1 Apr 2005, 08:53 AM)
QUOTE (Vornicum @ 1 Apr 2005, 08:51 AM)
Mizez pe aparitia femeilor faine. spoton.gif

Vmiseaza...

To dream or not to dream ; let him dream - thatīs all heīll get - dreams hh.gif hh.gif
Vornicum
Asa e , toate femeile le-a luat Dan ( alias Cactus ). Are asa un lipici la femei ca in fiecare zi cand ajunge acasa trebuie sa lase pe hol vreo 3 ca-s prea multe. Mdea...
Axel, poti sa vii si tu la meeting. Am nevoie de un fan ca matale care sa-mi faca pe plac.
axel
Oooo, invitatie de la domnu' Vornicum!! Ma simt onorat! Saru'mana boirerule!
Vornicum
Buey, eu am glumit, poti sa stai frumushel si acasa ca nu o sa ma supar.

M-am razgandit. Oricum vad ca nu va inghesuiti. Vrea sa vina si axel roses ( de la formatia cu acelasi nume). Nu vreau sa ma contaminez.
gonen
pai e si normal ca nu se inghesuie lumea, azi e 1 aprilie 2005. nu prea se stie ce poate fi luat in serios sau nu.

daca chiar vii in buc in weekendul ala, exceptand ziua in care se va juca meciul Poli Iasi - Univ. Craiova (atunci voi fi la Iasi) voi fi in Bucuresti.
Vornicum
Poi normal ca e o pacaleala. M-am pacalit singur, asta am facut.

Sa vina motanu' sa inchida topicu pana nu face pui.

PS: bogho, am notat raspunsul tau pozitiv, pt. care multumesc, spoton.gif
Catalin
Nu exista un forum special pentru intalniri? de ce nu iti depui anuntul acolo?
Vornicum
Boemule, tin sa te anunt ca azi e 1 Aprilie, ca poate tot cantand la chitara cantece de intampinare a primaverii ( ca si greierele ) oi fi uitat.


PS: Zici matale in semnatura :" In cazul in care se considera ca un mesaj este in contradictie cu prezenta comunitate, acesta va fi sters. "
Adika eu daca ma inscriu in organizatia matale boema ( of, viata mea ) si zic o chestie anti-organizatie , o sa fie sters? Si CINE o va face?
Matale sau Guns'n'roses overloaded ( axel ) ?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.