Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Toata "jalea"...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Probleme Sociale
Yvonne
S-ar putea ca un topic asemanator sa fi existat, dar din moment ce acum nu mai e,poate ne prindem in joc...daca avem simtul umorului...normal.

Incep eu si situatia a fost pe bune.Acum cativa ani nunta mare la un coleg, restaurant, toalete....fitze...eu genul 90/60/90, intr-o rochie cu un corsaj din acele fara bretele, mulata thumb_yello.gif dansez sirtaki. Cind ma miscam eu mai fitos ...zbang....imi aluneca usor...usor ...rochia....e simplu de inteles ca nu aveam sutien wub.gif si uite asa tot ringul s-a ales cu un numar toples thumb_yello.gif .... rofl.gif rofl.gif si azi isi amintesc nuntasii cu drag de mine. rofl.gif
Felina
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

am facut si eu una... da' nu asa lata ohyeah.gif .

tot la o nunta, m-a pus devil.gif sa ma imbrac mai sexi, ca voiam sa cuceresc un invitat. m-am imbracat intr-un sutien decoltat si o bluzica transparenta. Plus mini, dar cred ca nu se mai pune.

dupa nunta mi-a zis mirele (coleg de servici) ca toata caseta e plina de decolteul meu ohyeah.gif .

Edit: mama ei de cacococofonie devil.gif
Yvonne
Si eu am ramas pe caseta, as fi dat orice atunci sa-i conving sa stearga portiunea aceea, acum oricum au divortat asa ca nu stiu la care din ei e capodopera. rofl.gif
Diana-Maria
Intrucit exista un topic foarte asemanator a i c i ! o sa va rog sa continuam discutia acolo.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.