Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Gradina Vornicilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Ideea mi-a dat-o calfa care a propus Hanuri pentru tot soiul de animale ( vezi "Zi-ne ca ai in scafarlie" )
Vornicii nu sunt animale dar tot un soi de ceva sunt si ei.
Deci, vornici de pe Han, spuneti ce aveti pe suflet AICI.
thumb_yello.gif
Yvonne
Discriminare. yay.gif
Vornicum
Discriminare pe palaria mea!
Deschideti o gradina sau poiata sau un crang al haiducilor.
N-o sa tip DISCRIMINARE!

PS : tu nu trebuia sa te mariti cu Pufosila?
Kitty
si eu trebuia sa fiu don'shoara de honoare roflmao.gif
dar zic si eu ca ea...DICRIMINARE...da' cred ca-mi fac Hanul zoo pentru toate avatarele cu animale de pe han jamie.gif
Vornicum
Colo un soricel , mai incolo o pisicuta vornicutza. Ce-i aici? Zooteca vesela? ranting.gif

Macar pisciutza asta mica si superba este on topic wub.gif
Kitty
On topic? ma gandeam ca este un topic offtopi! rofl.gif damn!!
Si nu-mi mai spunti ca sunt superba ca ma deprima tongue.gif
gonen
pai, si, pana al urma, cine mai e vornic pe aici?
Vornicum
Pisicutzule mic, nu vreau sa fiu prost-crescut dar ti-am vazut pozele la sectiunea dedicata si stiu ce vorbesc.

Bogho , sunt eu vornic si pentru restul. Nu vezi ce fiinte superbe au intrat aici? Las' sa nu fie vornicutze toate... ce mai conteaza cand sunt delicate ca si matasea
Kitty
Vornicutzule...as zice si eu de tine daca ai avea poze p-aci...da' n-ai si in plus sunt luata de un poTc oPsedat rofl.gif
Vornicum
Si eu traiesc cu o pisicutza ca si tine de 2 ani. O cheama Mihaela.
Nu aici am vrut sa ajung, motanel mic si simpatic wink.gif
Am vrut sa fiu dragutz si realist. spoton.gif

De ce atunci cand faci un compliment , o fata crede ca vrei s-o bagi imediat in pat?
Ce fel de mecanism le pune in miscare rotitele alea sensibile? rofl.gif
Kitty
am zis eu ca am crezut ca ai crezut ca vrei sa ma bagi in pat? roflmao.gif sunt luata de un poTc oPsedat si l-ar deranja daca ti-as face complimente rofl.gif daca vrei vb pe YM jamie.gif tare faza!!!!!!!!
Vornicum
Poate maine ////\\\\ Scuze daca te-am inteles gresit.
calfa
QUOTE (Vornicum @ 22 Mar 2005, 02:29 PM)
calfa ... a propus Hanuri pentru tot soiul de animale

De unde si pana unde ... am propus ? Altii vor sa faca Hanuri. Am aflat asta, si am zis sa stie tot targul. smile.gif

O "gradina a vornicilor" ... poate fi interesanta, ne mai amintim si noi vremurile in care eram vornici. laugh.gif Numai sa nu fie gradina unui singur vornic ! wink.gif
YoyoMan
Discriminare klaaar! rofl.gif
gonen
pai ar trebui atunci facute si alte gradini. Gradina Domnitorilor, Gradina Cronicarilor, Gradina Dregatorilor, etc... Iar acces la ele sa nu aiba decat domitorii, respectiv cronicarii, etc.
Mickydutza
ce noroc pe capu' meu ca sunt vornic... biggrin.gif
deci...despre ce se discuta pe-acilea? care ar fi problemele cu care se confrunta vorniceii in frunte cu vornicum?
auzi, Vornice sef, daca tot facui gradina, nu plantezi si niste pruni sa avem din ce face niste tuica acusica? spoton.gif
Vornicum
user posted image
N-am gasit pruni , dar am niste prune, sunt bune si astea... tzuica sa iasa spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.