Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cine Vine Cu Mine La Bere?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Kitty
As vrea sa iesim iar in oras...dar de data asta nu ma lasati doar cu poTcii oPsedati...
So....cine vine? Cine nu are treaba e obligat, iar cine are, trebuie sa amane tongue.gif
Barrie s-ar putea sa fie singurul oPsedat busy...in rest...sper la cati mai multi...sau poate nu vreti sa ma cunoasteti si cei care m-au cunoscut nu mai vor sa ma vada cry.gif
poTcul oPsedat de Genicon s-ar putea sa fie plecat din Buc...dar hug.gif He will be back devil.gif

Inscrierile se fac in acest topic...Haipa si la cat mai multi...poate facem si poze jamie.gif
Eclectic
Pai... sunt sigur ca poate ca da, poate ca nu.
Mi-ar placea sa pot veni, dar, ce e drept, mai mult mi-ar placea sa nu pot veni de data asta. tongue.gif
Catalin
M-am inscris pe lista...
colectionara
Eu ma inscriu chiar acum...
Kitty
spoton.gif
Pana acum s-au inscris:
1. juma' de poTc oPsedat
2. Catalin (despre care am auzit numai lucruri bune de la baieti)
3. Colectionara (cu care n-am prea vb, dar doream s-o cunosc biggrin.gif sper ca-i plac pisoii biggrin.gif )
colectionara
QUOTE (Kitty @ 21 Mar 2005, 12:49 AM)
sper ca-i plac pisoii biggrin.gif

Hehe, si la propriu si la figurat biggrin.gif.
Serenity
QUOTE (Kitty)
poate facem si poze


Poate? Poate?? cry.gif Dupa ce ca ne chinuiti cu intalnirile voastre ne mai si refuzati "placerea" de-a vedea cu ochiul nostru [critic devil.gif ] ce si cum laugh.gif
Kitty
Eu n-am aparat deci nu ma pot pronunta hug.gif
secunda
sambata e in 26 nu 25 rolleyes.gif
simonsays
QUOTE (Serenity @ 21 Mar 2005, 01:42 AM)
Poate? Poate?? cry.gif Dupa ce ca ne chinuiti cu intalnirile voastre ne mai si refuzati "placerea" de-a vedea cu ochiul nostru [critic devil.gif ] ce si cum laugh.gif

io unu zic sa vii si tu, si sa nu mai ceri atatea poze... iti dai seama ca prestatia live depaseste pozele cu mult ... spoton.gif cat despre cazarea ta.. saracu Geniconu a si inceput asaltul asupra maldarului de vase murdare din chiuveta.. din cada.. stransul sosetelor moarte de peste tot.. ba chiar ne-a amenintat ca o sa faca si curat (acum nu tre sa exageram , totusi... biggrin.gif )

secunda, da, e 26, a gresit fata; da' tu n-ai altceva de facut ? ohyeah.gif
colectionara
Ca daca n-ai... vino tongue.gif!
simonsays
cre ca e ceva mai greu sa vie la fiesce intalnire, din BV pana aici.. laugh.gif uite, chiar si vinerea trecuta, cand a fost prin bucuresti, ne-a refuzat... hmm.gif
Kitty
oki doki! toate bune si frumoase...lumea se tot strange roflmao.gif mai pe miercuri joi o sa stabilim si ora!!! jamie.gif nu ceva nocturn ca n-o sa mai fie Genicon sa ma duca la metrou tongue.gif sau mai bine zis sa-l duc eu pe el rofl.gif

Inscrierile continua ohyeah.gif
Serenity
QUOTE
io unu zic sa vii si tu, si sa nu mai ceri atatea poze... iti dai seama ca prestatia live depaseste pozele cu mult ...  cat despre cazarea ta.. saracu Geniconu a si inceput asaltul asupra maldarului de vase murdare din chiuveta.. din cada.. stransul sosetelor moarte de peste tot..


Si io zic ca tu esti sadic laugh.gif Oricum, daca Geniconu' are de gand sa ma cazeze in cada sau chiuveta iote-acu' ma urc in tren - cu siguranta o sa ma inteleg de minune cu molustele si celelalte vietati ce salasluiesc pe-acolo rofl.gif

Edit: Uitai sa dau quote tongue.gif
Eclectic
QUOTE
o sa ma inteleg de minune cu molustele si celelalte vietati ce salasluiesc pe-acolo


Ai o doza uriasa de naivitate daca iti imaginezi ca vietatile de acolo exista in vreun atlas zoologic. Cu regret in glasul tastaturii, tin sa te anunt ca e vorba despre niste ecosisteme hibrid, la care geni a lucrat cu maiestrie de ceva vreme. Ce mai e de spus, daca omul e dispus sa renunte la studiile lui stiintifice pentru tine ? Uite cum se pierde munca de savant... rofl.gif
gonen
daca intalnirea respectiva e mult mai devreme decat de obicei, poate o sa vin si eu, insa tre' sa ajung si la meciul Romania - Olanda.
Eclectic
Adica sambata e meciul ? ohmy.gif
gonen
Da, la orele lui 20.00

QUOTE

Programul meciurilor care se vor disputa pe 26 martie īn preliminariile Cupei Mondiale din 2006 :

Grupa 1:
Armenia - Andorra (Erevan) - ora 16.00
Cehia - Finlanda (Teplice) - ora 18.00
Romānia - Olanda (Bucureşti) - ora 20.00
Eclectic
In cazul asta, cred ca ar trebui rezervata masa in Maxx, altfel o sa se lase cu "da' de la ora x, masa e rezervata." Sigur vor pune si consumatie minima (s-a mai intamplat). Asa ca ganditi-va la alt loc, in care, eventual, sa se poata vedea si meciul.
Kitty
ne intalnim in 707? numa' ca io nu stiu cum sa fac sa rezerv o masa 'n' stuff...help? sorry.gif
Eclectic
707 ? Daca e vreme frumoasa, se poate merge si in Herastrau, la o terasa, caz in care poate o sa trec si eu pe la masa vostra.
Kitty
Salutare lume! Inscrierile continua!!! mad.gif ce inseamna asta? s-a stabilit locul si ora...Herastrau, iesirea de la metrou Aviatorilor...sunt 2, dar ne gasim noi la ora 16.00 ... Va asteptam si va multumesc pentru atentia acordata! tongue.gif
colectionara
Sunt chiar 3, iar cea dinspre Herastrau e mult mai departe in raport cu celelalte.
Iesirea dinspre Herastrau este cea din capul metroului cum vii dinspre centru, respectiv cea de la coada metroului cum vii dinspre Pipera.
Kitty
La aia dinspre Herastrau atunci sorry.gif N-am inteles explicatia, dar cum eu vin de obicei cu ceva timp inainte o sa am vreme sa gasesc iesirea hh.gif
icarus
Aaa, asta era topicul?! ... Pai vin si eu. smile.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=293188
Nu faceti click, nu-i nimic interesant acolo. smile.gif
Kitty
Pai vino thumb_yello.gif s-ar putea ca mai tarziu sa ajunga si Black ice...eventual nu ne departam prea mult si se duce cineva sa-l astepte...ora 4 este pt cei care n-au trebi...mai tarziu sunt asteptati si celalti tongue.gif
genicon
Mai, sa va distrati, dar sa fiti cuminti! tongue.gif Sunt cu ochii pe voi! (ok, nu sunt... dar voiam sa par inspaimantator biggrin.gif)
Kitty
Copile...tu vrei sa-i sperii pe toti sa nu mai vorbeasca nimeni cu mine???? hh.gif Ia vezi tongue.gif ...ca ne suparam hug.gif
simonsays
QUOTE (colectionara @ 24 Mar 2005, 04:13 PM)
Sunt chiar 3, iar cea dinspre Herastrau e mult mai departe in raport cu celelalte.

sint doua; aia dinspre herastrau e inchisa 99 % din timp. deci raman alea din partea cealalta, dispre victoriei smile.gif
colectionara
Da, de cand e inchisa brow.gif? In tineretile mele era deschisa 99% din timp...
In fine, nu conteaza, eu va gasesc la oricare smile.gif.
Kitty
ne gasim noi...sper sa ne recunoastem..ultima data nu prea semana Barrie a Barrie tongue.gif
simonsays
QUOTE (colectionara @ 25 Mar 2005, 03:15 PM)
Da, de cand e inchisa brow.gif? In tineretile mele era deschisa 99% din timp...

gii.. ce marturisire APRIGA... ohyeah.gif tineretile tale ??? batranico.... jamie.gif ohyeah.gif rofl.gif
gonen
eu un o sa po veni nici de data asta (e a doua intalnire consecutiva pe care o ratez sad.gif )
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.