Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:1 Mai
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Eclectic
Nu, nu radeti. Nu mai e mult si trebuie organizare. Facem o intalnire forumistica de 1 mai ? La mare ar fi cea mai la indemana solutie.
In alta parte, a aparut ideea unei intalniri la Arad. Ce parere aveti ? Ce facem de 1 mai ?
Antont
Daca va adunati la Arad de 1 mai muncitorex dau si io o fuga pina acolo la un suc ceva smile.gif ...

OFF-Topic:
Super tare noul avatar Barrie spoton.gif rofl.gif
Eclectic
La un suc... Tu crezi ca io strabat sute de kilometri ca sa te vad cum bei suc ? Ghici ce ! Gresesti !!!!!!!!!!!!!!!
O sa faci bine sa bei ca un poTc, ca, de nu, ma dezamagesti profund si incep sa raspandesc zvonul ca boNboanele sunt expirate. rofl.gif
iniya
barrie mwah1.gif ..asa e..strandul se deschide la 1 mai....

sper sa nu ramana numai o invitatie si..sa si ne vedem smile.gif
drunk.gif pash.gif ..intre timp o sa postez cateva poze..poate va razganditi rofl.gif
Antont
Pai atunci fa bine si ia-l si pe Simon si stau o noapte intreaga si beau ca un poTc spoton.gif , caz in care tre' sa aburesc vreo forumista sa ma lase sa dorm la ea ca sa ma trezex din betie sa pot pleca inapoi acasa evil.gif rofl.gif ...
Eclectic
Pai nu e obligatoriu sa mergem la strand, desi ar fi dragut. Da' banuiesc ca, in cel mai rau caz, gasim noi un colt de padure... devil.gif
Eclectic
Sa vedem... Cu Simon o sa fie greu, ca nu prea cred ca il atrage ideea de beutura si forumiste... Dar o sa incerc sa-l conving. rofl.gif
Antont
Uite bine ca mi-a adus aminte Iniya.....sa stiti ca e bestial pe strand la Arad, e un super complex cu tot felul de "tentatii" evil.gif ...Am fost si eu p'acolo asta vara cu gasca de bikeri, se uitau aia la noi ca la felu 7 ca iera super cald si noi eram in piele de sus pina jos rofl.gif
Eclectic
In ce piele erati, ma ? A costumului lui Adam ? Nu v-a zis lumea ca trebuia sa-l calcati inainte sa-l luati pe voi ? rofl.gif
Catalin
La mare...
Antont
QUOTE (Barrie @ 12 Mar 2005, 03:52 PM)
In ce piele erati, ma ? A costumului lui Adam ? Nu v-a zis lumea ca trebuia sa-l calcati inainte sa-l luati pe voi ? rofl.gif

Nu domne, in costum de piele.....daca iera ala de care zici tu fugea lumea rofl.gif
Serenity
I'm in! biggrin.gif Daca n-oi da ortu' popii pana atunci tongue.gif

P.S: Baietii, sa nu uitati oole acasa.. rofl.gif
Eclectic
Serenity, promit ca vin cu toate oole din dotare. rofl.gif
Serenity
Si le coloram acolo sau vi cu ele colorate de-acasa? rofl.gif
Eclectic
Imi surade perspectiva de a le colora in grup... rofl.gif
Endgegner
Am auzit ca rujul ar fi potrivit pt a vopsi oua rolleyes.gif
iniya
in cazul asta..se sparg devil.gif biggrin.gif ..nu merita riscul tongue.gif
Serenity
Io le fac cu modele, in ciorap, cu coji de ceapa si cu frunze de trifoi, daca ma lasa Gostu'.. rofl.gif hh.gif

P.S: Pacala, vezi ca 'grupul' ala te include si pe tine rofl.gif
Endgegner
wacko.gif uuugh, ok, da pot sa aleg eu rujul? unsure.gif
Eclectic
Pacala, sa inteleg ca si mataluta ne vei onora cu prezenta ? smile.gif
Antont
QUOTE (Serenity @ 12 Mar 2005, 05:14 PM)
Io le fac cu modele, in ciorap, cu coji de ceapa si cu frunze de trifoi, daca ma lasa Gostu'.. rofl.gif hh.gif

De ce trebue sa te las io blink.gif ? Sa'nteleg ca te referi la oole pe care le aduc io blink.gif rofl.gif ??
Serenity
Eu credeam ca despre ele era vorba.. rofl.gif blink.gif Dar daca nu sunt destule, pot sa mai aduc si eu cateva whistling.gif laugh.gif
Antont
Pai daca tu zici asa cine sint io sa te contrazic innocent.gif evil.gif rofl.gif ?
Endgegner
QUOTE (Barrie @ 12 Mar 2005, 05:03 PM)
Pacala, sa inteleg ca si mataluta ne vei onora cu prezenta ? smile.gif

Barrie, ar vrea muschii mei da non posso...trebuie sa fiu la o nunta... hh.gif
Ii plang deja de mila aluia devil.gif
Endgegner
Sere, vrei sa o pui de-o omleta sau oua crude in ciorba?? hh.gif cry.gif
Serenity
Minti oPsedate.. ma refeream, desigur, la ouale rosii de Paste innocent.gif rofl.gif
Antont
Aaa...pai pot fi vopsite si alea rofl.gif
Edit:
Gata, promit sa nu mai fiu oPsedat smile.gif
mutulica
beton ideea cu aradul, pun oole bine sa nu se intimple ceva cu ele pina atunci
simonsays
ba, am auzit ca cele mai faine oo sint alea rosii; barrie, nu cred ca ai vrea sa iti facem oole rosii acolo... dar daca insisti, iti ard eu un sut in ele, si se inrosesc instant... spoton.gif

mai nebunilor, ce facem noi in arad ma ? f*tem mustele ?? rofl.gif pai cine organizeaza ACOLO ceva ? o crajma, o masa ceva, eventual si un pat, doua.. cinci .. ca nu stim cati ne strangem pana la urma ! cand pica 1 mai ?
Eclectic
Ma, 1 mai pica de Paste. Sau invers ? rofl.gif

Nu mai stiu de unde imi veni ideea, da' ma rog... Ghostu zicea ca se ocupa el sa afle ce si cum cu cazarea la niste cascioare. Mustele ti le lasam tie, ca noi o sa mergem dupa fomei. rofl.gif rofl.gif rofl.gif

simonsays
tu dupa femei, bai hamster prapadit ? rofl.gif onania poti s-o practici si acasa, bre ! harhar.gif

so, Ghostu, ia zii ce scoruri sint pe acoloz ?

Antont
QUOTE (simonsays @ 15 Mar 2005, 10:43 AM)

so, Ghostu, ia zii ce scoruri sint pe acoloz ?

Nu stiu coane, ca am fost o singura data pe acolo si fiind motorizat am beut numa' apa plata cu lamiie....Da' cum e gata Kawa dau o fuga pe acolo si ma interesex, sau fac rost de un tel ceva si intreb la tel.
simonsays
gii, adica nu mai stie nimeni nimic de oaza aia din desert, da' voi vreti sa ne vedem acolo .. rofl.gif

bine ma, nu vin ! ohyeah.gif rofl.gif
iniya
QUOTE (simonsays @ 14 Mar 2005, 02:35 PM)
ba, am auzit ca cele mai faine oo sint alea rosii; barrie, nu cred ca ai vrea sa iti facem oole rosii acolo... dar daca insisti, iti ard eu un sut in ele, si se inrosesc instant... spoton.gif

mai nebunilor, ce facem noi in arad ma ? f*tem mustele ?? rofl.gif pai cine organizeaza ACOLO ceva ? o crajma, o masa ceva, eventual si un pat, doua.. cinci .. ca nu stim cati ne strangem pana la urma ! cand pica 1 mai ?

dragutule..eu si pufosila ne ocupam de asta..nu am vorbit inca cu el..dar nu cred ca ar avea ceva impotriva..ne ocupam ..numa' sa dati de stire..noi va asteptam.. cu drag...la cat mai multe...sau chiar o sg halba de bere ohyeah.gif


drunk.gif woot_jump.gif woot_jump.gif ...sper sa veniti cat mai multi...e frumos..si cat...despre Pasti..cu atat mai bine..un motiv in plus sa veniti chiar atunci...reuniune de familie sorry.gif mwah1.gif
mutulica
eu cred ca o sa cam ajung oricum prin arad in perioada aia
cactus
Paaaai mai este ceva de-i spune Zori de Zi - e o cabana in padure unde, cica, se pot face si meniuri la alegere. Chiar langa strand mai era un fel de camping cu un birt care, pe vremea cand jucam tenis la club acolo, era f. fain. Cu terasa si tot ce vretzi. Nici la strand nu-i urat, da-i zgomot si tambalau mare seara. Putem merge si la o iarba verde. De dormit - hoteluri cate vreti. Daca continuam betzia si dupa aia, la mine ar putea "dormi" drunk.gif Vornicus si Mutulica daŽdaca ei vor la / si cu gagici, atunci se schimba calimera; gasim si pentru ei ogeac.....
By the way - Vornice, ai pm....


Poate-si baga nasucul si Clarence; tot voia el sa vina in R. ...
Serenity
Sa inteleg ca nu se mai face nimic, nu? sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.