Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Real Madrid Vs Juventus
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
bubu
In seara asta de la 21.30 un meci mare.
Pronosticul meu este 5-1 scor final.
Voi ce spuneti?
Carmi
Hm, eu zic (nu uitati calitatea mea de fata!! biggrin.gif )ca va fi ceva de genu 4-3 pt madrid. Da vedem noi mane.....
bubu
...scor final 2-1, im cam nasol meciul, nu prea a fost spectacol.
genicon
Da, insa este totusi un scor deschis... practic se poate intampla orice in retur...
Nu stiu daca ati auzit, sau ati dat importanta, dar la un moment dat comentatorii au citat niste jucatori de la Real - Ronaldo zicea ca un 3-0 ar fi suficient pentru asigurarea finalei, pe cand un altul, nu mai stiu care, zicea de 6 !!!!!!! - 0. blink.gif Deci... asa cum ziceam - scor deschis oricarei posibilitati.
ypsilonalpha
QUOTE (bubu @ May 6 2003, 10:58 PM)
...scor final 2-1, im cam nasol meciul, nu prea a fost spectacol.

N-a fost foarte mult spectacol, dar daca-l compari cu Milan - Inter 0 - 0 ...

Oricum eu tin in meciul retur cu Juventus, chit ca nu ma incinta deloc ideea unei finale cu doua echipe italiene. Tot cu ei am tinut si miercuri - nu-mi place Realul de nici un fel, asta nu-i echipa ci adunatura de vedete.
bubu
azi returul...pronosticul meu:se califica Juventus.
ypsilonalpha
Adevarul e ca Realul trece printr-o pasa proasta, ca sa nu zic mai mult, dar diseara am impresia ca o sa-i toace marunt pe torinezi. Forza Juve!
vlad_pat
Juve au fost cu o clasa peste Real! Frumos meci!!! Forza Juve!!! Castiga sotto finala wink.gif
genicon
Zic si eu aici, ca nu are rost sa se deschida un alt subiect... si propun ca tot aici sa se discute si finala - pronosticuri & stuff....

La meciul retur Milan - Inter, sincer sa fiu, tineam cu Interul... si tare imi doream sa castige... Mai ales cand l-am vazut, pe final, pe Toldo in careul advers, mi-a venit brusc in minte finala Bayern - Munchen, si am zis - Trebuie! Acum e ocazia! Nu a fost sa fie... si chiar imi venea sa plang (deci pt mine a insemnat mai mult Milan - Inter decat Real - Juve...)

Acum ca pronostic pentru finala, sper sa castige Milanul... ca l-a batut pe Inter... si merita 19.gif
vlad_pat
Hmm, mai vedem noi..... 50.gif
Marcus
Readuc la viata acest topic pentru ca, intamplator (sau poate nu), optimile de finala ale Ligii Campionilor a adus din nou fata in fata doua dintre cele mai mari echipe ale momentului:

REAL MADRID vs JUVENTUS TORINO

Eu tin de mic cu Juventus, asa ca ma arunc primul cu un pronostic:
Real Madrid - Juventus 0 - 1 spoton.gif

Forza Juve! ohyeah.gif

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.