Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lotto
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
skysurfer
Dc castigi, ce zici, nu faci tu niste treburi umanitare? Daca faci chiar o sa ma rog sa castigi... smile.gif
Oiski-Poiski
Pai crede-ma ca din atatea milioane e loc pentru tot felul de treburi umanitare.Ce Dumnezeu sa fac cu atatia bani ???? Mi-ar apasa prea tare pe cap.
Sky , e o sansa la nu stiu cate milioane dar imi place gandul ca daca as castiga as putea face o gramada de oameni fericiti smile.gif
Ce zici de o luna de miere cu iubitica ta undeva pe o insula in sud ?? jamie.gif
Eclectic
29
skysurfer
Stai linistita ca nu la mine ma gandeam. smile.gif Eu as fi super bucuros daca ai face fericiti cativa copilasi bolnavi, pt ca citesc de tot mai multi. Cat despre luna de miere, e posibil chiar sa mergem acolo, daca ii vrea si iubitica mea. Mai degraba fa-ti tu o luna de ciocolata prin Australia macar sa aud eu de un cunoscut ca a castigat la Loto. Doamne Ajuta sa castigi!
P.S>: Poate asa scapi si tu de Igor si Natasha.
Oiski-Poiski
Barrie esti pe lista thumb_yello.gif

Auzi Sky, da de unde stii tu ca vreau sa vad Australia ?????? Ai nimerit-o spoton.gif

Iar daca castig fac tot posibilul sa primeasca locuinta mea Scumpatatea lui Ghostu si famelea ei sa vada si Igor si Natasha ce inseamna dragoste deasupra lor rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Michelle
Ia si de la mine un ...16..asta daca mai e loc ...si nu bagi cifrele "pe pile",desi cine stie poate o pila mica -mititica am si eu la tine ! wink.gif
Da...cum zici ca se imparte castigu' ala ?la fiecare dupa cite numere a ghicit?pai,atunci nu-i corect...de ce sky sa aiba dreptul la doo?
Eclectic
Cat de ofticosi sunt unii... rofl.gif
Michelle
Da domle ,ca sa vezi...! jamie.gif
Lotte
1 daca-l acceptati rolleyes.gif
Mara
Oiski, taie un numar de la Sky (ca de ce sa castige el dublu?! tongue.gif ) si pune 12, numarul meu norocos! thumb_yello.gif

Pese: si nu-s ofticoasa, da??? rofl.gif
Oiski-Poiski
Licitatia s-a inchis .
Numerele sunt 5 14 12 29 1 16

Si simt eu cum ne vom scalda in sampanie frantuzeasca ohyeah.gif .
Da nu pot sa va zic rezultatele pana pe luni ca nu mai am calculator pana atuncea.Doar daca-l rugati pe vreunul de pe aicea sa se chiorasca maine seara la tragere laugh.gif .
Si sa moara de ciuda, desigur rofl.gif rofl.gif

Hai, noroc thumb_yello.gif



Michelle
QUOTE
Licitatia s-a inchis .
Numerele sunt 5 14 12 29 1 16


...sper ca ai cumparat biletu'? laugh.gif
Ovidius
QUOTE
...sper ca ai cumparat biletu'?

rofl.gif

Oiski-Poiski, nu stii adresa de internet unde putem sa vedem numerele?
Oiski-Poiski
Oameni buni, tineti sampania la rece pentru altadata ca de data asta nu am castigat cry.gif cry.gif cry.gif .
Numerele castigatoare au fost 14 25 30 35 37 38 . Nu stiu daca a reusit vreunul sa le aiba pe toate sase sau miercurea urmatoare sunt si mai multe milioane .Ar fi chiar culmea ! ohmy.gif ohmy.gif
Poate ar trebui data viitoare sa-l lasam doar pe Sky sa ne zica tongue.gif numerele.
Sau va concentrati mai bine la ghicit tongue.gif
Oricum, a fost o placere sa joc cu voi thumb_yello.gif mai ales la urma era chiar vesel ohyeah.gif .


www.lotto-bayern.de
Michelle
Habar n-au astia de la loteria bayern sa aleaga si ei niste numere ca lumea! laugh.gif
Sushi
Nici io n-am cistigaaaaaaaaaaaat sad.gif(
Michelle
QUOTE (Planorista @ 15 May 2005, 10:54 PM)
Nici io n-am cistigaaaaaaaaaaaat sad.gif(

Las' c-o sa avem noroc in dragoste! spoton.gif
Oiski-Poiski
Mai, lumea asta e asa de saturata ca nici bani nu le trebe.Pentru miercuri s-au adunat 24 MILIOANE de Euro.
Mi-e si frica sa joc, DACA CASTIG ????????? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


Ovidius
QUOTE
Mi-e si frica sa joc, DACA CASTIG ?????????

No problem! Iti administram noi castigul jamie.gif

No, mai facem un brainstorming cu numere? rolleyes.gif
Oiski-Poiski
Oh, da, ati vrea voi sa-mi administrati castigul ! ohyeah.gif ohyeah.gif
La atac ! laugh.gif
Kitty
9,19,23,24 (astea sunt cele visate) si nu stiu d c as mai pune 11 si 30 stiu d c wub.gif
Oiski-Poiski
Kitty habar nu am cat este adunat in oala pana miercuri dar am sa joc cu numerele tale smile.gif , daca tot le-ai visat asa in disperare rolleyes.gif
Vornicum
11,12,13,14.
I bet my life on it ! smile.gif

Zi-le domnu' Geo
mutulica
mda... nu prea valoreaza mare lucru, nu? daca o pariezi asa a proasta
Oiski-Poiski
Cine are chef sa se joace de-a "uitecumcastigamcele14milioanelaextragereadesambata" ? smile.gif
Dar numai un numar fiecare .
Sau sa-l lasam pe Sky sa le zica pe toate ? rolleyes.gif Ca proaspat casatorit si dupa luna de miere are precis nevoie de finante proaspete si ultima data a ghicit doua din numere laugh.gif .
Vornicum
Nu-l lasam pe sky sa faca nimic, ca e extenuat dupa honeymoon ( or smth). Zic eu :

1,20,30 si 5

Am zis bine?
Oiski-Poiski
nu tine tongue.gif
doar un numar
asa ca alege
Vornicum
49

Am zis bine?
Ovidius
Numerele castigatoare de la extragerea din 12.08.2007: 18, 42, 43, 44, 46, 47. blink.gif
Chestia asta imi aminteste de poantele de la Vacanta Mare, in care unu cica juca la bingo si ii mai trebuia 56-le sa completeze grila, iar la extragere ieseau 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59 laugh.gif
Oiski-Poiski
Ma ajutati sa-mi cumpar o vila in stil brancovenesc ? Daca da ziceti sase numere castigatoare (pe alea care nu sunt castigatoare ziceti-le dusmanilor mei)
Ca de obicei , fiecare are voie doar un numar.Eu joc si apoi ... mai vedem.
Nefertiti
17

Hai să jucăm periodic cāte un bilet la care punem mai mulţi numere. Şi punem biletul de fiecare dată altul, să nu se spună că doar unul bagă bani. laugh.gif
Erwin
Io nu mă bag, cāştig de fiecare dată şi voi vă supăraţi! rofl.gif
Oiski-Poiski
QUOTE(Erwin @ 26 Jul 2011, 10:29 AM) *
Io nu mă bag, cāştig de fiecare dată şi voi vă supăraţi! rofl.gif



Nu ne suparam ca doara imparti cu noi TOTUL. rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.