Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:8 Martie - La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Mihai
La Multi Ani!

8 Martie sa va aduca: Iubire. Sanatate. Fericire. Speranta. Implinire. Puritate. Zambet. Binecuvantare!

user posted image

Cactus mi-a trimis special pentru ziua de 8 martie urmatorul fisier, al carui continut il dedica tuturor forumistelor de la Han!
QUOTE
Zi-le, te rog ca-i de la cactus ptr fete; ca asta-s io...
rebel
La mulţi ani, fetele. Era o vorbă: Exişti din iubire. Trăieşte şi iubeşte!
Kitty
La Multi Ani mamici, bunici, fete, fetitze... Va iubesc...user posted image
Sa aveti parte de o primavara calduroasa in sufletele voastre!
ausländer
La multi ani tuturor fetelor, femeilor, mamelor, bunicilor, stra-bunicilor si... sa ma opresc aici.

lmani.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Cla
La Multi Ani!! tuturor forumistelor mwah1.gif flowers.gif

Si numai ganduri dulci pt voi... hug.gif wub.gif

user posted image
cactus
QUOTE (Mihai @ 8 Mar 2005, 12:38 AM)
La Multi Ani!

8 Martie sa va aduca: Iubire. Sanatate. Fericire. Speranta. Implinire. Puritate. Zambet. Binecuvantare!

user posted image

Cactus mi-a trimis special pentru ziua de 8 martie urmatorul fisier, al carui continut il dedica tuturor forumistelor de la Han!
QUOTE
Zi-le, te rog ca-i de la cactus ptr fete; ca asta-s io...

Rog sa avetzi in vedere ca este o prelucrare a ceea ce, mai demult mi-a trimis Adriana - se stie ea... flowers.gif mwah1.gif Noi am adaptat la eventiment...
denise
wub.gif Of, dragilor, de aia va iubim noi, ca cel putin o data pe an ne faceti sa ne simtim printese ... mwah1.gif
La multi ani fetelor, frumoaselor flowers.gif
skysurfer
user posted image
Fetelor La Multi Ani! Sa ne traiti si sa fiti la fel de frumoase si iubite in fiecare zi!
Antont
La Multi Ani si tot ce va doriti mwah1.gif

user posted image
mwah1.gif



user posted image
evil.gif
Vexx
Ma Multi Ani, tuturor mamicilor, femeilor si fetelor! Sa fiti fericite si iubite! wub.gif

user posted image
contraste
Va multumesc frumos la toti !
Ahriman
La Multi Ani Tuturor Doamnelor Si Domnisoarelor De La Han Si Din Toata Lumea!

user posted image
N.V.
Va multumesc si eu de felicitari, felicitari pe care le transmit la randul meu tuturor femeilor, fetitelor si mamicilor, cu mentiunea ca nu trebuie sa asteptati ziua de 8 martie pentru a va simti iubite si stimate.
Olaf
La multi ani!
flowers.gif
pentru ca va wub.gif
punctt
Va multumim, tuturor. Sunteti niste draguti. hug.gif Sa aveti parte cu totii, de ganduri curate si sanatate.
Vornicum
De ziua de 8 martie urasc, pardon urez, fetelor de pe acest forum LA MULTI ANI! Sa fiti vesele, frumoase , luminoase si stralucite.

Vornicu' din Poienita
Iti da draga o guritza mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.