Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Tinuta Alba In Bucuresti ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Dualist
Aceasta intalnire se adreseaza unor membrii mai speciali. Nu sunt in postura de a organiza o tinuta, ci de a mi se aproba prezenta de catre membrii initiati ai acestui forum. Un topic discret, o descriere pe masura.
bdl
Ok...
Pe data de 15 martie la ora 21 52 fix sa fi la ceas la universitate in pielea goala...cu o pancarda pe care sa scrie cu vopsea fluorescenta "power to the stupid people" , si ca sa nu fi confundat din 3 in 5 minute sa strigi din toate puterile " unde-i iliescu sa ma vada sa-i dau ceva sa roada" ....in felul asta vei dovedi ca esti un adevarat initiat...si vei intra in fratia "sparanghelului"...elita de elita... wink.gif
Endgegner
rofl.gif rofl.gif

nefertiti-old
Inca un initiat??? ohmy.gif

Tinuta Alba? Io stiam ca era un film, se numea Racheta Alba, tin minte si melodia. rofl.gif
Antont
Puate fi vorba de grupul gospodinelor care folosesc deterjentu' Bonux, care face tinuta mai alba fara sa slabeasca tesatura si fara sa te usuce la bozonar spoton.gif ....Recomandat mai ales in cazu' daca tataie face mici sau noaptea vine hotii sa caute banii pe care tu nu-i gasesti nici ziua rofl.gif ...
nefertiti-old
Sau poate fi vorba de camasile de forta de la Balaceanca. Intrebarea e cum o sa iasa de acolo. laugh.gif
bdl
Eu propun sa schimbam denumirea Hanului... din Hanul Ancutei in Hanul Handicapatilor....sai oPsedatilor... spoton.gif
Mai fratilor, da persoane normale mai intra pe hanul asta? ohmy.gif
contraste
Ha !
Imi amintesc ca la mine in targ acum muuuuuuuuuulti ani in urma - acum este poveste, exista o cocota, care cum trebuia sa fie arestata, trantea un BEBEL, sa tot fi colectionat asa la repezeala peste 11? Treaba se petrecea inainte de 1989...muuuult
Era poreclita racheta...fie-i tarana usoara !
Sa se fi reincarnat ?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.