Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pentru Amatorii De Dureride Cap
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
matz
oh my god ma doare capul si nu reusesc sa gasesc al doilea inel, banuiesc ca mai exista unul nu?
Zed
BlackClaw , super . Primul joc e un fleac , e f . usor , al 2-lea in schimb ... ohyeah.gif
Cinci colegi , toti mari amatori de jocuri au vrut sa faca pariu cu mine cine termina primul devil.gif ( asta pt. ca eu sunt complect pe langa game-uri ) . Eu am terminat rofl.gif ( deh , e si chestie de logica devil.gif ) ei stau inca si acum roflmao.gif
Castigul meu este Mc Donald si inghetata cat pot licklips.gif ( nu stiu ei ce-i asteapta devil.gif )
E super fain al 2 -lea thumb_yello.gif
punctt
frusty.gif frusty.gif frusty.gif n-am reusit!!
ypsilonalpha
QUOTE (matz.kiss @ 9 Mar 2005, 11:42 AM)
oh my god ma doare capul si nu reusesc sa gasesc al doilea inel, banuiesc ca mai exista unul nu?

spoton.gif dar peisajele exterioare iti plac? nnu-i asa ca ai vrea sa le vezi mai des?!? wink.gif
matz
QUOTE (ypsilonalpha @ 13 Mar 2005, 11:00 AM)
QUOTE (matz.kiss @ 9 Mar 2005, 11:42 AM)
oh my god ma doare capul si nu reusesc sa gasesc al doilea inel, banuiesc ca mai exista unul nu?

spoton.gif dar peisajele exterioare iti plac? nnu-i asa ca ai vrea sa le vezi mai des?!? wink.gif

sad.gif unsure.gif
ypsilonalpha
QUOTE (matz.kiss @ 13 Mar 2005, 12:18 PM)
QUOTE (ypsilonalpha @ 13 Mar 2005, 11:00 AM)
QUOTE (matz.kiss @ 9 Mar 2005, 11:42 AM)
oh my god ma doare capul si nu reusesc sa gasesc al doilea inel, banuiesc ca mai exista unul nu?

spoton.gif dar peisajele exterioare iti plac? nnu-i asa ca ai vrea sa le vezi mai des?!? wink.gif

sad.gif unsure.gif

E un hint, mai! wink.gif nu te luam la misto, daca asta crezi ... smile.gif
matz
tongue.gif thanks flowers.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.