Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Am Visat Azi Noapte
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
jet li
Se facea ca era... o combinatie intre partia de schi de la Predeal si parcul din cartierul meu - parcul circului si cu lacul lui.Am aterizat pe lac cu un avion, lacul era inghetat, eram eu si mai multi prieteni, era noapte, si toata partia era plina de oameni de nu mai era loc, si eu ma dadeam cu schiurile dar eram descult, si dupa aia a venit si un prieten care se dadea pe partie cu un autobuz, si a mai venit un avion care a aterizat pe lac dar s-a spart gheata si s-a scufundat, si.. cam atat
jet li
Propun ca aici fiecare sa scrie ce a visat, azi noapte sau oricand, cine vrea sa incerce sa afle semnificatia viselor.Cateodata e foarte interesant sa citesti visele altora, chiar mai interesant decat sa citesti un SF, si mai afli si asemanari intre ce visezi tu si altii. Azi noapte nu-mi amintesc daca am visat ceva, va povestesc alt vis pe care l-am avut:

Eram undeva intr-o campie cu multa iarba , dealuri, m-am gandit ca este Mongolia, si alergam pe acolo pe niste drumuri de pamant, si era un oras la marginea campiei, cu zgarie nori uriasi, erau unul langa altul, incepeau direct din campie si o inconjurau ca un zid, se facuse noapte si se vedeau luminile dinauntrul lor, si erau atat de inalti de nu se vedea varful.Eu faceam ceva in visul asta dar nu mi mai amintesc,oricum imaginea asta cu orasul e marfa, ma gandesc sa o pictez
Serenity
Jet, din cate-mi amintesc eu exista un topic identic deschis de YoyoMan, probabil e pe pagina a 2-a sau a 3-a.

Uite am reusit sa si dau de el, aici. wink.gif
BlackClaw
Am visat un papagal rosu care vroia sa ma muste. Puteam sacapa de el daca ardeam o hartie cu niste insemne. Am scapat de el shi am cazut intr-o capcana shi urma sa ma omoare unii tragand sageti in mine. Trebuie sa trec pe la psiholog, ca nu se mai poate asa...De obicei visam sfarsitul lumii...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.