Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Opsedat Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Cla
Ieri mi-a zis Sorin ca n-as fi mai prejos decat oPsedatii de pe Han:
mutulica, geni, Ghostu, Simonsays... oPsedatii de altele si boNboane... rofl.gif
Cica ar trebui sa intru in clubul lor... thumb_yello.gif
biggrin.gif I-am zis ca are dreptate... spoton.gif
Hai maaaaa, ( wink.gif ) ca mai nominalizez pe unu', Pufosu' nostru nu trebe sa lipseasca, ce ziceti? thumb_yello.gif mwah1.gif

edit: Aaa, si cine ar zice ca nu ni-s normali deloc, are perfecta dreptate... thumb_yello.gif

Invit aici pe anormalii de toate culorile si sensurile sa se exprime spoton.gif

De-abia astept sa vad ce varza o sa se faca pe-aici cand apar oPsedatii... rofl.gif
rebel
hh.gif
simonsays
si mie cine mi-a sters bunatate de post reprezentativ ? blink.gif
Mihai
Eu. Care este scopul acestui topic, din moment ce exista "Zi-ne ce ai in cap"? hmm.gif
Cla
Pai stai un pic, Mihai... daca toti sunt nominati cu "cel mai io zdravan stiu", hai sa-i nominam si pe cei mai oPsedati, nu?
1. geni
2. Ghostu' (boNbonel rofl.gif )
3. simonsays

Aa, si inca una: tu esti offtopic aici ca nu esti anormal, la fel ca la "Pozele Forumistilor" ca inca nu stim cum arati cu Ancuta, nevasta-ta...
Noi bagam poze si voi, ioc... spoton.gif
QUOTE (Mihai)
Care este scopul acestui topic, din moment ce exista "Zi-ne ce ai in cap"?

Scopul este un club de oPsedati, anormali si care ar vrea sa fie nominati wink.gif
Care se crede asa, e cu drag invitat spoton.gif
Diana-Maria
Cla, ai luat-o pe cimpii ! rofl.gif
O sa ne besteleasca Mihai de n-o sa ne vedem !

cry.gif
Cla
Vrei sa fii nominata, Diana? rofl.gif
Welcome!! spoton.gif
Antont
Mie mi-e si frica sa postez, pe de alta parte sint tare curios ce-a scris Simon....Tre sa-l intreb neaparat rofl.gif
Cla
No vezi ca totusi are sens... wink.gif
mutulica
pai oPsedatii se stiu, interesant ar fi sa vedem cine sunt oPsedatele, ca sa stim, noi poTcii, cui sa dam boNboanele
cactus
Adicatelea am si io loc ? Daca-i club, io ma fac incasator de cotizatzii; NORMAL cotizatiile ni le platesc numai
ne-oPsedatzii si noi beneficiem exclusiv si nelimitat de ele in scopuri cat se poate de folositoare si sanatoase - bonboane pentru oPsedate si stiti voi ce pentru noi, astialalti din gaska. spoton.gif
Prezidentu - daca s-o alege vreunu trebe numai sa stabileasca cuantumul cotizatiilor de incasat...
simonsays
QUOTE (Mihai @ 2 Mar 2005, 03:17 PM)
Eu. Care este scopul acestui topic, din moment ce exista "Zi-ne ce ai in cap"? hmm.gif

pai si atunci intervine intrebarea logica: dece n-ai sters tot topicul, sau sa il inchizi ? am fost cumva offtopic ? unsure.gif adica mai offtopic decat primul post, nu de alta...
Cla
QUOTE (mutulica @ 3 Mar 2005, 07:52 AM)
pai oPsedatii se stiu, interesant ar fi sa vedem cine sunt oPsedatele, ca sa stim, noi poTcii, cui sa dam boNboanele

Crede-ma ca si eu as fi curios thumb_yello.gif drool.gif
QUOTE (cactusuu)
Adicatelea am si io loc ? Daca-i club, io ma fac incasator de cotizatzii;

Klarrrrrrr ohyeah.gif dar cotizatia se plateste doar in boNboane spoton.gif

Simonsays, cand nu esti tu offtopic, la fel ca mine?? rofl.gif

SCYCS - You're unbelievable...
Cla
In sfarsit am gasit poza: oPsedatu' boNbonel, da nambar oan rofl.gif

rofl.gif user posted image roflmao.gif
gonen
1. cla
2. geni
3. cactus

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Vornicum
QUOTE (Mihai @ 2 Mar 2005, 02:17 PM)
Eu. Care este scopul acestui topic, din moment ce exista "Zi-ne ce ai in cap"? hmm.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
jkd
QUOTE (Vornicum @ 8 Apr 2005, 04:59 PM)
QUOTE (Mihai @ 2 Mar 2005, 02:17 PM)
Eu. Care este scopul acestui topic, din moment ce exista "Zi-ne ce ai in cap"? hmm.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif



good job biggrin.gif
Kitty
QUOTE (mutulica @ 3 Mar 2005, 08:52 AM)
pai oPsedatii se stiu, interesant ar fi sa vedem cine sunt oPsedatele, ca sa stim, noi poTcii, cui sa dam boNboanele

Bre acesta! Daca-s oPsedate crezi ca accepta boNboane de la VOI?....think about... boNboane dati celorlalte care nu stiu despre ce e vorba sa le mituiti jamie.gif

P.S: inteleg ca e Poiana, ca e coltul offtopic, ca aici nu conteaza posturile, dar eu zic ca sunt destule subiecte (vezi "zi-ne ce-ai in cap" si "oPsedatii stiu de ce") unde se poate vorbi despre asta, mai ales ca poti fii si offtopic... Nu inteleg de ce se deschid atatea topicuri ...inutile as zice....de dragul de a mai deschide un topic.... any way...acestea ziind fise...ma retrag yawn.gif
Cla
Kitty, asta a fost deschis deja de pe vremea cand era actual contest-ul de "cel mai... cel mai..." wink.gif

"Good morning, little schoolgirl..." spoton.gif rofl.gif
Kitty
harhar.gif
mutulica
oPsedati ce sunteti
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.