Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Mic Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Stefan Catalin
Buna seara, draga Han, si bine te-am gasit !
Buna seara, si voua, drage forumiste si dragi forumisti !
Ma numesc Stefan Catalin, si sint cel mai mic forumist. De fapt m-am nascut acum cateva ore. Mamica mea, forumista Cameron, este sanatoasa, se simte un picut cam neplacut, dar o sa ii treaca foarte repede; eu sint de vina, ca am fost putin cam lenes.
Eu am trei kilograme, sint sanatos, si promit sa ma fac mare si voinic smile.gif

va spun la buna revedere acum, caci trebuie sa fac nani,
cel mai mic si peltic, Stefan Catalin.
nefertiti-old
Sa ne traiesti si sa fiti sanatosi! mwah1.gif mwah1.gif hug.gif
denise
wub.gif Bine-ai venit, voinicule! Te primim cu bratele deschise, o sa-ti cantam, o sa te leganam, Mihai o sa-ti schimbe pampersii... Sa dormi frumos ingeras si nu uita , cand te trezesti sa-i zambesti mamei. mwah1.gif

Cameron, sa-ti traiasca , sanatos si frumos si sa semene cu tine. mwah1.gif
Eclectic
Bine ai venit ! Sa aveti o viata fericita si tu, si mamica ta. smile.gif
flori
Bine ai venit Stefane sa ne traiesti LA MULTI ANI!
Asteptam vesti noi si poate si citeva poze sa ne cunoastem mai bine!
LINICA
Stefan Catalin... frumoase nume. Sau unul e prenume? mwah1.gif
E chiar dragut ca existi, un miic forumist care mi-a inveselit seara. Bine ai venit printre noi, cei prezenti la han - eu mai rar, ce-i drept.
Mama, cand era tanara, adica vreo 20 ded ani cand m-a nascut, a inceput un jurnal : "Azi, 2 august , ora 13.45, m-am nascut eu. Sunt o fetita de 2,800 kg...." si l-a continuat pana am crescut eu, si intr-o zi, l-am descoperit.... de-atunci am fost menita sa-mi scriu viata... Ce dor imi e dee mamica mea...
Sa traiesti Stefan si sa fii vesel, sa intalneasti doar oameni buni si sa fii sanatos tun. Sa aduci bucurie parintilor si sa nu-i dai multa bataie de cap ingerasului tau smile.gif


O noapte cu vise dulci si ingerasi !
Ai fost botezat?

king.gif
rebel
Bine-bine! Da' petrecerea burlacilor cānd e? hh.gif

La mulţi ani, Ştefan Cătălin. hug.gif cameron

P.S.: Să nu-l laşi lāngă genicon thumb_yello.gif
Mistinguett
Bine-ai venit pe lume, Stefan Catalin! Sa cresti mare si voinic, frumos si sanatos si sa-ti bucuri parintii in fiecare zi!

Cameron & comp. felicitari!!!! yeah.gif hug.gif flowers.gif
Olaf
Bine ai venit, in lume si la han, Stefan Catalin!
Iti urez sa ai o viata ca un zambet maaare de fericire. Cam asa: smile.gif

Felicitari, Cameron! Sa-ti traiasca!

P.S. smile.gif
Cla
Genau: clapping.gif sa-ti traiasca, Cameron... clapping.gif
Super!! hug.gif
Auzi, Mihai habar n-are, dar Ancuta stie sa schimbe scutecele, chestia importanta e sa nu cada de pe masa de la pampers... spoton.gif
Si sa ai grija ca-i baiat, are penis tare de cand s-a nascut. Ai grija la fata... jamie.gif spoton.gif

Serios, cand schimbi scutecele se p*i*s*a in sus cand ti-e lumea mai draga... spoton.gif rofl.gif
Serenity
Zau daca ma asteptam la surpriza asta cand am citit titlul topicului.. wub.gif

Bine-ai venit pe lume si printre noi, junior! mwah1.gif Inceputul e promitator si esti norocos ca te-ai ales cu o asa mamica. Sa ai parte numai de bucurii si zambete in viata, sa cresti mare si frumos, sa o lasi pe mami sa doarma si.. nu te grabi sa cresti, asculta-ma pe mine wink.gif

user posted image

Felicitari Cameron, sa va traiasca si sa va umple viata de bucurie! hug.gif
bdl
Aham,
Care va sa zica asta e ultima metoda de a aduce noi membri la han..... Mihai ii pune pe cei vechi sa faca copii.....
Cameron, felicitari, sa va traiasca si sa va bucurati de el, si sa fie sanatos....
Cataline, un sfat: stai departe de fete..... ca e belea mare cu ele..... spoton.gif
AIWA
Sa cresti mare, frumos si hazos ca BDLul nostru!
Dzeu sa-ti aduca fericirea si bucuria in ochisori si ...buzunare!
Sa ai bafta de fete BUNE si IUBITOARE!!!


La multi ani!
mogaldeatza
QUOTE (Stefan Catalin @ 23 Feb 2005, 09:50 PM)

Ma numesc Stefan Catalin, si sint cel mai mic forumist.

Bine ai venit printre noi, miracol peltic smile.gif !
Cameron hug.gif
contraste
Sa fiti sanatosi amandoi !
Cu cele mai emotionate maini de pana acum, de cand sunt la han, cu lacrimi in ochi, am scris acest mesaj ! flowers.gif
Antont
Bine ai venit, sa ai o viata frumoasa si sa fii fericit smile.gif !

P.S.
Cind o sa cresti mare s-o bati la cap pe mamica ta sa-ti ia motocicleta, sa vezi ce succes o sa ai la gagicile adevarate tongue.gif spoton.gif ....
calfa
Bun venit pe lume, Stefan Catalin ! welcome.gif

Sanatate tie si mamicii tale ! Sa ne traiti, ca ne trebuiti ! thumb_yello.gif

Cameron, sa va bucurati de el ! flowers.gif

Ah, era sa uit, han.gif
Mara
Cameron, sa-ti traiasca piticul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el. hug.gif flowers.gif Recuperare grabnica si vrem poze cu pelticul! mwah1.gif
Stefan Catalin
Va multumesc din suflet pentru urarile voastre, si pentru gandurile bune, dragi forumisti. thumbs-up.gif
Eu sint cuminte, am papat de trei ori aseara, am facut nani, si imi doresc sa petrec mai mult timp cu mami a mea. Nenea doctorul a spus ca sambata putem sa plecam acasa, si sper sa nu ne intarzie peste aceasta zi. smile.gif
Mamica mea este bine, isi revine repede, si, cand i s-au transmis urarile domniilor voastre, a fost foarte emotionata, si va multumeste si va imbratiseaza pe toti love.gif
Acum, eu, mic fiind, trebuie sa ma duc sa fac nani smile.gif Va multumesc inca odata, sinteti deosebiti wub.gif
Cla
QUOTE (bdl @ 24 Feb 2005, 02:29 AM)
Cataline, un sfat: stai departe de fete..... ca e belea mare cu ele..... spoton.gif

thumb_yello.gif rofl.gif Ein gebranntes Kind... rofl.gif
zmeul
Bun venit in randurile noastre, Stefan Catalin! Abia astept sa te invat sa zbori...
Felicitari, Cameron! flowers.gif mwah1.gif
Si sa va vedem pe amandoi mai des pe aici pe la han smile.gif.
skysurfer
Felicitari si tie si mamicii tale si sa fiti sanatosi si sa aveti grija unul de altul. Tu sa nu o superi pe mamica cu plansete noaptea si ea, dc o sa fii cuminte o sa te lase la o bere cu noi, ceilalti forumisti. Asta peste vreo 20 de ani cand o sa fim niste oameni mari fara minte ca si Cla sau cactus. biggrin.gif
Te asteptam sa postezi peltic si pe Han, da?
@Cameron flowers.gif
Cla
Cameron, serios: vreau pozeeee smile.gif
Pune-le te rog la "Pozele Forumistilor" smile.gif
Fiu-meu n-a avut par pe cap... rofl.gif
punctt
Bun venit, Stefan Catalin. hug.gif
Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce-ti doresti in viata. Sa-ti asculti parintii, ca tu esti sufletul lor si ei iti vor tot binele din lume. Sa petreci clipe frumoase impreuna cu cei dragi... si la cat mai multe postari... wink.gif

@cameron, sa va traiasca, sa fiti sanatosi cu totii. flowers.gif mwah1.gif hug.gif
alis
user posted image Bine ai venit,strumfule...multa fericire si iubire...
Cameron,felicirari spoton.gif
Mihai
Bun venit pe Lume! welcome.gif

Sa cresti frumos, destept si sanatos, voinicule! mwah1.gif snog.gif
Iar mamica ta sa se bucure de voi, comorile vietii! flowers.gif

Si... bine ai poposit la Han! smile.gif
Cla
QUOTE (^mami^ @ 24 Feb 2005, 04:20 PM)
Bun venit, Stefan Catalin.  hug.gif
Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce-ti doresti in viata. Sa-ti asculti parintii, ca tu esti sufletul lor si ei iti vor tot binele din lume. Sa petreci clipe frumoase impreuna cu cei dragi... si la cat mai multe postari...  wink.gif

Asta-i o ^mami^ adevarata... clapping.gif clapping.gif

Propun subiectul: Cea mai adevarata mami... hug.gif
genicon
Salutare, batrane! Bine ai venit printre noi! Fa-te mare, ai grija sa ti se implineasca toate dorintele si fa-o fericita pe mamica ta!

Pese: Si nu-l asculta pe rebel... poti sa stai cat vrei in preajma mea... pana ajungi la 18 ani promit sa nu pronunt cuvantul "oPsedat" smile.gif
Oiski-Poiski
Bine ai venit pe lume Stefan ! Uite, desi nu prea am voce dar e din inima , iti cant ceva de bun venit 38.gif smile.gif .
Sa cresti mare si sanatos, sa le aduci bucurii parintilor... si ei tie. ohyeah.gif
Felicitari proaspetilor mami si tati. clapping.gif
trustbyte
Bine ai venit scumpete! smile.gif
Sa fii sanatos si sa ai parte de noroc. hug.gif

Felicitari Cameron!
secunda
copilas dragalas
sa iti cant din fluieras
sa cresti mare
si cuminte
sa devii frumos
si liber
sa ai parte de curaj
sa fii drag cui iti e drag
sa cunosti in lume omul
sa inveti ce-i adevarul
sa-nfloresti si-n plina iarna
sa zambesti cand cainii latra
sa aduni in palme lauri
si sa-ti aflii-n timp tot harul!

sarutare, somn usor,
copilas, copil de dor!

voua scumpilor parinti
sarutare, fiti iubiti!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

Aramis
wub.gif Cu o oarecare intarziere, bun venit pe lume smile.gif si fie ca ursitoarele sa te inzestreasca numai cu haruri maiestre!
Felicitari Cameron flowers.gif hug.gif
user posted image
Scarlett
Bine ai venit pe lume Stefan Catalin ...
user posted image ~ sanatate , frumusete, bucurie, virtute, noroc...ca de restul ai TU grija wink.gif

Cameron sa-ti traiasca flowers.gif
mdA!
Bine ai venit, Ştefan Cătălin. Să ai o viaţa frumoasă, sa te ferească ursitoarele de tot ce-i răi şi ingerii tăi să te ţină aproape de tot ce e frumos.
Cameron - să īţi trăiască, să fiţi cu toţii fericiţi, luminoşi şi liniştiţi.
YoyoMan
Bine ai venit in lumea asta nebuna Stefan Catalin! Iti doresc sa fii sanatos, sa ai un zambet de sa te invidieze Soarele si sa te ocoleasca ploile si furtuna.
Sa fiti sanatosi tu & Co.! wink.gif
cameron
Va multumim pentru toate cuvintele si gandurile frumoase, si ne cerem scuze ca nu am reusit sa raspundem mai devreme..
No suntem bine, sanatosi,.. si cand avem timp.. vom reveni cu vesti.. si poze..
Aramis
thumb_yello.gif
De abia astept sa vad pozele, Cameron mwah1.gif& hug.gif
bdl
Care va sa zica si tu m-ai tradat.... mad.gif
Te-am taiat din testament.....
spoton.gif
jkd
Cu oarecare intarziere (mare intarziere de fapt nu am mai intrat la han de f mult timp ...) urezi lui stefan o viata interesanta si bine a venit aici, printre noi, sa invete de la noi, si noi de la el...
PS: sper ca si tu Stefan imi vei ierta graba si ve trece cu vederea greselile de tastare... tu insa sa nu faci ca mine!!! nu e frumos
ingerii sa te aibe in paza.
John McGogoo aKa jKd
Mihai
Am primit pozele, Stefanel e adorabil!!! wub.gif

Sambata si duminica insa am avut ceva probleme cu PC-ul... Promit ca in cel mai scurt timp sa le trimit astazi. smile.gif
Mihai
Faceti cunostinta cu cel mai adorabil forumist! wub.gif
Mihai
wub.gif
Mihai
De voi fi trist, in mod sigur aceste poze ma vor binedispune in cateva clipe. Multumesc, Stefanel! wub.gif
Mihai
wub.gif

Revin mai tarziu cu alte poze. smile.gif
Kitty
Fie ca Domnul sa te tina in palmele lui, iar Ingerii sa vegheze asupra ta! wub.gif Iti doresc sa ramai un copil cat mai mult timp...multi uitam sa mai fim copii... nu te grabi sa cresti! La multi ani! mwah1.gif
user posted image
denise
wub.gif cameron, deja se vede ca seamana cu tine! Sa-ti traiasca voinicul si sa te bucuri de fiecare zambet al sau! flowers.gif
nemurirea
numai bine pui mic si peltic ,multe biberoane pline si pampersuri uscate la fundic ,serios imi pare rau ca ai vazut gluma cu partul ......dar milioane de scuze nu cred ca pot totusi reda seninatatea in mintea ta de nou nascut ......alta data nu te mai baga in glumele adultilor pui mic si peltic ......mii mwah1.gif wub.gif de saruturi
Endgegner
Sa va traiesca copilul si in cele mai grele clipe sa zambeasca ca acum. LA MULTI ANI si bine ai venit pe lumea asta, Stefanel!



user posted image
flori
Sa fii sanatos pui frumos si ingerul tau bun sa vegeze permanent peste tine!user posted image
ariadna
Bun venit pe lume Stefanele, sa ai parte de tot ce poate fi mai bun in lumea asta si sa ai grija de mami asa cum si ea are grija de tine.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.