Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Copilaros Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Celui De-al Doilea An La Han
Mihai
Desi poate a trecut demult de varsta copilariei, se poarta ca si cum ar fi ramas copil: vesel, dulce, simpatic... iti amintesc de acea perioada frumoasa a vietii. smile.gif

Te invit sa nominalizezi Cel Mai Copilaros Forumist! thumb_yello.gif

Sa promovam impreuna Arta de a Conversa! thumb_yello.gif
Eclectic
1 Aramis
2 Rebel
Mentosana in corpore sano
1. Aramis
2. Marcus
3. Nico
denise
1. Marcus
2. Aramis
3. Rebel
Mara
1. Aramis
2. Marcus
3. Rebel
genicon
1. Cla - la inceput credeam ca minte cand tot vorbeste despre baiatul lui... biggrin.gif
2. rebel - sictir, revolutie! biggrin.gif
3. Aramis - poate este ea "mamica" mea, dar mereu mesajele ei ma duc cu gandul la perioada aceea de visare din copilarie.
contraste
Marcus
Rebel
Aramis
Olaf
Comic Diva spoton.gif
Marcus
Serenity
Cla
QUOTE (genicon @ 23 Feb 2005, 01:42 PM)
1. Cla - la inceput credeam ca minte cand tot vorbeste despre baiatul lui... biggrin.gif

Hai serios geni, U made my day... thumb_yello.gif rofl.gif
Marc, acum 3 ani la Ibiza wub.gif

Mi-am cumparat Digicam si o sa bag poze actuale wink.gif Acum are 19 ani... hug.gif

Aa, si nu numai asta: Mi-am luat scanner si o sa va bag poze cu mine ca pionier, cu urechi uriase+ freza mica, chipiu... rofl.gif spoton.gif rofl.gif
Serenity
Cla (care dovedeste foarte bine faptul ca barbatii vor ramane mereu niste pusti wink.gif eu, una, m-am convis de tineretea lui sufleteasca)
Marcus (pentru ca imi aduce aminte de prietenul meu de joaca din copilarie mwah1.gif )
ComicDiva (pai, e clar.. Cartoon Network & benzi desenate biggrin.gif )

Ar mai fi Rebeluţu’ daca ne-am lua dupa varsta dar eu personal il gasesc mai matur decat multi.. wink.gif
milimetru
1. Aramis
2. Scarlett
3. Marcus
cactus
1. cactus roflmao.gif
2. cactus rofl.gif
3. cactus yay.gif
4. tot el si etc..... bop.gif woot_jump.gif harhar.gif
skysurfer
Cla
Cactus
si inca mai caut pe cineva care sa stiu ca e om in toata firea si are minte de copil. (Pana in 30 de ani nu m-am bagat pt ca toti avem minte de copii pt ca suntem copii, altfel completam lista cu Aramis, Marcus si Rebel dar si ei sunt copii ca si mine)
Mickydutza
1. cactus

2. Cla

3. andraa
Marcus
1. iniya
2. Kitty
3. Serenity
secunda
Aramis
Marcus
Stefan Catalin mwah1.gif
yronick
Fara indoiala Marcus, si la propriu si la figurat smile.gif
rebel
[•] cactus
[•] Cla
[•] Aramis
Mistinguett
Iniya
Kitty
Marcus
Cla
QUOTE (rebel @ 27 Feb 2005, 05:16 PM)
[*] cactus
[*] Cla

biggrin.gif clapping.gif Vezi cum se face sa imbatranesti doar prin riduri si nu in cap?
Ia-ti exemplu... rofl.gif dance.gif

Martin Kesici - Hang on smoke.gif
YoyoMan
1. Cla
2. Secunda
3. Cactus
bdl
Stefan Catalin.... spoton.gif
cipdecip
1.Cla
2.Iniya
3.Aramis
iniya
1 cla

2 kitty biggrin.gif

3 aramis:)
Kitty
1.Rebel...copil teribil (la propriu)
2.Marcus... si copil si dulce tongue.gif
3.Iniya...clar biggrin.gif
Cla
Cica io as fi copilaros, mmpf... dry.gif
V-as trage una dar ma doare talpa ohno.gif ca am calcat pe-o masinuta "Matchbox", in timp ce ma uitam la Asterix... rofl.gif
simonsays
Aramis
iniya
Serenity
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.