Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Interesant Mesaj
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Celui De-al Doilea An La Han
Mihai
L-ai citit si ai fost surprins in mod placut. Te-a impresionat acel mesaj.

Motiv pentru care il nominalizezi ca fiind Cel mai Interesant Mesaj! thumb_yello.gif

Sa promovam impreuna Arta de a Conversa! thumb_yello.gif
Eclectic
QUOTE
Membrii Hanului au scris un total de 264.725 mesaje.


Well... grea alegere.
Mentosana in corpore sano
http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=ST&t=2639
punctt
aici!
rebel
Indubitabil greu de ales, toate mesajele trimise de forumistul cu pricina fiind remarcabile. Sper c-am ales īnsă cel mai cel.

Hit me!
milimetru
Sīnt 2. Al doilea ar fi un mesaj splendid al lui Vraciul pe topicul despre Sf Nicolae. Iar primul acesta:

"Astazi mi-a poposit in palmele deschise un fulg de zapada... m-am bucurat de caldura si de catifeaua lui, l-am alintat privindu-l mirata... am inchis palmele sa nu-l pierd si le-am redeschis usor catre Soare... cu inima stransa am asteptat sa-l vad zburand, dar el a ramas neclintit in palme mele, inca ii simt inima batand puternic si mai repede decat a mea... inca ma mai bucur de popasul lui in viata mea..."

One Last Dance (... şi ce nick frumos!)
punctt
Am citit acest mesaj cu lacrimi in ochi. Mi-a adus aminte de cele mai frumoase clipe din viata mea. Ii multumesc din suflet Celui mai mic forumist. hug.gif
Mihai
Cel Mai Interesant Mesaj (Rezultate) - click!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.