Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Prietenos Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Celui De-al Doilea An La Han
Mihai
Se impaca intotdeauna cu toti si nu s-ar certa niciodata cu cineva. Este calm si degajat.

Te invit sa nominalizezi Cel Mai Prietenos Forumist! thumb_yello.gif

Te invit sa promovam impreuna Arta de a Conversa! smile.gif
Kitty
1. Dani
2. Toxic
3. Zorro
* toti trei pt atentia acordata pe subiectul: Anxietatea (si le multumesc inc-o data), desi ordinea a fost greu de decis, am pus fetele primele tongue.gif
Dark Angel
1 carmi
2 mara
3 nefertiti
Vexx
1. Serenity
2. Scarlett
3. Aramis
Aramis
1. Serenity
2. Scarlett
3. Mara
skysurfer
1. Diana-Maria
2. Zorro
3. ^mami^
Mara
1. Carmi
2. Denise
3. Scarlett
genicon
1. Serenity
2. rebel
3. Aramis
N.V.
1) flu
2) Serenity
3) rebel
Serenity
Doamne, nu credeam ca o sa-mi fie atat de greu cu nominalizarile astea.. hh.gif O sa incerc sa fac abstractie de simpatiile mele si, chiar daca nu e tocmai corect, sa ma refer strict la ce spunea Mihai ("se impaca intotdeauna cu toti, nu s-ar certa niciodata cu cineva").

Here it goes..

1. Jazz
2. Aramis
3. YoyoMan
Olaf
smile.gif Eu as vota vreo 10-15, dar, din pacate, sunt numai trei, asa ca... hh.gif

1. ^mami^
2. Mara
3. Diana-Maria
axel
1. Carmi
2. Aramis

3. toxic. La misto
Cla
Daca ar fi vorba de "cel mai fain forumist", as alege-o pe ^mami^ smoke.gif wub.gif
icarus
1. Rebel, pentru activitatea din "Sa ne prezentam..." (si nu numai). smile.gif
2. Secunda. Nu cred ca e nevoie de justificare. smile.gif
3. YoyoMan. Pentru ca mi-a creat impresia ca este un tip prietenos si nu l-am vazut niciodata certandu-se cu cineva.
nefertiti-old
Denise
Mara
contraste
la fete

Denise
Diana-Maria
Serenity

la baieti

milimetru(xcross)
mutulica
flu
Antont
1.Simonsays
2.Genicon
3.Mutulica
milimetru
1. Denise
2. Diana-Maria
3. calfa
Mickydutza
andraa

Aramis

Cla
Dani
1. Aramis
2. Serenity
3. Rebel
Diana-Maria
Nominalizare anulata.
Jazz
Serenity
Rebel
Cla
bdl
Nicodim e cel mai prietenos.....
si mi-ar place sa-l vad f bun prieten cu MIA, IO, thunder, bubu, figaro, omu bun.....exemplele pot continua....
NICODIM wink.gif

Marcus
1. skysurfer
2. denise
3. ^mami^

Si o multime de mentiuni. Nu dau nume de teama sa nu omit din greseala pe cineva pentru ca sunt enorm de multi.
dead-cat
Cla
Denise
milimetru
yronick
Din nefericire, in ultimul timp nu prea am activat pe Han, astfel ca nu pot fi prea obiectiv in privinta celui mai prietenos forumist. E posibil sa fi venit altii "mult mai" Lista mea e urmatorarea:
Marcus
yoyo man
ypsilonalpha
secunda
Cla
Zorro
rebel
alis
1.^mami^
2.rebel
3.Serenity
fargakos
Denise
Serenity
Nico
Mistinguett
Carmi
Denise
Nefertiti
calfa
Aramis
Serenity
rebel
YoyoMan
In momentul asta ma gandesc la o anume piesa Sting - "New Beginning" wink.gif Prietenii stiu de ce biggrin.gif
Ok - so here we go!
Multumesc Serenity, Icarus si yornic pt voturi! wink.gif
1. Cactus
2. Serenity
3. Secunda

Cum n-am citit regulamentul nu stiu daca avem voie sa votam mai mult de 3 oameni. Dar vreau sa ii mai spun musai pe Cla, Rebel, yornic, Denise.
denise
Uf, greu, tare greu ...cate vreme 99% mi se par prietenosi ... incerc sa aleg ... asa, din scurt:

1.mami
2.calfa
3. YoyoMan

dar... serios...votul asta e aiurea... toti cei nominalizati mai sus si toti ceilalti- uitati doar din cauza grabei .
(Minus 2-3 persoane ohyeah.gif ). Sunt atatia care au gasit mereu o vorba buna pentru cei din jur ... si mi-e drag sa-i intalnesc.
Cla
Uff... sunt voie doar 3, de-abia acum am citit, Mihai...
Doar putini din ei si ele:

Serenity wub.gif
^mami^ hug.gif
Oiski-Poiski mwah1.gif

YoyoMan thumb_yello.gif
Cactusuu pufos, ficior fain rofl.gif
dead-cat smile.gif

Pacat de limitare... imi place de mai multi si multe... wub.gif
Minerval
Am sa scriu succint clasificarea ca atare, dupa cum urmeaza:

-Diana Maria
-Cactus
-Cla

Ordinea este impusa de experienta mea cu persoanele mentionate mai sus, intrand in contact si stabilind o relatie amicala, in limitele barierelor virtuale.
Insa tin sa mai fac o ultima precizare: pentru mine persoanele de caracter, oameni ai cetatii cum obisnuiesc sa-i denumesc, nu pot fi clasificate dupa criterii impuse de reguli ori de alte chestiuni. Nu exista ranguri si postamente de la locul 3 la locul 1. Pentru mine toti oamenii de bine sunt pe locul 1.

Apropos, "cand va intalniti cu fericirea sa o poftiti la masa mea... O mai astept si mai sper". wink.gif

Numai bine, dragilor.
iniya
ele
1 diana-maria
2.secundita
3 kitty


hug.gif

ei
1 marcus
2 auslander
3 pacala

mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.