Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistul Sahist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Celui De-al Doilea An La Han
Mihai
Sahul este de departe pasiunea lui. Si se vede asta!

Fie ca ati jucat sah impreuna, fie ca i-ai urmarit modul de joc, il nominalizezi ca fiind Forumistul Sahist al Hanului! thumb_yello.gif (3 nominalizari)

Va invit sa promovam impreuna Arta de a Conversa! thumb_yello.gif
Eclectic
1 Catalin
2 Skysurfer
3 Marcus
skysurfer
1. Marcus (lui i se datoreaza agitatia si numarul mare de mesaje si de initiative in topicul Sah thumb_yello.gif )
2. Petru (ca il vad mai tot timpul pe site-urile de sah)
3. Catalin (pentru amestecul ideal de 2 parti matematica o parte sah smile.gif )
gonen
1. Marcus
2. Skysurfer
3. ypsilonalpha
Vexx
1. Marcus
2. ypsilonalpha
Kitty
1. Marcus
2. Skysurfer
Ordinea in care i-am cunoscut tongue.gif
Marcus
1. skysurfer, pentru ca tin minte ce fel m-a zvantat la sah in partida bonus din cadrul editiei inaugurale de sah... si pentru ca el e campionul! smile.gif
2. ypsilonalpha, pentru contributiile sale (el m-a ajutat in dese randuri) si pentru ca imi place stilul lui de joc smile.gif
3. Petru, pentru ca il cred in stare sa neglijeze celelalte subformuri pe care le modereaza pentru a juca o partida de sah cu mine. thumb_yello.gif ... si bineinteles pentru ca m-a gazduit la el pentru a juca cateva partide live cu mine. smile.gif
punctt
Marcus (de la el au plecat toate "relele"... tongue.gif) hug.gif
iniya
1. marcus
2. skysurfer
3 petru

Olaf
Mie mi se pare ca subiectul este facut pentru Marcus, el e "locomotiva" de la sah biggrin.gif
Sau poate mi se pare, dar tot il votez biggrin.gif
denise
1. Marcus
2. Petru
3. ypsilonalpha


thumb_yello.gif pentru ca sahul e un sport nobil



Diana-Maria
1. Marcus
2. Skysurfer
3. Ypsi
dead-cat
Marcus
Ypsilonalpha
Petru
milimetru
1. Marcus
2. Skysurfer
3. Ypsilonalpha
Serenity
Cu toate ca nu am jucat niciodata sah impreuna si nici modul de joc nu i l-am urmarit tongue.gif , il nominalizez aici pe Marcus deoarece, asa cum a spus si Olaf, subiectul imi pare facut pentru el wink.gif
Mihai
Forumistul Sahist - Rezultate (click!)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.