Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cea Mai Activa Si Cel Mai Activ Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Celui De-al Doilea An La Han
Mihai
Aproape de fiecare data cand intrai la Han, era acolo, citea mesaje si raspunde, cu tact si echilibru.

Te invit sa nominalizezi Cel Cea Mai Activ Forumist si Cea Activa Forumista

(Cel mult) 3 nominalizari pentru cel mai activ, 3 nominalizari pentru cea mai activa. 3 puncte prima, doua puncte a doua, un punct cea de-a treia nominalizare in parte.

Te invit sa promovam impreuna Arta de a Conversa! thumb_yello.gif
Marcus
1. nefertiti
2. Catalin

Acum am vazut ca ne putem motiva optiunile daca vrem. smile.gif
nefertiti este foarte activa mai ales in subforumurile pe care le modereaza. Imi place ca are grija ca (aproape) in fiecare zi sa fie propusa o "tema a zilei" in subforumul Mass-media. thumb_yello.gif
Pe Catalin l-am propus pentru ca este mereu atat unde te astepti, cat si unde nu te astepti. spoton.gif
Mentosana in corpore sano
Cel mai activ:
1. March
2. genicon
3. Catalin

Cea mai activa:
1. Nefertiti
2. Mistinguett
3. Aramis
Eclectic
Marcus, cred ca era invers, adica intai cel mai activ si dupa aia cea mai activa. rofl.gif

Cel mai activ

1. Nicodim. ( tongue.gif )
2. Catalin
3. Marcus

Cea mai activa

1 Nefertiti
2 Aramis
3 ^mami^
Aramis
Cel mai activ:
1. Catalin (pentru multitudinea interventiilor in mai toate colturile hanului smile.gif )
2. Rebel (are foarte mult bun simt in tot ceea spune pe forumul moderat, dar si inainte de a fi "cronicar si copil teribil" tot asa era smile.gif )
3. nefertiti

edit: imi cer scuze, astazi sunt ceva mai zapacita ca de obicei, asa ca, avand permisiunea vostra, voi modifica ultima nominalizare a.i. sa nu fie o totala aberatie unsure.gif
Mentosana in corpore sano
QUOTE (Aramis @ 23 Feb 2005, 12:46 PM)
Mentosana in corpore sano (pentru interventiile la Dezbaterile hanului).

nu cred ca am 10 posturi la dezbateri rofl.gif
@Aramis: (hint) stii ce e aia lurker? wink.gif
Dark Angel
nefertiti
catalin
genicon
Ei:

1. Catalin
2. Bdl
3. Barrie (sper ca e posibil sa fi nominalizat si la debut, si la cel mai activ forumist tongue.gif)

Ele:

1. Nefertiti
2. Aramis
punctt
QUOTE (Barrie @ 23 Feb 2005, 12:32 PM)
3 ^mami^

Multumesc, Barrie. hug.gif Am doar vreo 300 de mesaje... pe cand voi ati depasit 1000 ... Pot fi eu cea mai activa?! Poate, intr-o perioada anume... smile.gif
iniya
1.cla
2.rebel
3.bdl
Serenity
Forumist:

1.Rebel
2.Catalin
3.Barrie

Forumista:

1.Nefertiti
2.Contraste
3.Aramis
icarus
Gen: M smile.gif
1. Catalin
2. Barrie
3. Cla
denise
Nu stiu daca acesta e clasamentul real, dar ei postau pe unde intram eu mai des:

Frumoasele:
1. Nefertiti- a fost clar anul ei, conduce detasat. flowers.gif
2. Aramis
3. Contraste

Frumosii:
1. Rebel
2. Cla
3. Marcus

Daca e sa judecam drept - vornicum a fost hiperactiv, sintagma 'cu tact si echilibru' ma cam incurca insa. cool.gif
contraste
Baietii...
Cla
Barrie
Marcus

La fete, ma mai gandesc...si revin !


1. Aramis
2. Flower are ea locurile ei...
3. Nefertiti
milimetru
1. Nefertiti
2. Contraste
3. Aramis

1. Cla
2. Catalin
3. Barrie
Cla
Mai, da' sunt indragit de tot... hug.gif
Dupa cum am scris altundeva, n-as putea sa nominez pe cineva, ar fi prea multi... wub.gif
Desi... unu' :

user posted image spoton.gif


Cla
QUOTE (Marcus @ 23 Feb 2005, 11:28 AM)
Pe Catalin l-am propus pentru ca este mereu atat unde te astepti, cat si unde nu te astepti. spoton.gif

Haaahaaa... spoton.gif rofl.gif
dead-cat
nefertiti
Barrie
abis
actionmedia
Active:
1. nefertiti
2 si 3 nu stiu rolleyes.gif

Activi:
1. dead-cat
2. catalin
3. abis
rebel
Fetele:
[•] nefertiti
[•] Contraste
[•] Scarlett

Băieţii:
[•] Cla
[•] Barrie
[•] cactus
yronick
Nu vad de ce ar trebui votati cei/cele mai activi/e forumisti.
Sa i se dea premiul 1 lui Figaro pentru ca el este dupa Mihai cel mai activ membru, luandu-ne dupa numarul de posturi.
rebel
Poate pentru că alţi forumişti au fost mai activi decât Figaro în perioada ianuarie 2004 - martie 2005 ? Nominalizările se referă la această perioadă, nu la întreaga activitate în cei aproape doi ani ai Hanului.

Există un topic de Întrebări şi nelămuriri.
fargakos
Nefertiti
Contraste
Scarlett

rebel
cactus
cla
YoyoMan
cea
1. Nefertiti - mai ales pt topicul Tema zilei care imi place de numa numa. Felicitari Nefertiti! ::
2. Secunda

cel
1. Cla - clar! biggrin.gif
2. Rebel
3. Cactus
bdl
Parintii lui Stefan Catalin....la ei se cunoaste ca au ceva activitate..... mwah1.gif
cipdecip
1.Cla
2. Yoyo
3.Olaf



1.Iniya
2.Mickydutza
3.Secunda
icarus
1. Nefertiti
2. Diana-Maria
3. Secunda
Kitty
Rebel

Secunda
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.