Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Anonimu'
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
genicon
Ma... eu tot vad ca intra un membru anonim pe aici... Care-i ala??? Ca de mult incerc sa imi dau seama dar nu reusesc... Hai sa ne dam cu parerile...
Ca eu initial credeam ca e Xena.Theprincess ca tot vorbeau gogu si ulysses despre ea... apoi am crezut ca sunt chiar gogu sau ulysses, tocmai dorind sa ne faca pe noi sa credem ca e Xena... smile.gif Acum nu mai stiu ce sa zic... poate oi fi eu, dedublat blink.gif
Voi ce credeti? Cine sa fie anonimu'???? Un extraterestru??? smile.gif
bubu
QUOTE (genicon @ May 4 2003, 06:00 PM)
Ma... eu tot vad ca intra un membru anonim pe aici... Care-i ala??? Ca de mult incerc sa imi dau seama dar nu reusesc... Hai sa ne dam cu parerile...
Ca eu initial credeam ca e Xena.Theprincess ca tot vorbeau gogu si ulysses despre ea... apoi am crezut ca sunt chiar gogu sau ulysses, tocmai dorind sa ne faca pe noi sa credem ca e Xena... smile.gif Acum nu mai stiu ce sa zic... poate oi fi eu, dedublat blink.gif
Voi ce credeti? Cine sa fie anonimu'???? Un extraterestru??? smile.gif

elucidez imediat enigma desi stiu ca stiai...
bubu egal anonim biggrin.gif
motivul? unul personal...asa imi place sa fiu, nu doresc sa stie lumea cind sint pe forum
Mihai
Nu avea de unde sa stie. Oricum, nu esti singurul anonim de pe aici tongue.gif
bubu
QUOTE (Mihai @ May 4 2003, 06:50 PM)
Nu avea de unde sa stie. Oricum, nu esti singurul anonim de pe aici tongue.gif

...ramin la parerea mea... wink.gif
genicon
Te-ai bagat tu repede!!!! 24.gif tongue.gif Voiam sa inceapa o intraga aberatie pe tema asta... si vi tu repede sa imi strici toate planurile! Offfffff....offfffff....offffffff! 6.gif

Totusi... asa cum zicea si Mihai... mai sunt si alti anonimi... oare ei cine sunt? biggrin.gif
Carmi
eu din cand in cand , atunci cand nu am timp sau chef sa postez....
Antont
QUOTE (genicon @ May 4 2003, 06:00 PM)
Voi ce credeti? Cine sa fie anonimu'???? Un extraterestru??? smile.gif


Eu cred ca e fantoma forumului laugh.gif .
genicon
In sfarsit, un om care intra in joc! Uite de-aia ma bucur eu ca a revenit gogu! biggrin.gif
Insa tot eu am elucidat misterul!
Este vorba de insasi Ancuta, despre care tot discuta Mihai si cretze pe la "Sugestii, anunturi si reclamatii" 19.gif
ypsilonalpha
Nu e Ancuta, e misteriosul investitor strategic care a renovat hanul, l-a facut hotel de 5 stele si acum trage cu ochiul porin gaura cheii sa vada cum se comporta musteriii.
Vornicum
Eu cred ca anonima e chiar Scarlett care dupa ce a aflat cum sa se camoufleze ( je suis francois ) , se ascunde sub paltonul invizibil.
Eu asta cred ...

harhar.gif
Scarlett
user posted image
Vornicum
rofl.gif Ioi de mine!

Fir'ar ce m-a speriat !
Fantoma asta buclucasa clapping.gif clapping.gif
mutulica
Si eu cred ca e Ancuta
Serenity
Raluca (aia care posta doar pe la Dragoste & Sex si vroia sa pastreze anonimatul, dat fiind ca e persoana publica) thumb_yello.gif
mutulica
Se pare ca a ramas tare anonima...

Si totusi a cui e Stafia care il sperie pe Geni
Antont
Aia cine mai e? blink.gif
Vornicum
Care ? Unde ? huh.gif
Antont
Raluca aia care e persoana publica si e anonima blink.gif rofl.gif
Vornicum
A , aia! Nu, n-am vazut-o. nonono.gif
Antont
Da' io tot n-am inteles cine e aia blink.gif
mutulica
Si normal, daca e anonima! Si inca una publica!
mutulica
Si normal, daca e anonima! Si inca una publica!
Antont
Merita investite ceva bomboane licklips.gif ?
mutulica
Eu zic sa investesti, si daca iese ca e bine ne spui si noua. Dar vezi ca la Geni n-a mers cu bombonele, incearca cu ceva mai consistent
Antont
Pai daca tot nu stiu cine e aia si mai ales cum arata tongue.gif rofl.gif .......Nu stiu, poate e riscant sa investesc. La Geni nu-i dau nimic, ce-am inebunit yikes.gif yikes.gif yikes.gif ????? rofl.gif rofl.gif roflmao.gif
mutulica
Parca ziceai ca ii dai 800 de mii...
Iti dai seama ca daca e asa de anonim ca il credem stafie s-ar putea sa scoata si mai mult, ii facem serial stafia lu alba lux-ata si scoatem si noi ceva
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.