Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Catch Me If You Can - The Movie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Teatru si Film
leTus
Cred ca este un film foarte bun, amuzant intr-o masura si actorii au jucat perfect.
talusa
QUOTE (leTus @ Mar 5 2003, 09:38 PM)
Cred ca este un film foarte bun, amuzant intr-o masura si actorii au jucat perfect.

Mai ales ca se bazeaza pe un fapt real si personajul principal mai traieste.
Totusi am auzit ca au fost unele "frecusuri" la fiilmari intre Hanks si DiCaprio.
leTus
Nu stiu nimic in legatura cu DiCaprio si Hanks, dar in legatura cu personajul real - cred ca trebuie sa fie un geniu intr-o oarecare masura ca sa poata face asa ceva.
Afrodita
Geniu, dar si mult tupeu si nepasare.Zic nepasare, pt ca nu parea sa ii pese prea mult ca FBI-ul e pe urmele lui.Un film exceptional.Mi-a placut foarte mult.Si la fel de mult mi-a placut si "The Mists Of Avalon"- o poveste mai ciudata a regelui Arthur si a surorii lui.L-a vazut careva?
Cain
pana la jumate, dupa aia mi s-a rupt filmul, si m-am dus la nani. au ramas pisicile mele sa se uite la el...
zmugurel
L-am vazut eu.. si prin ciudat ai zis prea putin ... trebuia sa zici si tu mai ciudat decat asta nu am vazut... in fine nu i se poate reprosa nimic ca filmul sta pe alt taram al intelegerii alaturi de Lord Of The Rings si alte basme ce nu imi vin acum in minte ... de fapt nici nu trebuia sa aiba vreo logica, asta e misterul, farmecul, totusi ziceti-mi incult dar faza cu aia intre frati nu am prea inghitit-o ...carui puplic se adresa filmul asta?? cu ce grad de inteligenta???
kristina
Atunci abia astept sa-l vad si eu. Nu stiu de m-am ferit pana acum de el.
georgeones
Exceptional filmul ,io l-am vazut acum vreo 5 luni ,intentionam sa nu ma uit la el da mi l-a recomandat un prieten mi-a zis ca nu o sa regret si asa a fost ohyeah.gif
axel
L-am vazut in conditii nu prea bune (in avion), dar mi-a placut.
Ahriman
"Catch Me If You Can" este un film bun,care iti poate demonstra de ce este in stare un om atunci cand nu mai are nimic de pierdut si cand stie ce poate. laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.