Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Inamicul Animalic :)
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cocco
Cand eram mai mititel am avut o intalnire neplacuta cu un mistret. Am fost in padure sa culg ciuperci cu inca 3 prieteni si m-am apropiat prea mult de o mistretoaica cu 2 pui. Nici nu am sesizat cand m-a doborat la pamant. Am fost spitalizat vreo 3 luni. Fracturi multiple.Fratele meu a fost atacat de un cocos super agresiv gat-golas. Se credea pintenatul la K1. Un amic de-al meu a dat nas in nas cu o ursoaica care tragea dupa ea 2 pui grasuni.
Voi ce probleme animalice ( rofl.gif ) ati avut?

cocco
user posted image
Astia m-au atacat. Iau pusca din camara si ma razbun! laugh.gif

PS: Imi aduc acum aminte de scena de inceput din Gladiator, cea in care Caesar i-a macelarit pe germanii aia vizigoti (sau ce erau ei ). Bai, ce zburau mainile, capatanele si picioarele pe acolo! cool.gif
Carmi
Eu am avut probleme cu iepurele lu sor-mea....mi-a atacat curatenia!!!
....cand m-am culcat alaltaieri am gasit un bombonel de socolata in pat.
Am facut o criza de histerie si am pus-o pe sor-mea sa schimbe toate asternuturile si am amenintat cu tocanirea epurului. Ea mi-a boicotat intentia si acum ipuru e exilat pe balcon...Am ZIS!!

ps ma intreb ce pateam daca gaseam urme de mistret la mine in pat rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.