Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Interbrands Marketing & Distribution
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Exploratorium > Afaceri si economie
petman
Sunt chemat maine la un interviu la Interbrands Marketing & Distribution pentru un post Key account executive.
As vrea sa aflu detalii despre climatul din firma, responsabilitati, posibilitati de promovare, salarizare, etc dar informatii cat mai exacte.
Va multumesc.
Diana-Maria
Pina nu faci o ,,baie" de mediu, e greu sa iti formezi o opinie.
Ca regula generala: fii atent la detalii !
Mult succes.
petman
Nu mai e de actualitate...au oferit prea putin pentru ce trebuia sa fac....
ilie
Cat au ofert si ce ar fi trebuit sa faci? daca se poate spune aici...
petman
Scuze ca raspund asa de tarziu...
O oferta clara nu am primit pentru ca pe foaia de aplicatie eram rugat sa trec salariul minim aceptat si am trecut 250 E. Au zis ca nu se poate, ca e prea mult....
De marti incep munca la un concesionar Peugeot asa ca sper sa fie mai bine.... thumb_yello.gif
Hexor
QUOTE (petman @ 30 Apr 2005, 02:26 PM)
Scuze ca raspund asa de tarziu...
O oferta clara nu am primit pentru ca pe foaia de aplicatie eram rugat sa trec salariul minim aceptat si am trecut 250 E. Au zis ca nu se poate, ca e prea mult....
De marti incep munca la un concesionar Peugeot asa ca sper sa fie mai bine.... thumb_yello.gif

Bravo mai.Daca astia de la Interbrands nu au vrut sa te accepte nu dispera ca viata merge inainte.
petman
Nu disper, imi merge bine unde sunt acum. spoton.gif
ilie
Bravo! tine-o tot asa.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.