Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Groaznic Lucru Facut Vreodata
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cocco
Eu am omorat din greseala o rata.
Cel mai groaznic lucru care mi-a fost dat sa fac in viata mea.
gonen
Cand aveam vreo 16 ani, fratele meu mi-a cerut ceva si nu am vrut sa ii dau si am tipat la el. La cateva minute dupa aceea, mi-a parut foarte rau. Insa deja plecasem amandoi si eu am avut acea stare toata ziua pana cand am ajuns acasa si i-am cerut scuze.
cocco
Si eu am un frate, mai mare cu 2 ani. Tine la mine f mult. Cu el am avut eu noroc in facultate, altfel o luam peste cocoasa rau de tot. Am facut scoala in acelasi oras. E singurul barbat pe care-l iubesc. wub.gif
Un om fara familie care sa-l iubeasca nu e intreg.
Oiski-Poiski
Cel mai groaznic lucru pe care l-am facut vreodata a fost cand am facut dragoste si ne-a prins Soacra . devil.gif
Dracu stie de ce nu stiu sa bata unii la usa daca vad ca e inchisa. mad.gif

Sushi
QUOTE (Oiski-Poiski @ 2 Feb 2005, 12:14 PM)
Cel mai groaznic lucru pe care l-am facut vreodata a fost cand am facut dragoste si ne-a prins Soacra . devil.gif

Serios v-a prins soacra? Si ce mutra a facut?
Daca o surprindeati voi pe soacra in plin act era mai putin groaznic?
Tu cum ai reactionat?
Michelle
Cred ca totusi cel mai groaznic ar fi sa-ti gasesti soacra/socrul facind dragoste cu sotul respectiv soata din dotare ! asta da rushine sorry.gif .Nu radeti ca am auzit eu un caz ,femeia care-mi face mie curatenie il banuieste pe sotul ei de concubinaj cu Mamica devil.gif
Mentosana in corpore sano
A ei sau a ta? rofl.gif

PS: Sau, mai rau, chiar a lui? hh.gif
Oiski-Poiski
Pai, cum sa reactionez ???? Am inchis usa si ca sa fiu sigura ca nu se mai deschide am mutat-o la 1100 km departare !!!!!!
Iar soacra n-a mai vorbit cu noi vreo cateva zile .Nu am stabilit de ce . I-o fi fost ciuda ca ei nu mai pot sau a vazut asa mari grozavii ????? rofl.gif
Cla
Am decapitat un sobolan cu harletul evil.gif
Endgegner
Si eu!! Si am calcat o gaina cu bitzigla...da am mancat-o dupa-aia;-)
Cla
QUOTE (Pacala @ 11 Feb 2005, 02:01 PM)
am calcat o gaina cu bitzigla...da am mancat-o dupa-aia;-)

biggrin.gif clapping.gif ... asa se vaneaza gainile in Banat rofl.gif Eu am dat odata cu bitzigla intr-un cal, da' nu l-am mancat... hh.gif
Bine ca nu mi-a tras una, ca ramaneam asa: blink.gif
Endgegner
Pt vanat de gaini era Stelica (un dobermann) bun...cum ajungea la tzara,in 3 minute erau 2 gaini gata sa-si dea duhul si restul prin pomi...asa ca cu bitzigla e vanatul o placere...mai ales in Banat;-)

Schön dass wieder da bist, Cla! thumb_yello.gif
Cla
Danke, schön euch wiederzulesen smile.gif
Sorry de offtopicaiala spoton.gif

Asa un caine am avut si eu (dar corcitura), sapa pe sub gard si facea ravagii printre gainile vecinului. Noi ca nuu... whistling.gif , nu el a fost... rofl.gif
A trebuit sa-l duc la tara, ca mi-l otraveau nebunii... dunno.gif
Serenity
Mai, nu stiu la voi in banat cum o fi, dar la mine in banat au aparut gastele ca ciupercile dupa ploaie.. Si doar in mijlocul drumului stau, fir-ar sa fie! cry.gif

Asa.. Exista doua variante: 1. M-a lasat memoria de tot si definitiv sau 2. Chiar nu ma pot lauda cu multe lucruri groaznice facute la viata mea.

O chestie care m-a facut sa ma simt nasol si pe care mi-o amintesc in momentul asta, pentru ca tot era vorba de frati, a fost atunci cand a umblat frate-meu vreo saptamana cu buza umflata cat pumnu' din cauza mea. Ne ciondanisem noi inainte si la un moment dat asta imi prinde o agrafa in par. Eu am crezut ca-mi pune pene (?!? blink.gif) in cap si cum stateam cu spatele i-am tras un cot in gura cu toata puterea. N-are rost sa mai spun cat de rau mi-a parut dup-aia si cat de mila mi-a fost de el, mai ales ca nu-mi facuse nimic copilu' tongue.gif

Ah, alt lucru "groaznic": obisnuiam impreuna cu fratele meu sa radem si sa ne batem joc de bunicul aflat grav bolnav, la pat. Evident ca nu a mai dus-o mult si chiar si acum ma incearca sentimente de groaznica vinovatie si regret cand imi amintesc.. hh.gif cry.gif Copii tembeli! ranting.gif

Hmm.. incep sa-mi amintesc cam multe dry.gif mai bine ma opresc aici sorry.gif
iniya
prietena mea cea mai buna; acum e fosta prietena......( o sa intelegetzi la sfarsit de ce biggrin.gif ) avea acum nu de mult un hamster; mie imi plac mult animalele dar nu este o iubire 'normala' blink.gif este ceva mai putin intalnit; imi place sa le maltratez un pic(nu mult); sper ca cei care au acasa hamsteri sa nu se supere pe mine; deci...ea avea hamster si mi ll-a lasat in grija in saptamana in care ea cu ai ei plecasera la munte; (mare prostie devil.gif );
dupa nici o zi am inceput sa ne cunoastem mai bine(eu+animalu') ... ; hamsteru' se pare ca nu stia ce-l asteapta pt ca era foarte 'activ' acolo in 'casa' lui; la un moment dat l-am colorat cu un marker verde; .... nu mi-a placut nuanta si l-am facut mai apoi negru';abia l-am vopsit......avea pielea tare aiurea; ..l-am indopat cu mancare gen:portocale si ceapa; nu le-a mancat dar in guritza lui incapuse ceva cat sa inghita si el ceva ...dupa care mi-a venit o idee; stiam ca nu avea vreo 'iubitzica' si deci mintea mea perversa care lucrase de ceva timp s-a gandit sa-i bage un pai in.... sorry.gif ; nu s-a simtit atat de rau ..pe cat s-a simtit urmatoarele zile cand mi-am dat seama ca nu mai putea sa-si faca treburile ....a inceput sa se umfle(uitasem sa spun ca o particica din arma folosita a ramas acolo hh.gif ) si sa prinda o culoare nu tocmai normala(fara a lua in vedere noile culori aplicate tot de mine pe piele hh.gif ); hamsteru' se tot umfla si...nimic....nu stiam ce sa-i fac sa- l desumflu..mai erau 2 zile si venea stapana ...nu mai are rost sa continui ce tratament i-am aplicat ca va veti supara pe mine mad.gif poate.... unsure.gif ; deci hamsteru' a murit umflat,iar stapana nu mai vb nici acum cu mine (mai ales de cand si-a luat o minunatzie de catzel biggrin.gif ; ) ...

am mai multe 'fapte' la activ; promit sa revin thumb_yello.gif
Serenity
Aveam (am 43.gif ) si eu o prietena ca tine care "iubea" hamsterii atat de mult incat dadea cu ei de perete, ii spala cu sapun si ii stergea rulandu-i in prosop (din cate am inteles apa nu prea e indicata la hamsteri), ii arunca in sus de 3 ori si ii prindea doar de doua si alte chestii de genul asta.. Ea imi jura ca nu are pe constiinta moartea nici unui hamster pana acum, dar.. stiu si eu ce sa cred? tongue.gif A, si inca una care si-a facut iepurasul tocanita, cu toate ca iubeste si ea foarte mult animalele.. hh.gif
In fine, sper sa nu te superi pe mine daca o sa fiu sincera si o sa recunosc ca povestea ta ma ingrozit yikes.gif
iniya
de ce sa ma supar unsure.gif blink.gif

am mai avut cateva 'actiuni' de sf cu un papagal care rostea mai mult d 100 cuv(cica avea o capacitate de retzinere foarte mare;specie buna'etc alea alea) ;eu insa eram ofticata ca nu-mi putea pronuntza numele de familie care nu e tocmai usor hh.gif recunosc;
in fine; ma mai enerva ca mai tot sciupa mancarea in jurul lui; colivia era inconjurata cu bilutze devil.gif
m-am enervat intr-o zi si i-am pus scocipe pene; i-am lipit guma in cap mad.gif ca era prea colorat; i-am pus vata cu zahar in zona sorry.gif ; i-am invelit colivia cu o hartie neagra cu bilute albe; etc
intre timp(uitasem sa mentionez ii tot mentionam numele meu de fam)poate poate i va baga la capshor devil.gif si....in timp ce-i puneam otet in apa s-a hotarat sa-mi stalceasca oarecum numele; am fost totusi multumita de efortul depus si l-am lasat; mai traieste ai acum dar..cred ca e cam slab de cand l-am adus....bine ca n-a observat nime' de noua freza ohyeah.gif .......


stau sa ma gandesc..oare nu simte nevoia de vreo'iubitzica'? devil.gif
Cla
Brr da' perversa mai esti hh.gif uuaaaahh!! rofl.gif
Mi-am adus aminte de ceva cu paiul tau: aveam la marginea orasului o balta pliiina cu broaste, altceva nu era pe-acolo.
Le prindeam si le umflam cu paiul (ca de tine descris) si le dadeam drumul pe apa; saracele incercau sa inoate, sa se scufunde... si dup-aia aruncam borcane cu carbid in balta... hh.gif sorry.gif
Pe cele care mai miscau le vanam cu prastia... spoton.gif
iniya
bine ca mi-ai amintit cla; si cu broscutzele am niste amintiri
in clasa a saptea o colega din scoala m-a rugat daca pot sa-i oprind o broasca pt ora de bio; eu n-am stiu ca era vb despre lectia'animalul meu preferat' si i-am adus-o pe bucatzi(doar era ora de bio blink.gif );
si nici acum nu inteleg daca tot era 'animalul preferat' de ce a ales broasca?//////// si daca tot era preferat de ce nu l-a 'cules' ea??????/
in fine; ora s-a sfarsit cu un 4 cred nu mai retzin care mi l-a dat profa mea la ora mea mad.gif devil.gif pt ca am impartit broasca aia si i-am adus-o la ora colegei mele; nu am inteles nici acum ce legatura avea broasca cu ora mea si cu 4? credea ca daca-mi da 4 ma linistesc??????? ohmy.gif
nici gand devil.gif ; dupa nici o luna am avut lectia cu moluste devil.gif rofl.gif
Serenity
Important e ca iubesti animalele rofl.gif
mutulica
eu am dat cu dulceata in cap la vecina de la etajul de mai jos... ma tot reclama ca o deranjez cu masinutele mele

serenity, se pare ca suntem patria gastelor. intre timi si resita sunt atit de multe ca un amic olandez m-a intrebat daca suntem patria gastelor

sweetsmile, apreciez dragostea ta pentru animale thumb_yello.gif rofl.gif
Serenity
laugh.gif Pai daca tot suntem patria atator chestii, de ce n-am fi si-a gastelor, right? tongue.gif Am si eu vreo cateva in grupa rofl.gif
Acu' serios, pe mine nu ma exaspereaza atat numarul lor si faptul ca fac confuzie intre sosea si râu cat ma dispera scenele in care tanti aia care "are grija" de ele le goneste exact in fata masinii.. blink.gif In fine, e buna si friptura de gasca pan' la urma.. whistling.gif
Aramis
Pai... cred ca daca as aduna toate minciunile rezultatul ar fi cel mai groaznic lucru.
Daca nu, atunci ar trebui sa spun ca cel mai oribil lucru facut a fost sa dau cuiva aproximativ 4 ore din viata mea... Nu merita... Dar na, regretele sunt tardive...
mutulica
sere - ai putea sa faci ceva nasol... sa le trimiti pe gastele din grupa la tanti din gataia care le mina in fata masinii

am mai facut o chestie nasoala, daca stau sa ma gindesc... am legat clantele la doi vecini cu sfoara. tipii aveau usile fata'n fata. dupa ce le-am legat clantele am batut in usi cu forta, cind dechidea unul usa o inchidea la celalalt. dupa vreo 3 minute unul din ei a inceput sa urle "daca nu spui cine esti, nu deschid!"
ce distractie a fost ...
Cla
Asta-i "chestie nasoala", mutulica?? huh.gif super idee, trebuie s-o incerc la vecinii mei... rofl.gif
iniya
mutulica si serenty eu am spus ca-mi plac animalele si am pt ele o 'iubire mai ciudata'..... sorry.gif

hai ca nu sunt Chiar asa rea cry.gif am facut si lucruri bune...le dadeam de mancare sad.gif (dupa maltratare ) sa reziste regimului comunist devil.gif ..si asta-i un lucru bun....
mutulica
le dadeai mincare ? ha ha, sa reziste sa le mai chinui si maine. esti o comoara, nu vii sa te ocupi si de gastele dintre timisoara si resita?
ausländer
QUOTE (sweetsmile @ 13 Feb 2005, 02:48 PM)
mutulica si serenty eu am spus ca-mi plac animalele si am pt ele o 'iubire mai ciudata'..... sorry.gif

hai ca nu sunt Chiar asa rea cry.gif am facut si lucruri bune...le dadeam de mancare sad.gif (dupa maltratare ) sa reziste regimului comunist devil.gif ..si asta-i un lucru bun....

regim comunist? ce regim comunist? la asta Inchizitie ii spune. Bine, inchizitorii nu prea le mai dadeau mancare la cei torturati, dar astea sunt detalii, detalii...
Eu in copilaria-mi scurta nu prea am facut mari chestii... ma tot ajutau verii mei cand eram la bunici, sa fac prastii si arcuri, dar nu aveam prea mare talent la manuirea...armelor astora primitive.

Legat de animale... cea mai sadica intamplare realizata de subsemnatul a fost sa... oblig pisica bunicii mele sa stea cateva zeci de secunde la gura unui cuptor aprins rolleyes.gif
Minerval
Seara buna. Intamplarea a facut ca odata sa privesc in treacat o telenovela de productie mexicana. De atunci am convingerea ca filme mai proaste decat cele realizate de regizorii de telenovele mexicane nu vor putea fi create vreodata, nici daca s-ar mai stradui alte persoane, o suta de ani de acum incolo. Capsuna de aur, asadar, ii revine Mexicului.
Numai bine.
mutulica
groaznic lucru ... sa iti dai cu parerea despre o telenovela mexicana...
eu n-as putea face una ca asta
Cla
Ce-i aia?? blink.gif

Cumva un vierme de pe peninsula Yucatan care mananca nervii barbatilor, din mosi-stramosi?? hh.gif
Intra prin ochi si iese prin c*r??

rofl.gif
cactus
Cel mai groaznic si mai cumplit lucru facut vreodata, capricorn fiind si nascut cu o lingura de argint in gura, a fost sa cred ca tot ce zboara se mananca. Restul, sunt RESTURI.....Asta e...care este


Baaaaaaaaaaa Mihai, daca ai contoriza toate postarile la topicu´ asta toti ar fi cel putin domnitori; cam mica planeta asta pentru asa ceva....Nasol; hai sa marim (planeta)....
iniya
am legat de codita unui soricel o ata pe care am legat-o de o carte(aici era elastic) care am legat-o de o usa(la fel); nu mi-a reusit ce vroiam dar......in schimb am aflat ce inseamna un concert shoricos -nu a fost cine stie ce....

am facut-o cand eram in clasele primare smile.gif ; parintii nu mi-au mai luat de atunci nici iepure; nici soricel; doar cateva exceptii s-au strecurat(greseala lor devil.gif saracele);
Cla
Sweetsmile, sa inteleg ca daca ajung prin Arad ma biciuiesti ca lumea?? hh.gif
Mersi, da' as vrea altceva... sweatingbullets.gif drool.gif spoton.gif
iniya
am un set acasa; dar pentru tine voi face o exceptie........il voi lua pe bubu(stergarul meu pufos ; nu suport sa sterg praful; dar culorile lui vii si penele...sau ce are...ma amuza (ii voi gasi eu intrebuintarea...) whistling.gif

secret.gif esti gadilici? woot_jump.gif yeah.gif
Cla
Incearca-ma si vezi... spoton.gif
iniya
uf...virtualul asta mad.gif

hh.gif
Cla
Auzi tu, iti fac o propunere:
Faci rost de 2 sobolani zdravani si inainte de ce sa-i electrocutam, le dam un pic de Distraneurin... si dup-aia (ca si-asa nu-s buni de nimic) le spargem capetele gentlemanlike... ha?? It's fun!! dance.gif evil.gif

Disclaimer: Io nu-s sadist whistling.gif
QUOTE
uf...virtualul asta mad.gif

Ma vrei live?? huh.gif

licklips.gif
iniya
eu zic sa-i prizam numa' inainte; pas 1
pas2 ii dam prin faina;...de malai smile.gif
pas3 ii trecem prin ulei hh.gif incins
pas 4 ii frecam cu otet si presaram sare cool.gif
pas 5 incingem tigaia peste care am pus putina smantana si zahar
pas 6 dupa putzina parlire se ung zonele rotunjjjjjjjjjjjjoaaare sorry.gif cu jem
pas 7 se serveste dupa multeeeeeeeeeeee pahare cu bere thumb_yello.gif

pofta biggrin.gif ....cla
sper sa-mi pastrezi...macar o bucatica rolleyes.gif
FaiLuRe
Mama ce debitati! si daca tot se vorbeste despre chestii sadice cu animale:

Cand eram in generala, fascinat fiind de chimie, am facut rost de putin Acid Sulfuric, si ca sa vad daca e bun, l-am dus la tara. Am prins un soarece si l-am bagat inauntru. Si l-am lasat vreo 4 zile. Nu cred ca vreti sa stiti mirosul si ce grozavie a ramas din el.
Cla
QUOTE (sweetsmile @ 20 Feb 2005, 02:00 AM)
eu zic sa-i prizam numa' inainte; pas 1
pas2 ii dam prin faina;...de malai smile.gif
pas3 ii trecem prin ulei hh.gif incins
pas 4 ii frecam cu otet si presaram sare cool.gif
pas 5 incingem tigaia peste care am pus putina smantana si zahar
pas 6 dupa putzina parlire se ung zonele rotunjjjjjjjjjjjjoaaare sorry.gif  cu jem
pas 7 se serveste dupa multeeeeeeeeeeee pahare cu bere thumb_yello.gif

Stai un pic:
Mai inainte trebuie "convins" ca trebuie sa intre intr-o cusca.
Blana nu se ia deodata ca n-are farmec; se deschide cu un cutit ruginit si se pune sare, macar sa stie animalul ca traieste.
Dintii din fata se scot cu patentu' si se duc la spital unde au nevoie...
Dupa ce n-au blana, se pot parli. Pentru vecini. Chestia e sa ai grija sa nu vada vecinii ce le sta in gat (oase)
Cozile se baga la gunoi daca nu reusesti sa convingi vecinii ca au nevoie de un survival training si ca ar fi o rama. licklips.gif
Blana, dupa ce s-a taiat capul, e buna de guler. Se poate si vopsi.

Aa, pt. un guler ai nevoie de pe putin 3 donatori de-astia... hmm dry.gif

evil.gif

Am omorat destui cu harletul, i-am decapitat fain. Si tocmai mi-a venit in minte un banc:

Pe timpul Revolutiei Franceze:
Zbiara unu': "Menstruatie... menstruatie!!"
"Esti nebun?? huh.gif , se cheama Revolutie!!"
"Imi bag picioarele, sange sa curga!"
iniya
rofl.gif vorba ardeleanului......fain banc thumb_yello.gif


thumb_yello.gif rofl.gif

dar cu mancarea cum ramane? cine este fericitul? whistling.gif ........... licklips.gif ...
cred ca cele cu parul blonnnnnnnnnnnnnn sorry.gif vor avea ceva de spus sorry.gif devil.gif devil.gif
mutulica
am lipit guma pe vizor la baba cea mai curioasa din lume, care sta cu mine pe scara
Kitty
Am legat decateva ori doua fire de la soneria unei vecine pe care n-o suportam...ca sa sune in continuu...ultima oara am pus mana pe ambele metale...si de atunci sunt creatza rofl.gif
iniya
vecine vecine..ce-ti facushi eu biggrin.gif

am pus un soarec sub pres...(era o tipa superba ...blonda)...avea tot timpul tocuri si era fufa devil.gif cu unghii mari si rosi devil.gif (a aflat administratorul de isprava 'unui necunoscut')
mutulica
pe aia cu caca pe un carton acoperit cu vata imbibata in alcool si aprinsa pe prag n-ati incercat-o?
dai foc la vata, si suni la usa, iese ala si sare cu picioarele sa stinga focul

il trimiti direct la loz in plic, ca sigur are noroc la cit a calcat in caca
iniya
mutulica rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
mi-ai facut ziua cu asta rofl.gif
am oo vecinuta noua blonda... devil.gif ...hmmmmmmm... cool.gif
Oiski-Poiski
Mutulica, mama, nu vrei sa te infiez ???
Ce-mi faci , rofl.gif rofl.gif rofl.gif ???
mutulica
hai ma ca sunt vechi astea. ce voi n-ati fost copii odata? si nu ati avut probleme cu vecinii piriciosi?

sa va pove ce am facut la administratorul de bloc
se pune 50%-50% zahar si azotat de potasiu intr-un cornet ca de floricele, asta e un amestec fumigen nepericulos, miroase a zahar ars, asa ca toata lumea va crede ca a ars cineva prajitura

am stat la etajul 1, cind a urcat jmecheru', am blocat liftu' (cu bat de chibrit la lamelele de siguranta de la usa), apoi cu cheia am deschis usa la lift si am aruncat fumigena inauntru. a urlat ala putin apoi a lesinat. cind am vazut ca da pe spate ne-am speriat. am deblocat liftul cu amicul cu care eram bagat in afacere, l-am dus la parter si l-am scos pe ala din lift si rezemat de perete. intimplarea a facut ca a venit nevasta-sa chiar atunci, si cind l-a vazut rezemat de perete a inceput sa ii care posete in cap, si sa urle pe el "porcule, te-ai imbatat si dormi pe scara, ma faci de rusinea vecinilor"
noi stateam la etajul 1 si ne distram pe seama lor
alis
rofl.gif rofl.gif rofl.gif o sa lesin de ras............sper sa nu-mi dea nimeni cu poseta in cap rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.