Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Propuneri Pentru Superlativele Hanului In 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Han
Mihai
In curand, HanuAncutei va implini 2 ani de existenta. wub.gif
Cu aceasta ocazie va fi continuata seria de Superlative ale Hanului, urmand celei din 2003 - Superlativele Hanului in 2003.

Va invit in cadrul acestui topic sa trimiteti sugestii referitoare la alte superlative ce ar putea fi mentionate cu aceasta ocazie. Pe cat posibil, sugestiile de superlative ar trebui sa promoveze ideea de comunitate, partea pozitiva a Hanului, iar nu anumite parti negative - motiv pentru care, in mod evident, nu vor fi luate in calcul propuneri de genul Cel mai banat forumist...

Multumesc anticipat pentru sugestii si... ne recitim la nominalizari. wink.gif
rebel
Salut.

M-am gândit aseară la câteva onoruri. Uitându-mă acum printre ele şi mie-mi pare cum că unele nu-şi au locul pe-aici .. însă încercarea moarte n-are smile.gif

[•] forumistul cu cel mai interesant jurnal
[•] forumistul poet
[•] cel mai popular dintre forumişti
[•] cel mai controversat forumist
[•] forumistul şahist
contraste
Frumoasa initiativa Mihai !

Poate mai vin si cu propuneri !
gonen
Dar pentru "Cel mai interesant topic/mesaj" ?
Serenity
Astea mi-au trecut acum prin minte (unele sunt probabil stupide, dar daca tot e sa fie brainstorming.. laugh.gif ):

• Cel(cea) mai interesant(a) forumist(a)
• Cea mai simpatica prezenta
• Cel(cea) mai noncomformist(a) forumist(a)/topic/discutie/etc.
• Cel mai bun suflet de la han (variatii pe tema asta tongue.gif )
• Perla anului
• Cel mai frumos subiect
• Cel mai haios topic
• Cel mai pasionat forumist (motociclete, sah, benzi desenate, pisici si ce-o mai fi.. smile.gif )
• Inteleptul/ta hanului
• Cea mai importanta contributie (forumistul care a venit cu cele mai multe informatii, etc.)
contraste
Ah ! Serenity ! Am avut acelasi idei pe undeva, dar, m-ai devansat !
A mai ramas insa si pentru mine ceva de propus :

Politicianul anului/hanului
Umanistul/a hanului
halcyon_lll
* cel mai vesel / trist forumist
* cel mai romantic forumist

...
contraste
halcyon_lll, se pot da titulaturile deja existente?
Deoarece cea mai romantica forumista este de anul trecut.
Doar sa specificam anul, nu ?
Kitty
cea mai pangacioasa forumista...ca sa castig si eu ceva cry.gif sau cea mai anxioasa

As avea cateva idei:

Cel/cea mai indragostit/a forumist/a
Cel/cea mai copil/a forumist/a
cel/cea mai dulce forumist/a
Cla
QUOTE (contraste @ 29 Jan 2005, 04:53 PM)
Deoarece cea mai romantica forumista este de anul trecut.

Hai serios, unde... unde?? huh.gif

Kitty, asta: "Cel/cea mai indragostit/a forumist/a" chiar ca-i fain clapping.gif
rebel
Cla, caută Jocul lui Rose printre jurnalele de pe Han.
Cla
QUOTE (rebel @ 29 Jan 2005, 08:15 PM)
Cla, caut? Jocul lui Rose printre jurnalele de pe Han.

Multumesc, o sa fac. Insa as avea o sugestie: "Cel mai misto Admin" Mihai, aPtine-te, esti demn de altceva... wink.gif
Credem ca nu-i gasit?? rofl.gif
genicon
Si eu tocmai ii trimisesem lui Mihai un PM in care il intrebam de ce nu se mai face nimic cu topurile anului. Ce pot zice? Mi s-au parut foarte misto categoriile de anul trecut, deci nu vad motive sa se renunte la vreuna dintre ele. In ceea ce priveste noile propuneri, imi dau si eu acordul pentru:

Cel mai haios topic
Politicianul anului/hanului
Cea mai importanta contributie (forumistul care a venit cu cele mai multe informatii, etc.)
forumistul cu cel mai interesant jurnal
forumistul poet
cel mai popular dintre forumişti


Spor la treaba! spoton.gif
contraste
Uite eu am inceput sa ... cam votez cu cel mai cel si cea mai cea ! http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=266571
Marcus
Subscriu la:

- forumistul sahist in 2004 spoton.gif
- forumistul poet
- politicianul anului 2004
- cel mai nonconformist forumist
- cea mai importanta contributie

In rest, multe din cele care s-au propus exista deja de anul trecut.


nefertiti-old
Scriitorul Hanului. Unii chiar au talent la scris, nu ma refer la poezii, ci la proza, si se vede bine in jurnale.
bdl
Sa nu uitam si categoriile ....forumistul cel mai forumist.... moderatorul cel mai moderator.....fata cea mai fata.... tongue.gif
iniya
simpaticul/simpatica din Poienitza biggrin.gif
cel mai zapacit/zapacita ....nu stiu altceva...le-ati cam spus pe toate rolleyes.gif
Eclectic
Cel mai mason si cel mai ateu. rofl.gif
Dark Angel
cel mai carcotas
cel mai indaratnic
cel mai consecvent
ComicDiva
Unde este "forumistul cel mai oPsedat"?
I thought it was a classic. smile.gif

Carmi
cactusul cel mai cactus de pe forum
precum si diva cea mai diva ohyeah.gif
Si cel mai enervant Vornic rofl.gif just kiddin'
iniya
zambaretzul poienitzei ; cool.gif
genicon
QUOTE (ComicDiva @ 7 Feb 2005, 05:57 PM)
Unde este "forumistul cel mai oPsedat"?
I thought it was a classic. smile.gif

I am... sorry.gif sorry.gif ohyeah.gif
Mihai
Multumesc pentru propuneri, de saptamana viitoare incep nominalizarile. wink.gif
Kitty
ce frumos...cine are voie? adica de cand tre' sa fii in han ca sa fii inclus? si cine are voie sa voteze biggrin.gif ? eu pot? tongue.gif
Cla
Bineinteles ca esti inclusa, se voteaza si pentru "cea mai kitty forumista" wink.gif spoton.gif
Kitty
mwah1.gif yupy...hurrey... spoton.gif

iniya
mincinosul mincinosilor ar trebui mad.gif devil.gif daca se poate pls.gif

multumesc
Mihai
QUOTE (Kitty @ 18 Feb 2005, 10:36 PM)
ce frumos...cine are voie? adica de cand tre' sa fii in han ca sa fii inclus? si cine are voie sa voteze biggrin.gif ? eu pot? tongue.gif

Orice forumist poate fi nominalizat si, evident, poate vota. smile.gif
cactus
Io mi-s SUPERLATIVU; adicatelea Cactus intaiul - pardon, scuzatzi..... drunk.gif

Fetele - io culeg voturi.... hiya.gif mwah1.gif flowers.gif cloud9.gif si chiar daca nu ma NOMINALIZEAZA, maca stiu ca totzi pusicii sunt pentru voi...
Asha-i ca-s ficior mishti de tot ? Cu lipsuri, da se rezolva... spoton.gif
Scarlett
uite ca am gasit .... spoton.gif Pufosu ...cand apar nominalizarile vom fi pe faza wink.gif
cactus
mwah1.gif flowers.gif mwah1.gif Floriada din Olanda NU itzi va potea oferi toate florile pe care as vrea sa tzi le dau eu.....
fis_tic
Vai, privind in trecut la superlativ, rar. Domnule, rar de tot. Buna idee, aspiratia pentru un superlativ trecut.
Propun superlativul de controversat, ca fiind cel mai versat forumist al hanului.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.