Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Gafe Ale Prezentatorilor Tv
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
Mihai
Topic de inspiratie pentru Carcotasi. smile.gif

Va invit in cadrul acestui subiect sa scrieti gafe ale prezentatorilor tv in cadrul emisiunilor ce le-ati urmarit.
Spre exemplu, o gafa, ce ar putea sa ajunga pe primul loc la Carcotasi: jamie.gif

Romania 1, azi de dimineata. Emisiune matinala. 2 Prezentatori. Nebuni. biggrin.gif Erau atat de distrati incat nu cred sa mai fi stiut ca sunt in direct la postul public de televiziune... Urmeaza 'Revista Presei'. Unul dintre ei incepe sa citeasca titlurile din ziare si se opreste la Libertatea, un material referitor la nume ciudate ale romanilor. Vrand sa dea un exemplu de astfel de nume, incearca sa spuna 'De pilda'. Numai ca, in loc de 'l' a rostit 'z'. rofl.gif
Imediat a realizat gafa, s-a inrosit si si-a tras o palma peste fata. Timp in care se auzeau persoanele din platou razand... rofl.gif

Ce ti-e si cu pildele astea... rofl.gif
Cla
biggrin.gif Am vazut si eu ceva, de piLda rofl.gif asta: prin anii '70, TVR1. A aparut deodata o noua prezentatoare tanara. Cand s-a terminat emisiunea pe care tocmai o prezentase, s-a vazut pe ecran: ea in studio pieptanandu-se si fredonand o melodie... hh.gif
De atunci n-a mai fost vazuta... laugh.gif
Pun pariu ca a fost facuta din rautate faza... evil.gif
nefertiti-old
Tocmai am auzit-o pe una la Realitatea Tv spunand: 'Zeci de persoane, printre care si un autobus plin cu ... bla, bla ' rofl.gif rofl.gif

Era vorba despre unii inzapeziti pe nu stiu unde. laugh.gif
Olaf
Nu pot sa pun si de la radio?
Tocmai l-am auzit pe unu', pe radio Guerrilla, zicand ceva de genul "Si cine imi mai spune 'Vladut', mã-sa este..." nu reproduc aici... Si a dat drumul la muzica, incheind cu "Vladut e mã-ta". O fi normal? hh.gif
Eclectic
Pai ce are ? roflmao.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.