Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Inorog
Deoarece am inteles ca aici pot intra si cei neinregistrati, am deschis un topic cu urari pentru zilele onomastice.

Voi incepe eu:

Tuturor Ioanelor si Ionilor,

ani.gif
Mara
Prin zona mea nu se spune "La multi ani!", ci "Sa traiesti cu numele!" asa ca tuturor celor de Han care au acest nume le doresc sa fie sanatosi si sa se bucure de fiecare zi! mwah1.gif

Profit de ocazie sa urez acelasi lucru pentru socrul, nasul si unchiul meu! Si trebuie sa trec pe la biserica sa aprind o lumanare pentru tataitul meu iubit! Mi-e tare dor de el, in special azi. cry.gif
coconut
E Sf. Andrei!
Să trăiţi cu numele şi să aveţi parte numai de bine!

andra_v
La Multi Ani tuturor de pe Han care poarta numele Sfantului Andrei, multa sanatate si bucurie in fiecare clipa!
calfa
La Multi Ani sarbatoritilor zilei de azi ! ani.gif

Sfantul Andrei vegheaza asupra Romaniei, spunea bunicul ...
andra_v
Si La Multi Ani romanilor din tara si de pe alte meleaguri cu ocazia praznuirii patronului Romaniei!
calfa
Nicolai si Nicolete lui Nicu, lui Nae si lui Nico !

Si un Mos Nicolae cat mai dulce pentru fiecare !
coconut
Pentru băieţi, de Moş Nicolae!


Pentru fete:



Pentru cei care îşi serbează numele azi:
Papadie_62
LA MULŢI ANI fericiţi, moşilor şi... moaşelor!


Frisky
Mulţi ani trăiască, măi Niculae şi Niculino! Vă doresc vorbe dulci pe buze şi aripi la botine! Voi copii ati fost cuminţi? Daaa!


Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.