Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Personajul Preferat
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Teatru si Film
Serenity
In copilarie mi se intampla foarte des sa ma trezesc strigand "Eu sunt cutare!" referindu-ma la un personaj sau altul in timpul unor desene animate si de multe ori iesea scandal mare intre candidatii la aceeasi functie tongue.gif Ei, vremurile respective au trecut dar ideea ramane.. Atat realitatea cat si fictiunea ne ofera oameni extraordinari doar ca aceasta din urma scoate trasaturile pozitive mult mai usor la suprafata pare-se (ca sa nu mai vorbim de calitatile pure fiction). Care e personajul sau personajele care va determina si la aceasta varsta sa exclamati "As vrea sa fiu ca el/ea!" si ce anume apreciati la el(e)?

In ceea ce ma priveste, prea multe nu s-au schimbat din vremurile despre care spuneam ceva mai devreme.. Inca mi-as dori sa posed calitatile lui Sailor Moon rofl.gif To be continued.. ph34r.gif

Melcucu
hmmm apropo de sailor moon...mie imi placea de una din colegele ei...dar nu mai stiu cum ii zice sorry.gif

acum ca stau si ma gandesc toate personajele favorite din carti, realitate sau filme care imi atrageau atentia devil.gif wub.gif sunt evident barbati....ar fi athos...betivul morocanos dar stilat din cei tre muschetari....printul andrei din razboi si pace......elful blond drool.gif din stapanul inelelor, michelangelo din florenta laugh.gif alexei yagudin patinatorul

cred ca mai sunt...de fapt sunt sigura...dar ma mai gandesc
Arlequine
biggrin.gif buuun....
celo mai misto era cand ne jucam de`a spiderman. tocmai se introdusese cablu` si avea si noi acces la desene europene biggrin.gif pt baieti era mai usor, unu` era spiderman, altul iceman, omu` rau altu`...in general ei nu aveau probleme in impartirea rolurilor. mai tragic era cu noi fetele, doar doua, care ne disputam rolurile de firestar si mama lu` spiderman...pana la urma dadeam cu banu` or samthin`, si fericita primea rolu` de firestar biggrin.gif
PIT-a-PAT
Si acum as vrea sa am masca din binecunoscutele desene animate cu acelasi nume. Cred ca m-as distra mai rau ca in film.
Lumea in care traim chiar ar avea nevoie de un asemenea personaj sa se mai detensioneze...smile.gif
Aramis
Personajul preferat?
Pai e usor... de fapt nu e doar unul, e toata echipa din Sailor Moon. La fel ca si Serenity uneori visez cu ochii deschisi la puteri supra-naturale... smile.gif
ComicDiva
user posted image

hehehe

just kidding... un personaj care ma inspira, chiar acum, cand sunt pe cale sa fac 19 ani, un fel de guiding light este:

user posted image
she's gorgeus isn't she?
Wonder Woman... sexiest person with a lasso since John Wayne. smile.gif
user posted image
Serenity
Mi-oi fi dorind eu sa seman cu Sailor Moon dar am fost comparata cu Mandy din Grimm & Evil cry.gif si sa ma ia naiba daca vad vreo asemanare! rofl.gif devil.gif

Ar mai fi si Daria la care pur si simplu ador atitudinea si mi-se-rupismul laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.