Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jocul Cuvintelor - Chineza
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
axel
大本营
flu
语言工具
axel
确切地
flu
语言工具 drunk.gif
axel
重复
Cla
籧ÔÂÈ¥ ohyeah.gif
Dark Angel
"#¤%&***?+_~`
Vornicum
Oi fi eu obosit si/sau turmentat , dar chestia asta de aici mi se pare o fitza inutila.

Propun stergerea topicului de fata + a clonelor inutile. spoton.gif
axel
Si eu propun (cum am mai facut-o si alta data, si cum ti s-a tot repetat de catre multi forumisti) sa-ti vezi de treaba ta.
Vornicum
Atat timp cat faci chestii aiurea , precum deschiderea a 10 topicuri tampite , doar sa faci pe desteptul, eu o sa reactionez pana o sa-ti vina mintea la cap. Daca vrei sa deschizi topicuri tampite fa-o in alta parte!!

QUOTE
Si eu propun (cum am mai facut-o si alta data, si cum ti s-a tot repetat de catre multi forumisti) sa-ti vezi de treaba ta.

Sa stii tu ca treaba mea e atunci cand cineva isi bate joc de un subforum de pe acest forum asa cum faci tu cu "Jocuri". thumb_yello.gif

Eclectic
QUOTE
Atat timp cat faci chestii aiurea , precum deschiderea a 10 topicuri tampite , doar sa faci pe desteptul


Interesant... deci, ca sa faci pe desteptul, trebuie sa faci lucruri tampite. Frumos pusa problema...
flu
确切地

(propun sa revenim on-topic... asta daca nu cumva cele spuse de Vornicum sunt in chineza tongue.gif )
Cla
ÒøÑòÒÆ rofl.gif
Vornicum
galinacee ( chinezii au fost primii ce au descoperit o galinacee care era cam inghetata si a zis KiuKappa San : "KIU , Xiu si alte cuvinte d'ale noastre... asta de aici o numesc galinacee, si asa i-a ramas numele!)

PS: Tzapan topic, e bocna!
axel
Si parca dadeai vina pe altii ca strica forumul de jocuri...
Cla
Orice ziceti voi, dar... ranting.gif
µ±ÐÂÄêµÄÖÓÉù¼È½«ÇÃÏìµÄ±ºò£µ±ÐµÄÒ»ÄêÔÚÂà¹ÄÉùÉùÖÐÀÆðá¡Ä»µÄ±ºò£Éí´¦ÒìÏçµÄÄã£Ç·ñ»áΪ×Ô¼ºÎÞ·¨Óë¼ÒÈËÍžÛø¸Ðµ½É˸У¿ÔÚÕâ¸öÈ«Çò»ªÈËÆÕÌìÍÇìµÄÈÕ×Ó£ÔÚÕâ¸öÈ«À½çµÄÑ×»Æ×

It's cool.... SO my friends, go on!! evil.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.